Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 675



Линка, проверено...бебета в нета няма Joy

Скрит текст:
Сестрата на Бионсе опроверга слуха, че е родила. Нейното бебе се очаква в началото на февруари.

Благодаря!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 676
Добро утро!

ЛинкаHug благодаря за кафето.
Момичета и тази сутрин се почувствах много добре при влизането ми в темата, ведро настроение  Wink- както винаги.  Heart Eyes
За новини  ooooh! и аз съм притеснена / хем не искам все още,  Blush хем нямам търпение/.  Peace
Ама, май не съм само аз така де.  Wink



Лек ден ви желая!  Hug
Виж целия пост
# 677
Е, стига сте работили!  Wink

Слънцето не ви ли предизвиква за разходки!  Peace
Ето, някой се радват на хубавото време, седят и си хапват навън!



Скрит текст:
Сигурна съм, че Надин гледа тениса. Нашите водят! Браво!   Grinning
Виж целия пост
# 678
Браво на победителите!  Hug

На Гришо и Цвети!   bouquet



Надин, взех ти гифчето, щото ми хареса!  Peace
Виж целия пост
# 679
ЛинкаWink и аз се разходих, ама  Blush из фейса и ето, какво открих при румънките.  Heart Eyes



Нещо с любимите образи, романтика и Париж, и най-важното от Ети  Hug
Браво   bouquet на нашите момичета /Ринка, Ети/ , вече са оценени и зад граница.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 680
Здравейте! Hug

Какви разходки, Лина!  Wink Такава мъгла е при нас, не нищо не се вижда!  ooooh!

Ще си седя у дома и ще си осигуря приятни занимания! Wink



Пожелавам приятни занимания и за вас! Hug
Виж целия пост
# 681
Здравейте! Hug

Какви разходки, Лина!  Wink Такава мъгла е при нас, не нищо не се вижда!  ooooh!

Ще си седя у дома и ще си осигуря приятни занимания! Wink



Пожелавам приятни занимания и за вас! Hug


Мале, Ринка  Hug, твоите приятни занимания са многооого по-приятни от моите!  hahaha hahaha hahaha
Пожелавам на всички такива занимания!  Wink

Скрит текст:


Това е за всички! И за теб, Баги!  Wink
Виж целия пост
# 682
Ринка,  Hug а при нас е, направо пролет, като гледам през прозореца - такова слънце, е малко хапе студът, ама...  Wink
Ето и нещо твое, което открих при румънките.  Hug



Браво на нашите тенисисти!!!   bouquet
Виж целия пост
# 683
Ринка,  Hug а при нас е, направо пролет, като гледам през прозореца - такова слънце, е малко хапе студът, ама...  Wink
Ето и нещо твое, което открих при румънките.  Hug



Браво на нашите тенисисти!!!   bouquet

Браво и на нашите колажисти! Ринка и Ети!  Heart Eyes



http://www.youtube.com/watch?v=O9H8P__wUfQ&feature=related

Браво и на нашите клипо-творителки!   bouquet
Този клип е на Александра, която беше в екипа на преводачките на нашето филмче. Благодаря, Алекс!   bouquet
Виж целия пост
# 684
Скрит текст:


А довечера ме чака и футбол с Бербатов  Joy Joy



По повод благотворителните изяви, си мисля, че всички актьори го правят. Джансел в интервюто каза: аз, Берен и Туба...но ние помним, че там бяха и Еркан, Кенан, Енгин и др.  Марги е права, това са известни хора и докато някой следи с какъв поглед Туба гледа Кенан, може и да чуе за проблемите на тези деца. Wink





Виж целия пост
# 685
Приятните занимания са за предпочитане!



И Мурат си мисли същото!  Wink
Виж целия пост
# 686
Ами, като има музика  Wink Мурат и Хасрет може и да потанцуват.  Peace



А и за целувки ще намерят време.  Wink
Виж целия пост
# 687
Цвети, нещо занемарихме музиката!  Cry
За нашето филмче има толкова много създадени клипове, че само клиповете за Аси може да ни бият!  Wink
Ще пусна едно мое любимо, не че не съм го пускала  hahaha hahaha hahaha, но според мен съвършенно показва атмосферата на първия сезон на нашия филм!  Peace



Ети   bouquet
Виж целия пост
# 688
Здравейте дами  Hug Вай,много приятно при вас- музика,целувки,танци,голички нещица  hahaha

Благодаря ви за веселото настроение,което създавате   bouquet

Ринка и при нас е пролет.Що не вземеш да се разходиш малко насам,то в тоя Ямбол само дъжд и мъгла   Wink Grinning

Хайде и от мен една целувка,една милувка и още нещо  Heart Eyes

Виж целия пост
# 689
Линка,  newsm78 вярно е, че позанемарихме музиката, ама аз  Thinking си помислих, че може и да станем досадни с повтарянето на клиповете за нашата приказка, та затова  Blush малко се поспрях в темата /но си ги пускам сама и не ми омръзват  Wink/.  Peace

Но, като казваш атмосферата на първи сезон  Thinking - много харесвам този клип  Laughing с много дяволии на нашата Хасрет.  Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия