Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 690
Виж целия пост
# 691
Да продължим с веселбата!



Фенче   bouquet
Виж целия пост
# 692
Добро утро и от мене Hug

Пие ми се кафе, ама не в скрити. Другаде си го пият без да цъкат допълнително - а дали е така newsm78 Как да знам, като не мърдам от тука ooooh! Нищо де, как беше казано - забраненият плод е най-сладък !
Обаче се изкушавам да споделя нещо от днешния жълт ефир: за Леонардо ди Каприо - любимецът на Туба (пък и нали открих и прилика чрез Ленин с Онур Wink съвсем си е за темата) и съм се закахърила. Но първо "новината": Приятелите му не обичали да се возят в самолета  му, защото оставял кучето си (май булдог) да прави и да яде каквото си иска и затова и около него се носели неприятни аромати. Та първо си мисля  дали Т. не го харесва заради тази му страст и ако е така и тя е същата, тогава  ако си купи самолет как ли ще се качвам в него? Дали да не си сменя фокуса и да не се наредя на фенската опашка на Надин, там поне ще съм наоткрито Thinking

Тази снимка на Туба откога и откъде е newsm78
Аз я зърнах в един клип на Ети, но забравих кой.  Sad Хич не ме бива в архивирането, но нали ви има вас  Heart Eyes

Слънчев ден и се възползвайте, че ни обещават студ Hug

ПП Марги, за благотворителността  newsm10 newsm10 newsm10. Независимо от причините, стига да не е кампанийно, но и кампанийно - пак е нещо Peace
Но ми е интересна причината - кой какво го е накарало да се захване с дадена кауза, особено тези, които не го правят инцидентно и не го афишират. Няма да крия, че в случая ме интересува Туба. Както разбирам от поста на Ринка тя се занимава с тази кауза дълго преди да се появи в медиите. Между впрочем, както и много други събития от живота й, за които разбираме (ако някой не повдигне завесата като Гюл Д.) в последствие.
Дали и Джансел, Берен и другите не са се занимавали и те по-отдавна newsm78 Но дори и да е от есента - браво на Джансел, че е продължил Hug
Виж целия пост
# 693
Здравейте момичета ,голям купон сте си спретнали браво на вас.



Виж целия пост
# 694
Да продължим с веселбата!
Фенче   bouquet



Хасрет и Мурат от сутрешната закуска са я подкарали на веселба!



Баги,  Hug снимката е от фотосесия на Туба за Vogue Türkiye!
Ето галерията!

http://aktuel.mynet.com/galeri/sectiklerimiz/gunun-fotograflari/248/171737/

Заповядай!
Виж целия пост
# 695
Да продължим тогава с веселието.  Wink



И един весел клип.  Hug



Баги, Hug умори ме  Laughing с първата част от поста ти и хем се смея, хем се чудя  newsm78 как ли ще се возим наистина в такъв самолет.  hahaha
Ама, пък заради бебетата  Thinking ситуацията може и да се е променила.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 696
Баги,  Hug теб да не са те поканили в бъдещия самолет на Туба, че се тревожиш за миризмата  hahaha hahaha hahaha
Ей, уредиха се някои!  Crossing Arms
Аз по се тревожа как ще се отрази на Онур миризмата!  Joy Joy Joy
От едно клипче останах с впечатление, че не се справя отлично с кучетата!  hahaha
Ако е кучкар колкото съм аз  ooooh! ooooh! ooooh!, горките кучета!  hahaha

Данче  Hug тук купона е нон-стоп!  Peace Няма скука с такива весели герои!  Simple Smile

Едно клипче, изпълнено с красота и любов!  Heart Eyes



Ринка   bouquet

Скрит текст:
Някои хора ми приличат на Бахар в този клип!  Joy Все се опитват да развалят купона, и все не им се удава!  Joy
Виж целия пост
# 697
Здравейте!

Четвъртият ден от новата 2012 година в темата е започнал чудесно, нека всички дни са ни така забавни, полезни и приятни! Peace Laughing
Момичета, благодаря! Hug

Я, да ви донеса една новина...хубава е! Peace Laughing

Сериалът "Каква е вината на Фатмагюл" ще се излъчва по БТВ
под заглавието "Пепел от рози"... newsm10  smile3501


Повече инфо:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=631030.660- пост 668 от Мариана


Знам, аз кога да го изгледам сериала, до момента, де, защото има още епизоди/около 80 ще са... newsm53

Наистина се радвам, че са купили сериал, който се следи по нета и из форумите и си струва да се види и от по-голяма аудитория... Peace
Пожелавам си това и за нашия... newsm03

dan4eto24,  Hug

Баги, не знам кой от кога се занимава с подобни кампании, обаче оставам с убеждението, че в самата държава, в Турция се обръща подобаващото внимание на тези деца.
И не са само думи и дела около празници... newsm78
Ама, нали все се учим само от европейците...добрият пример на съседите-балканци го подминаваме...за съжаление... Rolling Eyes

Виж целия пост
# 698
Ринка, с това кафе с ягоди вече е друго Hug

Чудя се, ако Туба ни беше уйдисала на приятните ни занимания, в каква ли всефенска любов щяхме да сме потопени - цял океан newsm78 Тогава нямаше да има нужда от колажи и клипове - само преглед на печата Wink 
Нямаше да се появяват такива шуробуролещи:

Но аз не се оплаквам от действителността:
Виж целия пост
# 699
Марги, хубава новина!  Hug
Ама защо са променили заглавието?  newsm78
Не мисля, че това е подходящо. Сериалът е повече драматичен, отколкото романтичен, според мен.  Peace



Още една от песните в нашия филм, като музиката според мен, е наслагвана от различни изпълнения, малко ме озадачи, но е любопитно. Чуйте го и вие.  Peace
Виж целия пост
# 700
Виж целия пост
# 701



Това е част от самия филм. Една хубава песен. Само искам да кажа - впечатляваща игра на героите! Страхотни и двамата!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 702


Не намирам логиката, с която сме включени в този календар, ама децата явно си ни обичат Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 703
Линка,  Hug права си, а тази сцена беше невероятна, много въздействаща.  Peace

А, като стане дума за клипове за сериала  Heart Eyes много харесвам и тези с наши бг. песни, така мога да свързвам и кадрите, с текста по-ясно отколкото с други, дори и да знам за какво се пее в тях.  Peace


Виж целия пост
# 704



Това е част от самия филм. Една хубава песен. Само искам да кажа - впечатляваща игра на героите! Страхотни и двамата!  Heart Eyes

 newsm10 newsm10 newsm10

Въпреки че, Беринджим обвини Хасрет ще съсипала хубавата песен! Wink
Левент едва, едва и отговори!
А оджата! С това ли трябваше да започне? - Откъде имаш тази песен, Хасрет?


   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия