И също заспивам само по корем, както и друга потребителка спомена.
п.п. това с щипките и аз го правя понякога, но по-скоро ми е кеф да ги редя по цвета на дрехата
. Като прибера прането гладя всичко и прибирам в гардероба, естествено докато му дойде времето за носене се е измачкало пак, та гладя и втори път.
. Като прибера прането гладя всичко и прибирам в гардероба, естествено докато му дойде времето за носене се е измачкало пак, та гладя и втори път.


. Като прибера прането гладя всичко и прибирам в гардероба, естествено докато му дойде времето за носене се е измачкало пак, та гладя и втори път.


Но пък щипките ги подбирам да не са същия цвят като дрехата , а контрастни .


Но пък щипките ги подбирам да не са същия цвят като дрехата , а контрастни .







Препоръчани теми