Хайде, покажете си спалните/7

  • 171 849
  • 820
# 540
Само дето мебели Виденов бавят много поръчките си, колко хора изпищяха от тях.
Виж целия пост
# 541
Само дето мебели Виденов бавят много поръчките си, колко хора изпищяха от тях.


А, те имат много готови, отиваш, натоварваш и си готов. Но според мен това са мебели за вила, дето ще ги ползваш за по 2-3-5 нощувки месечно.
Виж целия пост
# 542
Здравейте, да питам по разбиращите:
Искам вратички на гардероб които да са 240 на 45 ,според вас ще се огънат ли , и какъв е варианта да не се огъне мдф-а при тази височина? newsm78
Виж целия пост
# 543
Щом ИКЕА от край време продават такива врати за гардероб, значи не се огъват, щом дават толкова голяма гаранция. Хванати са с 4 панти. Според мен ключът е в качествения материал.
Виж целия пост
# 544
dilibaby, ако материала е съхраняван правилно (както е написала и mylili), няма опасност да се огънат вратите при тези размери. Действай смело, изпробвано е!  Peace
Виж целия пост
# 545
Още един глас за неогъването, ако дойдат прави плоскостите няма как да се огънат като висят на пантите, аз за всеки случай ще сложа 5 панти, колкото повече-толкова повече...
Виж целия пост
# 546
Още един глас за неогъването, ако дойдат прави плоскостите няма как да се огънат като висят на пантите, аз за всеки случай ще сложа 5 панти, колкото повече-толкова повече...
Благодаря ви , а ако сменим материала с ПДЧ на акритас вместо МДФ дали пак няма да има проблем за толкова дълги врати? Много е голям гардероба(3,60м. ) и цената с МДФ ме стресна и реших да преустановя.
Виж целия пост
# 547
А защо не разделиш вратата на 2. И без това на 2,4 все ще имаш рафтове,а не само лост за окачалки. Или искаш да не ти изглежда като някогашните с надстройка? Може да се измисли и друго решение.Мисля,че за ПДЧ не бива да се рискува. Но все пак не съм специалист.
Виж целия пост
# 548
А защо не разделиш вратата на 2. И без това на 2,4 все ще имаш рафтове,а не само лост за окачалки. Или искаш да не ти изглежда като някогашните с надстройка? Може да се измисли и друго решение.Мисля,че за ПДЧ не бива да се рискува. Но все пак не съм специалист.
Да точно това искам да избегна...да не изглежда като с надстройка.Идеята ми е да се получи нещо като тип италиански гардероб,тънки и дълги врати до земята, но и двата материала които исках да съчетая бяха по 240 лв плочата(едното премиум бяло на егер,другото акрил гланц) ми отрязаха главата с цена 6-7 000 лв. и реших да мина на евтино пдч, с малко бял гланц за акцент
Виж целия пост
# 549
А защо не разделиш вратата на 2. И без това на 2,4 все ще имаш рафтове,а не само лост за окачалки. Или искаш да не ти изглежда като някогашните с надстройка? Може да се измисли и друго решение.Мисля,че за ПДЧ не бива да се рискува. Но все пак не съм специалист.
Да точно това искам да избегна...да не изглежда като с надстройка.Идеята ми е да се получи нещо като тип италиански гардероб,тънки и дълги врати до земята, но и двата материала които исках да съчетая бяха по 240 лв плочата(едното премиум бяло на егер,другото акрил гланц) ми отрязаха главата с цена 6-7 000 лв. и реших да мина на евтино пдч, с малко бял гланц за акцент

Здравей,
И аз не исках надстройка и затова сложих чекмеджета отдолу. Ето ти само като вариант да имаш:
https://ovantw.bay.livefilestore.com/y2mocFyOKtsHkmtKUl6oBPqS7Ae … 001187.jpg?psid=1
Виж целия пост
# 550
По скоро това има предвид


Във вашия гардероб тази деляща не е добра идея (страницата която разделя рафтовете с лостовете) понеже като се натовари цялото това деление ще провисне а отдолу няма кой да подпира.
Виж целия пост
# 551
Момичета ,препоръчайте ми от къде да си купя мебели за спалните във Варна?Гледах всички по известни вериги от типа "Явор","Арон" и т.н.,но нищо не можах да си харесам. Sad Понеже трябва да обзавеждам 3 спални и финансите са ми ограничени,повече от 1000 лв за мебели за стая ,не мога да си позволя.  Embarassed Трябват ми качествени и евтини мебели,има ли изобщо такива?  newsm78
Мебелна палата в Младост  Peace
Виж целия пост
# 552
Не помня да съм искала мнение за разпределението, но...някои хора обичат да съветват и без да ги питат  newsm62
Виж целия пост
# 553
Не давам мнение за разпределението на гардероба понеже е направен, пиша за самата конструкция.
Виж целия пост
# 554
Здравей,
би ли споделил къде точно ще провисне, защото и на мен ми предстои да сглобявам гардероба и ако се налага да укрепвам, докато е време? Моят е трикрилен, като едното крило е от горе до долу само рафтове, а останалите две крила са едно цяло, с лост и рафт над лоста. Целият гардероб е обща конструкция, като между друкрилката и еднокрилката е с делителна страница. Отгоре има надстройка, която също е една конструкция и е в подобна конфигурация. Едната вратичка е самостоятелна с рафтче, а другите две са общи, пак с едно рафтче. Дано ме разбра, да не търся сега схемите. http://www.aron.bg/catprod_23/product_8031.html - такова нещо е, но с настройка отгоре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия