Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 630
Момичета, а тези снимки виждали ли сме ги  newsm78, нещо не се сещам -  Thinking имат дата, някакво събитие ли е ? 

Виж целия пост
# 631
Момичета, а тези снимки виждали ли сме ги  newsm78, нещо не се сещам -  Thinking имат дата, някакво събитие ли е ? 



Цвети  Hug за първи път ги виждам!  newsm78
Който се сети да каже, моля!  Peace
Виж целия пост
# 632
Злати  Hug
И тук имаме хубави мъже.


Линка  newsm10 И този не е за изхвърляне   Wink





Виж целия пост
# 633
Злати  Hug
И тук имаме хубави мъже.


Линка  newsm10 И този не е за изхвърляне   Wink




Леле, как го забравих!  Embarassed Embarassed Embarassed
А той е един от любимците ми. Много хубав мъж!  Heart Eyes




Виж целия пост
# 634
Момичета, а тези снимки виждали ли сме ги  newsm78, нещо не се сещам -  Thinking имат дата, някакво събитие ли е ? 



Tuba Büyüküstün Otizm Derneği Sunumunda

Виж целия пост
# 635
Линка, като гледам датата на снимките си мисля  Thinking не беше ли по това време някаква благотворителна кампания - пак за децата аутисти и Туба, май участваше със Сами / дали не беше направил и филм даже  newsm78/.



РинкаHug точно това си мислех и аз.  Peace
Виж целия пост
# 636
Ринка  Hug, благодаря!   bouquet
А какво е това, някакво благотворително мероприятие ли, някакви награди ли... Не си спомням.  newsm78

Цвети  Hug, писали сме едновременно.
Виж целия пост
# 637
Малееее,Ринка,като Уикипедия си  Grinning Hug Как ги помните всички неща  ooooh!

Виж целия пост
# 638



Tuba Büyüküstün - Söz Verilmiş Aşklara-
Много е приятно да видиш клип, с дата от новата година, ще го гледам заедно с вас Grinning

И още едно кратко клипче с Хасрет и Левент:
http://www.youtube.com/watch?v=TQrUmefn-OI&feature=related

Виж целия пост
# 639


Злати, пропуснахме един забележителен мъж!  Peace
Вярно, той е зает, но нас това кога ни е спирало!  hahaha hahaha hahaha

Ама как се казваше, Остап Бендер на турските сериали - Ахмет ... - ник нейм - Кобра! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 640
http://www.gecce.com/anket/sizce-2012ye-hangi-oyuncu-damga-vuracak-724.html

Туба си държи почетното трето място, за предполагаемо медиино присъствие през 2012 год. в тази анкета Grinning

Çağatay Ulusoy
%39

Engin Akyürek
%15,9

Tuba Büyüküstün
%12,4

Beren Saat
%10,7

Hazal Kaya
%7,3

Kıvanç Tatlıtuğ
%4,9





Виж целия пост
# 641
Надин  Hug, то Туба и да не играе, ще присъства - папараците чрез нея продават  #Cussing out
Виж целия пост
# 642
Надин, трета позиция - без да снима от юни  newsm78, за разлика от останалите кой, oт кой с по-рейтингов сериал - е това се казва да си известен, значи - има интерес.  Peace

Виж целия пост
# 643
Попаднах на един колаж от снимки от срещата на Джансел с Гюнюлче в края на "Пленителката", който ми хареса.  Peace

Виж целия пост
# 644


 Joy Joy Joy Изненада! Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия