Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 145

  • 52 042
  • 739
# 390


Ей го на моя учител.
Виж целия пост
# 391
Охо,дружината се събрала,само аз май липсвам  Wink Joy Хади бакалъм,ето ме !
Сватя,ти като си нелегална,ходи си в землянката  Laughing.Аз съм си съвсем легална и поемам към

Виж целия пост
# 392
ОХ, мадам Злата....явно мостовете ти са ти тръпка.

От Дунав мост направо на Босфорския мост се прехвърляш...Машшала!
Виж целия пост
# 393
Asi & Demir-Love me/Sev beni-Wedding Scenes/Düğün Sahneleri
Нов клип

Виж целия пост
# 394


Злати, с тази малка лодчица да те е срам да минеш под този великолепен мост!  Wink
Нещо такова е по-добре:


Скрит текст:
Виж целия пост
# 395
ОХ, мадам Злата....явно мостовете ти са ти тръпка.

От Дунав мост направо на Босфорския мост се прехвърляш...Машшала!

Не позна,Дунав мост съм го оставила на теб ,а аз отпрашвам към Босфора  Joy

Ооооо,Ринка,аферим,подбрала си ми корабче   love001 Ама да ти кажа ,аз и на сал съм съгласна да мина,само да има кой да ме заведе  Wink
Виж целия пост
# 396

в папарашкият клип Мурат казва,че идва да се срещне тази вечер с приятели и че
това е всичко,пожелава на папараците приятна вечер Hug

Виж целия пост
# 397
Виж целия пост
# 398
Murat Yildirim as Demir Dogan
Нов клип

Виж целия пост
# 399
Виж целия пост
# 400
Виж целия пост
# 401
Виж целия пост
# 402

Фенче,  Hug Hug
Виж целия пост
# 403
Виж целия пост
# 404
Добро утро,къзларки  Hug Хайде,ставайте поспалнки,от днес си е работен ден .Направила съм ви кафе и за гладните  закуска  Grinning



Те още са на празнична вълна  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия