Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 578
  • 1 306
# 1 050
-Щастието е пеперуда - казал Учителят. - Преследваш ли го - отлита. Седнеш ли спокойно - каца на рамото ти.
-И какво да направя за да намеря щастие?
-Престани да го преследваш.
-Но наистина ли нищо не трябва да правя?
-Опитай да седнеш спокойно, ако ти достига смелост!

Ясно защо всеки седи и чака да го намерят: никой нищо не търси!

Напротив не ни достига смелост!  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 1 051
Поне ще зная какво да не я питам.
Виж целия пост
# 1 052
Поне ще зная какво да не я питам.

За да не я засегнеш по болното място ....... Mr. Green Mr. Green Mr. Green, защото ще те хване за канарче да ти обяснява как всички други са виновни, а тя е фърст!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 053
Форчън,мила ми щаслива девойко  Grinning не четеш ли темата ?

а ти като видиш мъж с мръсни обувки какво ще си помислиш?
а) че е мърльо
б) някой го е опръскал преди малко

Зависи.От общото му състояние.
Не мога да съдя само от мръсните обувки.
Може да е едното,може да е и другото. Като съпоставя мръсните обувки с цялостния образ на човека   мога да заключа дали е първото или второто. 
Виж целия пост
# 1 054
Форчън,мила ми щаслива девойко  Grinning не четеш ли темата ?

а ти като видиш мъж с мръсни обувки какво ще си помислиш?
а) че е мърльо
б) някой го е опръскал преди малко

Зависи.От общото му състояние.
Не мога да съдя само от мръсните обувки.
Може да е едното,може да е и другото. Като съпоставя мръсните обувки с цялостния образ на човека   мога да заключа дали е първото или второто. 


А като видиш мъж с чисти обувки, какво ще си помислиш
а/ изчистил си ги е сам
б/ мама му ги е изчистила сутринта.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1 055
Andariel, като те чета ти вече всичко си направила - и деца си добутала, и кариерата ти завършена....ами готова си за пенсия вече май.  Joy

Надявам се, че имаш чувство за хумор - всичко е в името на лафчето.  Peace

Иначе заедно с фертилността, намаляват и възможностите за учене. Доста трудно ще станеш голям специалист след определена възраст. Непрекъснато изникват нови технологии, науката се развива и е невъзможно да догониш хора, които са се отдали на дадена професия с 5 или 10 години повече от теб - винаги ще си в ролята на догонващ. Животът е динамичен и вината за това не е моя.Да завършиш медицина на 45 е възможно, ама колко е вероятно? Ако се заровим в статистиката ше видиш, че е много по-вероятно да има повече родилки на 40, отколкото начинаещи лекарки на 45.

И още нещо - с разцъкване в нета не става мила, иска се отдаване и яко напъване. Разцъкването ще те доведе до офисче, дето ще се конкурираш с 25 годишните.

Иначе те поздравявам за децата и ти пожелавам много успехи в това, с което се занимаваш. Аз също хванах от онези времена на "демокрацията" и знам за какво говориш. За щастие нещата вече не стоят така в България.
  bouquet
Виж целия пост
# 1 056
Краси...* ,

Много си съмнителна ! Wink
Нали не работиш , откъде знаеш какви са предпочитанията на мъжете в офиса ?
Или в бар ?
Помня , че и по барове не ходиш ! Thinking
Аха...аз живея в гората.И само с мечки общувам....пък те за съжаление ,сега спят зимен сън!     Mr. Green


Краси ще предпочете по интересната и атрактивна за него, не мисля, че ако дамата на 35 се доближава повече до неговата представа за жена, ще я отхвърли заради 35те и години. А  го има момента, че зависи коя от двете е по умела във флиртуването, има си хиляди вероятности.
Абе,стига с тия вероятности и фантазии,бе!     Twisted Evil
Приемете,че двете са на 99 % еднакви....разликата е САМО във възрастта и външния вид,т.е. изгелждат си на 25 и 35.
Виж целия пост
# 1 057
-Щастието е пеперуда - казал Учителят. - Преследваш ли го - отлита. Седнеш ли спокойно - каца на рамото ти.
-И какво да направя за да намеря щастие?
-Престани да го преследваш.
-Но наистина ли нищо не трябва да правя?
-Опитай да седнеш спокойно, ако ти достига смелост!

Ясно защо всеки седи и чака да го намерят: никой нищо не търси!

Напротив не ни достига смелост!  Laughing Laughing
Ти го написа, то чакането и нетърсенто е баш като чакането да те изберат. Mr. Green

*Dreaming, тц, карам по диагонала. Laughing К`во пак ли нещо не ми е ясно? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 058
Е добре де, нали все пак идва момента в който и тези развити специалистки все пак ще имат деца. Тогава ще се наложи да поостанат в къщи, а после да догонват, докато пък, другата 30 + годишна колежка с поотраснали деца, ще е в крак с новостите и може да те изпревари доста.
Или идеята е да си останат с кариерата без деца и ангажименти?
В личен план аз тази година продължавам с ученето, невероятно хубаво е усещането, че ще продължа да се развивам, да уча.
Не мисля че е необходимо след като имам деца и мъж, да се закотвя в къщи и нищо друго да не правя.
Виж целия пост
# 1 059
Че защо да остават у дома? И реалният и форумският живот познават не една и две ходили на работа до деня преди секциото и върнали се две седмици след това.
Виж целия пост
# 1 060
То намесят ли се децата, вече всичко друго е периферия. Каква кариера, какви 5 лева. Да има там колко да преживяваме и аз само да го гушкам, гушкам моя сладур. Поне за мен стана така, толкова съм посредствена в работата, че не мога да се позная. Ама някой иска да ме ядоса - ми нека си остане с опитите, аз имам сърце вече само за обич, не и за нерви.
Но като бях 30 сингъл, друго съм си мислела, но пак си се чувствах добре.
Виж целия пост
# 1 061
Не е сигурно. Хора всякакви.
Бившата ми шефка се върна на работа 10 дни след раждането. Децата й ги гледат мъжа й и бабите. Тя дори не знае как да говори с тях.
Виж целия пост
# 1 062
Момичета, ще ви чета и ще отговарям довечера защото имам куп задачи сега да свърша. Беше ми забавно тези дни с вас   bouquet

Irina St, има какво да се научи от теб   bouquet Целувки на сладурчето ти  Hug
Виж целия пост
# 1 063
...докато пък, другата 30 + годишна колежка с поотраснали деца, ще е в крак с новостите и може да те изпревари доста.


Само в сънищата си. Simple Smile

Не става, изпуснеш ли момента, в който си млада, надъхана, сама и мислиш само за работа (а не за ваксини, сополи, домашни и че вкъщи има само кренвирши за вечеря) - после ходи гони кариера...
Виж целия пост
# 1 064
Момичета, ще ви чета и ще отговарям довечера защото имам куп задачи сега да свърша. Беше ми забавно тези дни с вас   bouquet

Irina St, има какво да се научи от теб   bouquet Целувки на сладурчето ти  Hug
E, мерси, стана ми приятно. Намерила съм си тук поприще да се изявявам, че то после може и да си се гледа (в случая чете) човек и така.

...докато пък, другата 30 + годишна колежка с поотраснали деца, ще е в крак с новостите и може да те изпревари доста.


Не става, изпуснеш ли момента, в който си млада, надъхана, сама и мислиш само за работа (а не за ваксини, сополи, домашни и че вкъщи има само кренвирши за вечеря) - после ходи гони кариера...
Да де, и аз исках нещо в тоя дух да напиша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия