Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 705
Баги,  Hug теб да не са те поканили в бъдещия самолет на Туба, че се тревожиш за миризмата  hahaha hahaha hahaha
Ей, уредиха се някои!  Crossing Arms
Аз по се тревожа как ще се отрази на Онур миризмата!  Joy Joy Joy
От едно клипче останах с впечатление, че не се справя отлично с кучетата!  hahaha
Ако е кучкар колкото съм аз  ooooh! ooooh! ooooh!, горките кучета!  hahaha
Линка, все още не са ме поканили, защото не са го купили. Peace Но не съм само с връзки, но и със заслуги Wink Но за кръстница са ме поканили, защото здраво стискам палци Laughing

А и аз си мисля, че е по-добре О. да е кучкар , защото ако не е и къдрокоските са като него, може да се получи ситуация: нашите деца бият кучето ми  Joy Joy Joy


Надин, не знам каква е логиката на календаря, но януари съвпада с днешните ми предложения за имена - имат връзка и двамата. Пък и е януари и аз си чакам Praynig
Виж целия пост
# 706
Тази реклама на Пантен бе бях виждала:

http://www.facebook.com/photo.php?v=10150492476412156&set=vb … ype=2&theater

Виж целия пост
# 707


Ей такива фенки обичам, с големи сърца...4 в 1, повече от класика Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 708








Виж целия пост
# 709

За други е достатъчен само един, но като за трима! Hug
Виж целия пост
# 710
Ринкаnewsm78 май не е много стара рекламата, видя се съвсем ясно халка на ръката на Туба, предполагам е снимана след сватбата.  Thinking Явно са снимали доста и ги пускат по-малко, да не се усеща липсата и, докато роди, а и навярно има договор за брой реклами.  Peace

Виж целия пост
# 711
Надин, Рина, като стана дума за сърца и фенове  Wink, ето и аз, намерих такъв колаж с Джансел.  Peace

Виж целия пост
# 712

Ринка  Cry Cry Cry помогни моля! Със служебен комп. съм и не мога да гледам клипчета във фейса (щото иска обновяване на плейя, а аз не съм администратор!  Embarassed) и трябва да чакам 12.01., когато ще бъда с любимия ми личен лаптоп  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, за да видя клипа. Ако го има в you tube ще го откриеш ли за мен!  Praynig Praynig Praynig
Иначе снимките са прекрасни!  Peace
Виж целия пост
# 713
Марги, хубава новина!  Hug
Ама защо са променили заглавието?  newsm78
Не мисля, че това е подходящо. Сериалът е повече драматичен, отколкото романтичен, според мен.  Peace


Линка, ами знам ли защо са променили заглавието...може да е някаква политика на телевизията... newsm78
И с други сериали е ставало така...
Че има някаква логика, сигурно е така, няма кой да ни я сподели обаче...
Според мен е до начин на асоциация, на нагласа...
Предполагам, че ако има желание...може и да се намери обяснение на избора-Пепел от рози... Wink
Ако ме питат мен...веднага ще изфилософствам едно...ама, вие си ме знаете... hahaha Joy

Ааа, ако пуснат нашия...и без заглавие ще го гледам с кеф... Joy Joy Joy

Сериалът-КВФ е много хубав...наистина, да- драматичен...
но има и любов и тя е също много полемична...познато, нали... Hug

Виж целия пост
# 714
Tuba Büyüküstün Pantene Arabia



Виж целия пост
# 715
Виж целия пост
# 716
Виж целия пост
# 717

Благодаря!  Hug
Красавица!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 718

Арабски кадри.  Wink
Виж целия пост
# 719
И нещо, което току що разбрах - нашият  Wink "лорд" Бекир започва в нов комедиен сериал на 13. 01. по канал Д.  Peace

http://televizyongazetesi.com/gulse-birselin-yeni-dizisini-merak … ere-mujde_6_47157

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия