Извеждате ли децата навън

  • 9 190
  • 137
# 105
Синът ми е на 3,5 месеца. Всеки ден го извеждам, може да е за 20 минути, но е навън. Днес времето е ужасно, ще отида до пазара с него, после ще пия нещо на Дънкина и се прибираме. Извеждам го всеки ден, защото през деня само навън заспива и спи поне по 2-3 часа.
Виж целия пост
# 106
Бебката е на месец и половина. Излизаме, когато не духа силен вятър и не е прекалено студено. Ако е неприятно /за мен/ времето за половин час, инъче за част-два.
Досега винаги по обяд - да хванем най-топлото време.
Днес подухваше вятър, но беше топло /като за зима/ и бяхме навън. Позиционирах я на една детска площадка, така че да не й духа вътре в количката и основно там стояхме /около час/
Виж целия пост
# 107
Извеждам я, само ако времето е такова, в каквото и аз бих излязла и би ми било приятно. Не съм привърженик на извеждането в студ, мраз,пек и бури само и само да е навън. Все пак и децата са хора, вероятно не им е супер хубаво да стоят вързани в количката на -10 градуса, щото така се закалявали...
Виж целия пост
# 108
 LadyAngel, споделям мнението то, извеждам сина си, тогава когато и' на мен ми е приятно да съм навън  Peace Не излизаме, когато е мъгливо, прекалено ветровито или супер жега . Иначе като повечето деца и той много обича да излиза, става от сън сутрин и следобед и веднага пита ''Къде ще ходим, мамо"?  Mr. Green  Свикнал е всеки ден да излиза дори и за малко  Peace
Виж целия пост
# 109

уви, на децата много по-често ми се излиза повече отколкото на майките... Wink

на мен например никъде не ми се ходи, когато навън е зима, но малката така се радва на снега, че се сърди, когато се прибираме.. по няколко пъти на ден отива до вратата и ми носи ботушките си.. е, как да не я изведа при това положение?
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 110
Абе аз съм от тези майки на които им се излиза. Много обичам да съм на въздух, в старата работа като имахме повечко работа, предпочитах да се лиша от обяд, вместо от петнайсетминутката на открито. Освен това навън си почивам, малката се забавлява чудесно и без мен, а вкъщи или трябва да я занимавам постоянно или прави бели.
Виж целия пост
# 111
хихи! Аз ако чакам да ми се доизлиза на мен, моите деца трябва да излизат на разходка по веднъж-дваж седмично.  Joy
Толкова обичам да си стоя в къщи, ако има една лесна не бих мръднала никъде.  Joy
Виж целия пост
# 112
Извеждам я, само ако времето е такова, в каквото и аз бих излязла и би ми било приятно. Не съм привърженик на извеждането в студ, мраз,пек и бури само и само да е навън. Все пак и децата са хора, вероятно не им е супер хубаво да стоят вързани в количката на -10 градуса, щото така се закалявали...
На децата съвсем не им е студено като на нас. Освен това, не познавам дете, което не обича да излиза. Поправете ме, ако греша.
Виж целия пост
# 113
Ако съдя по себе си като бях дете, не ме интересуваше какви са условията и можеше да се превърна на ледена висулка или пък да заприличам на пърлено прасенце, ама важното е да съм навън. Това не беше най-разумното, обаче.
Виж целия пост
# 114
Ако съдя по себе си като бях дете, не ме интересуваше какви са условията и можеше да се превърна на ледена висулка или пък да заприличам на пърлено прасенце, ама важното е да съм навън. Това не беше най-разумното, обаче.
Както и аз. Нищо ми нямаше от това. Напротив.
Децата ми също не се влияят особено от атмосферните условия. За да кажат, че им е студено, трябва или да са болни, или да ги изведа по потници зимата.
Виж целия пост
# 115
Ако съдя по себе си като бях дете, не ме интересуваше какви са условията и можеше да се превърна на ледена висулка или пък да заприличам на пърлено прасенце, ама важното е да съм навън. Това не беше най-разумното, обаче.
Както и аз. Нищо ми нямаше от това. Напротив.
Децата ми също не се влияят особено от атмосферните условия. За да кажат, че им е студено, трябва или да са болни, или да ги изведа по потници зимата.
Мисля, че пропускаш последното ми изречение.
Виж целия пост
# 116
Не го. Нали затова писах горе, за мен, че нищо ми нямаше.
А иначе, че не е разумно, не е. Но децата са си деца. Искат си навън и в общия случай това не им влияе зле. Е, не говоря за излизане в летен следобед без шапка например...
Виж целия пост
# 117
Умереност. За мен това е било и винаги ще бъде решението. От крайностите освен, че ми се гади, то и опитът е показал, че не са здравословни.
Виж целия пост
# 118
Днес с този приятен снеговалеж пропуснахме. Мисля да пропуснем и следващите дни, за които прогнозата е до -20
Виж целия пост
# 119
Ех, като гледам този хубав пухкав сняг навън, така ми се излиза ... Laughing Чак ми се иска да взема и шейната да се попързалям, но не мисля, че на бебо ще му е комфортно в този студ. Най-много да поседи в гаража докато се опитвам да изрина двора. А и аз ще изчистя пред нас, но като гледам комшиите - никой не се е впрегнал особено, та офроуд с количка в 40 см сняг не знам дали е добра идея Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия