Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 600
  • 1 306
# 1 005
Колкото и да младее 35 годишната ,не може да го докара на вид и свежест на 25 годишната.   [/b]

Обзалагам се за обратното, а именно че съвсем спокойно 35 годишна може да изглежда като 25 такава. Нещо като ген, и ред други фактори да са ти известни. Не стававъпрос за младеене, защото на 35г. го няма това повяхване за което пишеш. Има и обратното 25г. изглеждащи на 30+  и не поради тонове грим, а поради простичка причина - ген, природа. Peace
Краси, ти някак числата ги нямаш за нищо - това е лошо да знаеш
. Grinning
Виж целия пост
# 1 006
На тая страница ще рече човек, че има надпревара за най голяма глупостSimple Smile
Като почнеш от
Няма нищо по-страшно и опустошително ...
Интересно ми е какво те кара да мислиш, че една жена на 30 години с 50+ сексуални партньора, не е емоционално опустошена и с натрупани изкривявания по отношение на сексуалните изживявания?
Друго впечатлява, друго..
Като например по силата на каква логика определи така категорично поведението на всички жени 30+.
Винаги съм подозирала, че висшата форма на реализация е пенисът на съпруга и средногодишния брой на пенетрациите, но все пак таях някакви надежди, БГ мамма все пак, не Свазиленд.
Как обвърза броя на сексуалните партньори с предпочитаните сексуални практики.
И на последно място,този върховен израз на любов- да спите прегърнати.
Сигурна съм, че не си толкова капсулована и ще успееш да прочетеш 'мнението' си още веднъж, критично.

Хохо, и като сме зачекнали Дискавъри и промискуитета- нали сте гледали онзи експеримент какъв процент от децата, родени в брак, всъщност не са на съпруга и това не му е известно  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 007
Fortune,
то изключения винаги има.И аз познавам една дама ,която е на 51 години ,но няма да й дадеш повече от 42-43.
Не познавам 25 годишни,изглеждащи като 30-годишни,най-вероятно има и такива....
Виждала съм в училището на сина ми 17-18 годишни момичета,изглеждащи на 25-26 с "помощта " на грим и облекло.
Но в масовия случай една жена на 35 изглежда като жена на 35.
И една на 25 изглежда като на 25....
За тях става въпрос.
Все пак изключенията са ,за да потвърдят правилото.    Laughing
Виж целия пост
# 1 008
Аз разбирам защо не е възможно женското приятелство.
Жените просто изначално се възприемат като конкуренция.
Не мога да измисля друга основателна причина свободно летящи обекти от женски пол с неустановена траектория, 30+
(в разцвета на силите си Mr. Green), на всичкото отгоре търси, че и готина, толкова пък да бъркат в очите на някои. Laughing
Как ще си опазите ангажираните съпрузи от тях, не зная. Че и синовете, щом така налитат и на по-младите левенти.


Голям смях как се образоват и формират мироглед домакините от сериали и блогове.
Виж целия пост
# 1 009
Друго впечатлява, друго..
Като например по силата на каква логика определи таа категорично поведението на всички жени 30+. Винаги съм подозирала, че висшата форма на реализация е пенисът на съпруга и броя на пенетрациите годишно, но все пак таях някакви надежди, БГ мамма все пак, не Свазиленд.
Как обвърза броя на сексуалните партньори с предпочитаните сексуални практики.
И на последно място,този върховен израз на любов- да спите прегърнати.
Сигурна съм, че не си толкова капсулована и ще успееш да прочетеш 'мнението' си още веднъж, критично.

Наречи го богат житейски опит, пространни наблюдения върху широк кръг необвързани на възраст 30+ и от двата пола, и т.н. и т.н. Нищо от това, което съм написала, не е чуто по Дискавъри или подслушано в кварталното кафе  Peace Винаги, когато изказвам мнение, то е плод на лични впечатления и реални хора и случки. Много добре знам за какво пиша.

А ако тонът ми е по-остър, това е просто заради абсолютно същия, и дори много по-груб ответен тон и лекотата, с която "готините сингълки" се подиграват с ценностите на другите и издигат слободията и разюздаността в култ  Sunglasses


Ето това, например:
Как ще си опазите ангажираните съпрузи от тях, не зная. Че и синовете, щом така налитат и на по-младите левенти.

Голям смях как се образоват и формират мироглед домакините от сериали и блогове.

 Joy Joy Joy 
Виж целия пост
# 1 010

Интересно ми е какво те кара да мислиш, че една жена на 30 години с 50+ сексуални партньора, не е емоционално опустошена и с натрупани изкривявания по отношение на сексуалните изживявания?

А защо да е? Ако е на 20 с 50+ сексуални партньора всичко е наред, така ли? Или ако е омъжена?

ПС Слободия, разюзданост... цъ, цъ, цъ. В кой по-точно пост са издигнати в култ - явно съм го пропуснала?
Виж целия пост
# 1 011
аз не мога да изпитвам нищо друго освен съжаление към тези жени.
Виж целия пост
# 1 012
Опазил Господ! И водят ада след себе си! Laughing
Виж целия пост
# 1 013
Рокси, в грешка си, нещо ти убягва условието при това с децата в брак. Изследователите не са тръгнали да правят извадка от цялата популация семества с брак, да вземат ДНК, че да  смятат колко от брачните деца са от други бащи. Извадката е съвсем друга - тази на родителите, поискали днк анализи по някакви причини, т.е. първо те са поискали ДНК експертизи, имали са някакви причини да го поискат.
 Тези приичини могат да са няколко:
 - заболяване на един от членовете на семейството и правене на ДНК-профил на семейството зза донорство, установяване на рискове при следваща бременност, или пък защото едно или повече деца или един или и двамата родители имат някакви заболявания, които е много вероятно да са свързани с генетични или хромозомни аномали. Така случайно да се установи, че някакъв процент от децата в това семейство да не са от съпруга
- част от мъжете са поискали експертизаа, защото са имали някакви съмнения, че децата не са техни
- деца са поискали експертиза за установяване на бащинство
- съдебни искове за експертиза за установяване на родителство.

Пак да повторя - изследването е правено на база вече същесствуващи данни за поискана експертиза, а НЕ изследване на цялата популация семейства в страната, окръга или общината. Затова единственото заключение, което може да се направи е, че 30% от децата на поискалите експертима семейства, не са от ссъпруга.
Виж целия пост
# 1 014
25 и 35 годишна в един и същ офис не са равностойни. 35 годишната изпреварва с 10 години опит и най-вероятно ще е шефка на 25 годишната. И на по-младата ще и се наложи да се съобразява с това. Освен ако 35 годишната не е учила, не е градила кариера и не се е развивала (то тогава най-вероятно ще е семейна и успокоена лелка и няма кво да търси в офиса).

35 годишната жена има други канали за търсене на мъже и рядко изпада в ситуация да се конкурира с много по-млади жени. Ако е умна, разбира се. Има си една категория мъже, които излизат само с млади момичета (а те самите са на 40, 50). Такива екземпляри не са добър материал за срещи без значение на колко години е жената.

Има професии, където рядко има хора под 25-30 години. Например лекари, съдии, адвокати и т.н. 

Не знам какъв разюздан секс сте правили на 15-20 години. Аз тогава едва откривах секса и вярвах в първата, единствената романтичната любов. Осъзнаването в сексуално отношение идва доста по-късно.Колкото по-добре познава тялото си една жена, толкова повече може да се наслади на секса.    
Виж целия пост
# 1 015
МЪ къде тази красотка с 50 партньора? Къде е? Да се яви и да изпее дали е опустошена, ако не иска да си признае сама ние ще я разкрием! Twisted Evil
Говорим по темата готина сингъл на 30+, защото ако започнем по принцип с локумите... е ясно.
Виж целия пост
# 1 016
Аз не видях в много постове пикане и акане, особено на тези, които мислят, че 30+ сингъл е ок. Но разбираемо е, то не е лесно. И аз тъкмо смятах какъв трябва да е интервала в сексуалния акт и то с различен партньор, за да достигнеш заветното 50 или 50+ даже преди да си на 30. Иначе за житейски опит, ако говорим в смисъла на това - имам една позната, мама ми каза и т.н. то всички имаме такъв, но дали сме преживели определни неща и дали можем да ги разберем е друг върпос.
Виж целия пост
# 1 017

 Хохо, и като сме зачекнали Дискавъри и промискуитета- нали сте гледали онзи експеримент какъв процент от децата, родени в брак, всъщност не са на съпруга и това не му е известно  Mr. Green

Да, и аз съм го гледала това. Много разтърсващо беше - дългогодишен брак, хрисима съпруга, три деца и трите с различни ДНК  Joy Май нито едно не беше негово.
Виж целия пост
# 1 018
Пак да повторя - изследването е правено на база вече същесствуващи данни за поискана експертиза, а НЕ изследване на цялата популация семейства в страната, окръга или общината. Затова единственото заключение, което може да се направи е, че 30% от децата на поискалите експертима семейства, не са от ссъпруга.


Всъщност наскоро четох, че е правено изследване в един бразилски блок (това си е едно село, кажи-речи) - на всички семейства.

15% от децата не били от съпрузите. (Това всъщност точно съвпадало с процента при изследване на популация от врабчета, но това е друга тема.)
Виж целия пост
# 1 019
Пак да повторя - изследването е правено на база вече същесствуващи данни за поискана експертиза, а НЕ изследване на цялата популация семейства в страната, окръга или общината. Затова единственото заключение, което може да се направи е, че 30% от децата на поискалите експертима семейства, не са от ссъпруга.


Всъщност наскоро четох, че е правено изследване в един бразилски блок (това си е едно село, кажи-речи) - на всички семейства.

15% от децата не били от съпрузите. (Това всъщност точно съвпадало с процента при изследване на популация от врабчета, но това е друга тема.)

И после откъде идвало сравнението - птици волни!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия