
Благодаря!



благодаря за кафето.
- както винаги. 
и аз съм притеснена / хем не искам все още,
хем нямам търпение/. 






и аз се разходих, ама
из фейса и ето, какво открих при румънките. 

на нашите момичета /Ринка, Ети/ , вече са оценени и зад граница.

Такава мъгла е при нас, не нищо не се вижда! 


Такава мъгла е при нас, не нищо не се вижда! 


, твоите приятни занимания са многооого по-приятни от моите!



а при нас е, направо пролет, като гледам през прозореца - такова слънце, е малко хапе студът, ама... 

а при нас е, направо пролет, като гледам през прозореца - такова слънце, е малко хапе студът, ама... 






И Мурат си мисли същото! 
Мурат и Хасрет може и да потанцуват. 


, но според мен съвършенно показва атмосферата на първия сезон на нашия филм! 
Вай,много приятно при вас- музика,целувки,танци,голички нещица 



вярно е, че позанемарихме музиката, ама аз
си помислих, че може и да станем досадни с повтарянето на клиповете за нашата приказка, та затова
малко се поспрях в темата /но си ги пускам сама и не ми омръзват
/. 
- много харесвам този клип 
Препоръчани теми