. Същия ден огладих всичко - и прането, и прибраните чисти дрех
. Мерак да видиш !
,като се регистрирах тука, исках да си сложа този аватар, но не можах да го смаля.После ми показаха как, но се оказа, че като е смален, не му се вижда надписа.Ако ти трябва, подарявам ти го.http://prikachi.com/images/466/4789466H.gif
,също и да пера,простирам...не понасям да имам неизпрани дрехи в пералнята,ако нямам достатъчно слагам и чисти дрехи,за да пусна пералнята по-бързо
,като се регистрирах тука, исках да си сложа този аватар, но не можах да го смаля.После ми показаха как, но се оказа, че като е смален, не му се вижда надписа.Ако ти трябва, подарявам ти го.http://prikachi.com/images/466/4789466H.gif
,също и да пера,простирам...не понасям да имам неизпрани дрехи в пералнята,ако нямам достатъчно слагам и чисти дрехи,за да пусна пералнята по-бързо
,също и да пера,простирам...не понасям да имам неизпрани дрехи в пералнята,ако нямам достатъчно слагам и чисти дрехи,за да пусна пералнята по-бързо
Ама поне са изпрани и чистите дрехи, нищо, че по два дена съхнат.


Препоръчани теми