Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 26

  • 71 123
  • 694
# 90

Всяка година очакваме с нетърпение наближаването на 1 януари. Новата година идва с нови надежди, нови планове и обещания. Хората са казали “Нова година – нов късмет“!

Затова, с настъпването на Новата Година имаме чувството, че животът започва на чисто, сякаш обръщаме нов лист на който пишем нашата съдба, по-добра и красива!

Смисълът на живота е да правиш някого щастлив и да вярваш в себе си. И не е достатъчно, ако го правиш само по празници. Просто го прави по всяко едно време. Няма да съжалиш, дори и да не го оценят, бъди щастлив заради себе си.

Бъдете щастливи, обичайте и бъдете обичани през идващата 2012 година 

Радвам се, че ви има и че сте мои приятелки
 
  bouquet
Виж целия пост
# 91
         Скъпи приятели, в края на старата и в навечерието на Новата година искам да lи пожелая да сте по-здрави,по-щастливи,по-добри,да не преставате да се надявате и да мечтаете,да получавате и да раздавате много любов и обич! Желая за всички Новата година да е различна , силна и благодатна,изпълнена с радостни и приятни моменти,любов,мир и хармония!Благословена и Честита!Бъдете живи и здрави,обичайте и бъдете обичани,дарявайте повече доброта,нежност и усмивки ...
Виж целия пост
# 92
Честита Новата 2012 година, скъпи мои   love001
Желая ви само и единствено здраве !
Обичам ви  Peace
Виж целия пост
# 93
Колкото и да е жалко,

 взехме да живеем с малко,

 глави смирено да навеждаме

и свойте мисли да подреждаме.
Нека да живеем, не да оцеляваме,

 нека да се борим, не да се надяваме.
И дните ни сега и за напред

 да са изпълнени с късмет,
 с дъх на бор и топъл дим в комина.
ДА Е ЧЕСТИТА НОВАТА ГОДИНА!

Виж целия пост
# 94
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Да е здрава, мирна, плодородна, спокойна, изпълнена с радости новата 2012 година.
Да ни донесе повече вяра, любов и щастливи моменти с любимите хора. Hug
Виж целия пост
# 95
Честита новата 2012!
Здраве, щастие и късмет на всички!
Виж целия пост
# 96
Честита нова година !
Бъдете здрави и живейте като такива !
Забравете страховете си и се борете с тях ,не с рака.
С най сърдечни пожелания-победила в борбата  newsm10
Виж целия пост
# 97
Честита Нова година момичета ! Много здраве и късмет !!!  Hug
Виж целия пост
# 98
Колкото и да е жалко,

 взехме да живеем с малко,

 глави смирено да навеждаме

и свойте мисли да подреждаме.
Нека да живеем, не да оцеляваме,

 нека да се борим, не да се надяваме.
И дните ни сега и за напред

 да са изпълнени с късмет,
 с дъх на бор и топъл дим в комина.
ДА Е ЧЕСТИТА НОВАТА ГОДИНА!



Нямам какво да добавя...Обичам ви!  love001
Виж целия пост
# 99
  ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ,ОБИЧАНИ,СМЕЛИ,ДРЪЗКИ И УСМИХНАТИ ПРЕЗ ОСТАНАЛИТЕ 99ГОД.
  Най-сърдечни пожелания на Весито и всички именници
 здраве,здраве и щастливи мигове.
Мили момичета целувам ви и ви прегръщам ОБИЧАМ ВИ Hug  love001
Виж целия пост
# 100
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, МОМИЧЕТА!
ЗА МНОГО ГОДИНИ!


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИЦИТЕ! С ЧЕСТ И ДОСТОЙНСТВО ДА НОСЯТ ИМЕНАТА СИ!
Виж целия пост
# 101
За много години! Живи, здрави и много щастливи през 2012 година!
Виж целия пост
# 102
Мили мои, да ни е честита новата година.


Късмет и здраве.  newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 103

Честита Нова Година! Пожелавам ви година пълна само с приятни преживявания, вълнуващи изненади и красота! Да сте живи и здрави!
Виж целия пост
# 104
Здравейте, смели момичета  Hug
Дано да да е нахално от моя страна, но се обръщам с молба към вас. Не съм чела предишните постове и теми (и егоистично си пожелавам да не ми се налага  Blush ), затова ме извинете ако сте коментирали нещо подобно. Та на въпроса - преписвам ви дословно резултат от рентгенологичното ми изследване. Ако може с думи прости да ми обясните за какво става въпрос. Докторката беше мила, но мълчалива, та не даде никакво обяснение. Само каза да се оперирам, което ще направя възможно най-скоро. И още нещо-колко време ще отнеме възстановяването след операцията. Благодаря ви предварително, пожелавам ви здраве и любов   bouquet

          Сравнителна мамография - аксиална проекция и краниокаудална на дясна
       Двете млечни жлези се представят с плътен паренхим и наличие на аксиларни дялове. В дясна на краниокаудалната проекция във външния кв. се вижда овална хомогенна сянка с гладки и резки очертания и размери 25/20 мм., която на аксеалната проекция се представя срединно пред гръдна стена. Кожа подкожие и мамилии - б.о.
       Ехографски описаната сянка се представя като хипогенно огнище с диаметър 20 мм.
       Мамографски и ехо данни за Фиброаденома гл. маме д.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия