Хайде, покажете си спалните/7

  • 171 843
  • 820
# 645
ха-ха, и моят мъж така ме взема на подбив  Joy hahaha
Виж целия пост
# 646
така...бях се спряла на тюркоазен цвят за спалнята.Обаче ММ категорично отказа,после се спрях на лилаво и него отказа.
Купихме ламинат ,много тъмно кафяво ,почти черно.Мебелите остават бял и черен гланц.А какъв цвят да направим тая спалня си е направо голяма главоблъсканица.Както ви казах искам и фигурки от гипсокартон и няма да е готино да го направя в един цвят... newsm78
Виж целия пост
# 647
Ако се откажеш от гипсокартонените фигурки, има голяма вероятност да си намалиш главоблъсканиците и сега, и в бъдеще  Grinning
Виж целия пост
# 648
Ако се откажеш от гипсокартонените фигурки, има голяма вероятност да си намалиш главоблъсканиците и сега, и в бъдеще  Grinning

И според мен не са подходящи за идеята.
Има 3 основни цвята:

...ламинат ,много тъмно кафяво ,почти черно.Мебелите остават бял и черен гланц...

Ако се вкарат още 2 ще стане много шарено, ако се повторят черното или кафявото ще за захлупи помещението.

Според мен сивото е вашият цвят.

Ако стаята е по-голяма, може да са всички стени, ако не, само тази зад леглото

Може и с тапет:
http://www.expoinstyle.com/images/product/fullsize/e/e/Bedroom-F … -E98-E96-SF24.jpg

Или черна:
http://room-decorating-ideas.com/wp-content/uploads/2012/04/Deco … hite-bedroom1.jpg

Виж целия пост
# 649
Хич не ми се иска от гиспокартонените фигурки да се отказвам  Confused Мислех за нещо такова
Виж целия пост
# 650
Един съвет - попитай някой интериорен дизайнер какво ще ти каже за фигурките /темата Нивиана за дизайна/ от гипскокартон или  в темата за интериорен дизайн по аматьорски. Смятам, че бързо ще те откажат  Peace
Виж целия пост
# 651
Мисля, че са вече демоде, а цветен таван стеснява визуално помещението  Peace
Виж целия пост
# 652
благодаря ,сега ще потърся темите да попитам и там,че няма много време .  bouquet
Виж целия пост
# 653
Трудно ще се очиства настърчащите части а вероятно ще има и осветление което допълнително може да се пречка.
Виж целия пост
# 654
Ще обзавеждаме цялостно спалнята, та помагайте. Нужна ни е спална с гардероб, може и комод, с място отдолу под спалнята за багаж, а гардеробът да е с пкъзгащи се врати.
Досега разгледах предложенията на Виденов, но малко съм предубедена към качеството и в Айко. Къде другаде в София мога да потърся спални?
Виж целия пост
# 655
От по-големите за тези се сещам:
Ikea
ZONA for Home
Aron
Labirint
Mobexpert
СОМО
Мебелната къща в "Люлин"

Но можеш и да си поръчаш някъде по твой вкус, размери и модел Simple Smile

При нас ремонтът тече с пълна сила, само дето няма нищо общо с първоначалната идея с тухличките  Joy като свършим ще показвам  Simple Smile
Виж целия пост
# 656

При нас ремонтът тече с пълна сила, само дето няма нищо общо с първоначалната идея с тухличките  Joy като свършим ще показвам  Simple Smile


 Party   Да не оставихте бетона и арматурата   yes Успех и чакаме Simple Smile
Виж целия пост
# 657

При нас ремонтът тече с пълна сила, само дето няма нищо общо с първоначалната идея с тухличките  Joy като свършим ще показвам  Simple Smile


 Party   Да не оставихте бетона и арматурата   yes Успех и чакаме Simple Smile

Защо не Simple Smile Simple Smile.

Каая, не ти препоръчвам мебелите на Виденов, според мен стават за вила, ваканционен имот, но не и за всекидневна експлоатация.
Виж целия пост
# 658
Party   Да не оставихте бетона и арматурата   yes Успех и чакаме Simple Smile

Ахахаха! Не Simple Smile
Направих аз един дълъг списък с номера на тапети, та жената направо се учуди колко примерен клиент, всичко по артикулен номер и подредено по серии  Mr. Green гледахме, гледахме, и избрахме съвсем различни  Joy винилови са, като плат, много нежни. Но решихме на всички стени да са до нивото на перваза, целта е да действат и като допълнителна изолация. Установихме, че под предните няма мухъл, а само там, където няма тапет е излязъл.
След като купихме влагоабсорбатор го стопирахме, но сега се наложи да сваляме стария латекс чак до шпакловка, за да изчистим вече наличния + яко пръскане със Саво, голяма смрад, но няма начин.
А се оказа и че е пълна инсталацията на парното, което направи борбата зад радиатора в голямо "забавление"  Crazy
Виж целия пост
# 659
Ще показваш после снмимки как е станало.
Ние в спалнята имаме 2 външни стени /цялата ни къща е изолирана с 10см. стиропор/. Но в спалнята ни едната стена е с тапет - хубав, плътен. Интересното беше, че през зимата тази стена беше с 2-3 градуса по-топла. Явно си изолира доста тапетът. А иначе влагоуловителят събира в момента по 5 литра вода за 8 часа  ooooh! /в тези дъждове.../.
А савото си е белина, но за 5 пъти повече пари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия