
Как да знам, като не мърдам от тука
Нищо де, как беше казано - забраненият плод е най-сладък !
съвсем си е за темата) и съм се закахърила. Но първо "новината": Приятелите му не обичали да се возят в самолета му, защото оставял кучето си (май булдог) да прави и да яде каквото си иска и затова и около него се носели неприятни аромати. Та първо си мисля дали Т. не го харесва заради тази му страст и ако е така и тя е същата, тогава ако си купи самолет как ли ще се качвам в него? Дали да не си сменя фокуса и да не се наредя на фенската опашка на Надин, там поне ще съм наоткрито 
Хич не ме бива в архивирането, но нали ви има вас 

. Независимо от причините, стига да не е кампанийно, но и кампанийно - пак е нещо
Но дори и да е от есента - браво на Джансел, че е продължил 

снимката е от фотосесия на Туба за Vogue Türkiye!

умори ме
как ли ще се возим наистина в такъв самолет. 
ситуацията може и да се е променила.
теб да не са те поканили в бъдещия самолет на Туба, че се тревожиш за миризмата




, горките кучета! 
тук купона е нон-стоп!
Няма скука с такива весели герои! 


Все се опитват да развалят купона, и все не им се удава! 








Тогава нямаше да има нужда от колажи и клипове - само преглед на печата





права си, а тази сцена беше невероятна, много въздействаща. 
много харесвам и тези с наши бг. песни, така мога да свързвам и кадрите, с текста по-ясно отколкото с други, дори и да знам за какво се пее в тях. 



Препоръчани теми