ще си хвърля дипломата от математическата гимназия
ами смятам аз 2012 - на 4 год. / понеже в момента е на толкова/ => 2016 - 6 год.
Там - там ще станат на пет през лятото на 2012г. - 2014 на седем!Привет и от нас! Тези дни нещо съм се затрупала с работа и нямам време за нищо, снощи само успях да попрочета малко! Добре сме, ходим на лекции и защити на проекти, от понеделник и на изпити! Започва сестията
!Иначе и Вероника е сополива, откакто сме се върнали от провинцията, вече десет дни, по цяла нощ и хърка. Пуснах пак секрет, но излезе отрицателен, уж нама бактерии, но какво е това, писна ми вече и незная пак къде да я водя!Засега и правя само инхалации и толкоз!
Вики у вас е весело наистина! Как са децата? Дано са добре вече!
Ками голям зор с тези зъбки, да знаеш че и бронхита само от тях го е развил, да излизат вече и да му олекне на детето!

Не съм ти вече дете...
. Оня ден ми беше на гости една приятелка и той ми каза "Аз не искам да вечерям с две момичета"
