Нашите мании, навици и странности

  • 127 215
  • 1 945
# 1 545
От известно време  ме обзе страст да събирам левчета. Чудя се дали съм странна? newsm78

И аз събирам в касичка,наречена "Лято 2013" Simple Smile Да ти кажа..бая тежи вече Wink

Приятеля ми беше направил нещо подобно, уж събира, събира ... доста тежеше и накрая ... 70лв  Crossing Arms .
Виж целия пост
# 1 546
Айде и аз при лудите със собственото погребение - искам бял ковчег, определена музика и кремация.
Виж целия пост
# 1 547
Айде и аз при лудите със собственото погребение - искам бял ковчег, определена музика и кремация.
E, ти пък сега много искаш WinkХем ковчег, хем кремация. Избери си.  bouquet
Виж целия пост
# 1 548
Айде и аз при лудите със собственото погребение - искам бял ковчег, определена музика и кремация.
E, ти пък сега много искаш WinkХем ковчег, хем кремация. Избери си.  bouquet

Е нали тялото трябва да е в нещо на опелото?
Виж целия пост
# 1 549
  То хубаво , ще платят близките ти бял ковчег, луксозен и после , в крематориума те горят без ковчег, а гробарите препродават един по няколко пъти и си делят парите.
Виж целия пост
# 1 550
  То хубаво , ще платят близките ти бял ковчег, луксозен и после , в крематориума те горят без ковчег, а гробарите препродават един по няколко пъти и си делят парите.

Добре де, отказвам се.
Виж целия пост
# 1 551
От известно време  ме обзе страст да събирам левчета. Чудя се дали съм странна? newsm78
И аз събирам в касичка,наречена "Лято 2013" Simple Smile Да ти кажа..бая тежи вече Wink
Приятеля ми беше направил нещо подобно, уж събира, събира ... доста тежеше и накрая ... 70лв  Crossing Arms .

Е,не, само началния ми капитал беше толкова още миналата година Simple Smile Според мен ще има парички за 3 дни на припек Wink

Но вече всички ме научиха, че събирам и знаят,че има ли левче не се пипа Wink
Виж целия пост
# 1 552
По въпроса с умирането - винаги, когато пътуваме някъде, изчиствам къщата и трябва да я оставя абсолютно подредена. Всеки път си въобразявам, че може да умрем в катастрофа и когато след това някой влезе вкъщи, няма да ми е приятно да остане с впечатление, че сме разхвърляни и немърливи. Макар, че не би трябвало хич да ми пука след като ме няма  Mr. Green

Преди години си представях, че ме блъска кола и ме откарват в болница, а аз съм неразположена и умирах от срам, че като ме съблекат ще видят. След като родих, нямам такива притеснения.
Виж целия пост
# 1 553
Леле до къде стигна темата....... моля се за вас  Praynig Praynig Praynig !!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 554
Айде и аз при лудите със собственото погребение - искам бял ковчег, определена музика и кремация.

Същото и аз искам. Не желая да гния в земята, искам кремация. И се оказа че повечето ми приятели го искат  Crazy 
Скрит текст:
     Ама то май не може хем кремация, хем в ковчег. Леле наистина накъде тръгна темата..  Mr. Green   
Виж целия пост
# 1 555
Даже не е до гниенето в земята. Костите остават много дълго време, а гробовете се ползват по няколко пъти през определени години. И старите кокали ги изравят, а понякога ги разпиляват...

Както и да е, стига с тая тема.

Нещо по-приятно.
Когато имам да правя нещо неприятно /плащане на пари, интервю, ходене по институции/, гледам да си го съчетая с нещо "за душата" след това - обикаляне в МОЛ, разходка на приятно място, кафенце с приятелка. Но като цяло обичам да се разхождам сама.
Виж целия пост
# 1 556
Още един глас за кремацията.

Но като цяло обичам да се разхождам сама.

Аз също!
Виж целия пост
# 1 557
Понякога когато пътувам с автобус си представям как автобуса катастрофира и аз с още няколко пътници помагаме на другите да излязат. Предварително си забелязвам полагащите пътници и от къде може да измъкнем ранените.
Виж целия пост
# 1 558
Аз от години събирам железни левчета, и никога нямам ни едно, изхарчват се... Laughing
Виж целия пост
# 1 559
И ние имаме касичка - за левчета и 50ст. Други не пускаме. Преди в една малка глинена касичка-прасе събрах към 250лв., но пусках вътре докато спряха да влизат. Хубаво нещо са касичките - неусетно се пълнят, после изведнж се виждаш опаричен  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия