Нашите мании, навици и странности

  • 127 213
  • 1 945
# 1 530
Да, отстъпвам ти я! Simple Smile Честито на победителката!  bouquet Състезанието продължава! Wink
Е, кой ще я бие?! Да си представяме кой ни плаче на гроба?  Laughing
Виж целия пост
# 1 531
Аз съм разпоредила колко часа след смъртта да ме кремират и съм обяснила на близките си, че ще ги кремирам по същия начин, ама на мен това не ми се струва странно. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 532
Аз съм си представяла как някой умира на момента, аз или близък - падане от тераса, блъскане от кола, наръгване с кухненския нож по невнимание и пр.
Виж целия пост
# 1 533
Благодаря! Благодаря! То моето е луда работа.  hahaha
Виж целия пост
# 1 534
Понякога си представям моето погребение. Днес и сега, не след време.

А сега, спечелих ли приза за най-голяма откачалка?

Ще си делиш приза с мен. От малка си го представям това.
Виж целия пост
# 1 535
Понякога си представям моето погребение. Днес и сега, не след време.

А сега, спечелих ли приза за най-голяма откачалка?

Ще си делиш приза с мен. От малка си го представям това.
Ако знаеш колко ме успокои. Или не съм сама в лудостта, или и двете сме нормални.
Виж целия пост
# 1 536
Аз не само си представям погребението си в пълни подробности, а също и какво ще се случи с вещите ми - докато са живи родителите ми, те нищо няма да изхвърлят, но след това...

Съвсем сме си нормални!  bowuu
Има къде-къде по-луди неща и хора  Sunglasses
Виж целия пост
# 1 537
Понякога си представям моето погребение. Днес и сега, не след време.

А сега, спечелих ли приза за най-голяма откачалка?

Ще си делиш приза с мен. От малка си го представям това.

Станахме 3  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 538
Е, не, не сте добре! Сега на две чаши вино , докато ви четях, взеха да ми се въртят едни мисли за пищно погребение... Аааа, лягам си! Laughing
Виж целия пост
# 1 539
Я каква темичка...

От известно време  ме обзе страст да събирам левчета. Чудя се дали съм странна? newsm78

Мразя да ползвам обществени тоалетни.

Винаги трябва да имам мокри кърпи, защото след определени здрависвания ръцете ми сякаш лепнат...Не с всички само с някои--/Май имам сходства с Монк?/

Не стъпвам на шахти.

Със сигурност има и още, но в този късен час... кой да се сети?!? Laughing
Виж целия пост
# 1 540
От известно време  ме обзе страст да събирам левчета. Чудя се дали съм странна? newsm78

И аз събирам в касичка,наречена "Лято 2013" Simple Smile Да ти кажа..бая тежи вече Wink
Виж целия пост
# 1 541
Аууу , шахтите ! Crazy
Как ги бях забравила ?!
И аз не стъпвам , навик от детството ! Crazy Crazy
Виж целия пост
# 1 542



ОО,и аз така ако бутна нещо на вън сякаш лепна,еле пък ако се здрависам не ми се мисли,бързо трябва да се измия .Също така мразя да ме целуват непознати за поздрав ( в чужбина е даже традиция).... Mr. Green
Виж целия пост
# 1 543
Целувки?
Нееее... не обичам. Naughty

Каролка от такива като мен и теб ще изчезнат левчетата на пазара... hahaha Joy
Виж целия пост
# 1 544
По въпроса с умирането - винаги, когато пътуваме някъде, изчиствам къщата и трябва да я оставя абсолютно подредена. Всеки път си въобразявам, че може да умрем в катастрофа и когато след това някой влезе вкъщи, няма да ми е приятно да остане с впечатление, че сме разхвърляни и немърливи. Макар, че не би трябвало хич да ми пука след като ме няма  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия