Нашите мании, навици и странности

  • 127 236
  • 1 945
# 1 350
Аз нямам проблем с включването на ютия в контакта, но имам проблем с гладенето  Mr. Green мразя, мразя, много мразя. Трябва да е супер наложително, че да изгладя нещо. Моите дрехи в 90% от случаите си ги обличам така, особено зимата след сушилня, екстра си изглеждат. Мъжът ми си глади неговите, и на детето.
Виж целия пост
# 1 351
Аз нямам проблем с включването на ютия в контакта, но имам проблем с гладенето  Mr. Green мразя, мразя, много мразя. Трябва да е супер наложително, че да изгладя нещо. Моите дрехи в 90% от случаите си ги обличам така, особено зимата след сушилня, екстра си изглеждат. Мъжът ми си глади неговите, и на детето.

Ама и през вас ще мина, нямаш проблеми  Laughing .

Миналата година, когато се изнесох в София два месеца гладих с туристическа ютия, която е била притежание на дядо ми. Когато татко ми подари хубава парна ютия, Bosch, направо се преродих  Heart Eyes . Същия ден огладих всичко - и прането, и прибраните чисти дрех  hahaha . Мерак да видиш !  Laughing

Останало ми е като навик, който съм наследила от майка ми. Като малка имах ужасно нежна кожа, майка ми гладеше всичко, което се допираше до мен - и чорапите. Като станах достатъчно голяма да си гладя дрехите почнах да я замествам в това, тя пък отвикна да глади. И сега като сме двете заедно водим двойно домакинство - аз гладя, тя не. Аз не ям пържено - тя се побърква да стои над котлона. Забавно!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 352
Тя и моята майка глади, но аз явно не прихванах  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 353
Звездата Simple Smile,като се регистрирах тука, исках да си сложа този аватар, но не можах да го смаля.После ми показаха как, но се оказа, че като е смален, не му се вижда надписа.Ако ти трябва, подарявам ти го.http://prikachi.com/images/466/4789466H.gif
Виж целия пост
# 1 354
Тя и моята майка глади, но аз явно не прихванах  Mr. Green


+1
Виж целия пост
# 1 355
Аз много обичам да гладя  1ironing ,също и да пера,простирам...не понасям да имам неизпрани дрехи в пералнята,ако нямам достатъчно слагам и чисти дрехи,за да пусна пералнята по-бързо
Виж целия пост
# 1 356
Звездата Simple Smile,като се регистрирах тука, исках да си сложа този аватар, но не можах да го смаля.После ми показаха как, но се оказа, че като е смален, не му се вижда надписа.Ако ти трябва, подарявам ти го.http://prikachi.com/images/466/4789466H.gif


Сложи си го като подпис. Много е готин надписът. Laughing
Виж целия пост
# 1 357
Аз много обичам да гладя  1ironing ,също и да пера,простирам...не понасям да имам неизпрани дрехи в пералнята,ако нямам достатъчно слагам и чисти дрехи,за да пусна пералнята по-бързо
А, не съм била единствена значи! Вкъщи ми се подиграват за вечно въртящата се пералня  Wink
Виж целия пост
# 1 358
Аз много обичам да гладя  1ironing ,също и да пера,простирам...не понасям да имам неизпрани дрехи в пералнята,ако нямам достатъчно слагам и чисти дрехи,за да пусна пералнята по-бързо
А, не съм била единствена значи! Вкъщи ми се подиграват за вечно въртящата се пералня  Wink
И аз съм така, само без гладенето. То и събирането от простора ми е проблем, и нагъването.  Joy Ама поне са изпрани и чистите дрехи, нищо, че по два дена съхнат.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 359
Обвиняват ме за отношението ми към хора които се оплакват често, да не казвам постоянно. Не мога да ги понасям, не виждам нищо вманиачено или странно в това. Това, че ги избягвам или отрязвам моментално странно ли е?
Виж целия пост
# 1 360
И аз мразя да гладя. Но не мога да си представя да ходя измачкана или да оставя мъжа ми да ходи така. Пълен абсурд. То просто си личи, когато някой е сложил нещо неизгладено.
Виж целия пост
# 1 361
И аз мразя да гладя. Но не мога да си представя да ходя измачкана или да оставя мъжа ми да ходи така. Пълен абсурд. То просто си личи, когато някой е сложил нещо неизгладено.
Толкова мразя да гладя, че ми е все едно как изглежда. Е, налага се понякога да му изгладя някоя риза (ленените няма как иначе), но пък нищо друго! Тениски, дънки - никога!
Виж целия пост
# 1 362
Обвиняват ме за отношението ми към хора които се оплакват често, да не казвам постоянно. Не мога да ги понасям, не виждам нищо вманиачено или странно в това. Това, че ги избягвам или отрязвам моментално странно ли е?

Ами всъщност, с риск да те разочаровам - изобщо не е странно. Аз също едва понасям такива хора и доста често се хващам, че се държа доста рязко  Peace
Виж целия пост
# 1 363
Обвиняват ме за отношението ми към хора които се оплакват често, да не казвам постоянно. Не мога да ги понасям, не виждам нищо вманиачено или странно в това. Това, че ги избягвам или отрязвам моментално странно ли е?

Ами всъщност, с риск да те разочаровам - изобщо не е странно. Аз също едва понасям такива хора и доста често се хващам, че се държа доста рязко  Peace

И аз съм в този отбор . Wink
Даже на моменти ме е срам от мен си , но наистина много ме дразнят такива хора ! Naughty
Виж целия пост
# 1 364
И аз мразя да гладя. Но не мога да си представя да ходя измачкана или да оставя мъжа ми да ходи така. Пълен абсурд. То просто си личи, когато някой е сложил нещо неизгладено.
И за мен е пълен абсурд да хукна неизгладена!Мразя да гладя,но няма ден,в който да не включа ютията 1ironing
А по темата нямам идея дали е странно  Mr. Green,но мразя фабрично нарязан хляб,не ми е вкусен.Предпочитам да е цял,но и него не обичам да го режа ,а си чопля от средата.Случвало се е в края на деня направата на сандвич да се окаже мисия невъзможна,защото от хляба са останали само двете кори и малко среда,която ги задържа една за друга Embarassed Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия