, а и извън него. 
, а и извън него. 
фотографа и модела, и те на линия -
ама коментаторите нещо ги няма / заради умора ли е, не знам
/. 
...изписали сте темата... 




има какво да се извлече, като поука, има над какво да се помисли...
...гледам го в "До последен дъх"...











радвам се, че се появи отново / явно успя да приключиш с многото си задължения и да се вредиш
до компа
/. И преди да си легна да сложа една снимка в подкрепа на мой, на Рина и на твой пост за реакцията на децата и обичта им към Туба /и нейната също
/. 




Ама поне във фейса е спокойно
Но пък попаднах на това кадро, и ми стана смешно, защото си го кръстих "Фенки"
Лек ден ви пожелавам засега 
/

...изписали сте темата... 



благодаря ти за този пост. Напълно съм съгласна с теб. Имам възможност да контактувам с психолог, който професионално се занимава с деца-аутисти. Според нея, това отношение на децата към Туба не идва на прима - виста, от едно посещение на този център. Тя смята, че децата отлично познават Туба, затова така доверчиво се държат с нея, явно тези посещения не са инцидентни, а постоянни. И явно не винаги се афишират. Но ти си права, че понякога трябва да се говори за това, за да има и обществен отзвук! 









Липсваш ни. Хайде, появи се вече.

Препоръчани теми