Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 615


Дори и да дебне от засада после нищо няма да каже!  Hug
Виж целия пост
# 616


Дори и да дебне от засада после нищо няма да каже!  Hug

Много е красива шпионката!  Hug Да й простим!  Heart Eyes


Виж целия пост
# 617
Вярно,  newsm78 как да не и простим, като е толкова мила, е, не се вслушва много в съвети,  Wink ама характер!  Peace

Виж целия пост
# 618




Виж целия пост
# 619
Виж целия пост
# 620
Ние се забавляваме, ама други работят!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 621
Виж целия пост
# 622
Виж целия пост
# 623


Тук е такова слънце, че даже и работещите излязоха на разходка.  hahaha
Виж целия пост
# 624


И седнаха на кафе в уличните кафенета.   Peace
Виж целия пост
# 625
Здравейте дами  Hug Много хубави колажчета сте сложили днес,на човек да не му се излиза от темата  Grinning Ето ви малко танци и от мен  Hug



Линка,поразходи се малко и заради мен  Grinning
Виж целия пост
# 626


С любимите си хора, разбира се!  bowuu

Виж целия пост
# 627
Злати  Hug
И тук имаме хубави мъже.


 
Виж целия пост
# 628
Хубав я  Peace, даже и  Wink без цветове.  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 629


Хайде, идвай, слънцето е прекрасно! Планината е над главите ни! Прекрасен ден!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия