Хайде, покажете си спалните/7

  • 171 840
  • 820
# 690
Много свежарско и извън сегашните натрапчиви клишета със симетрия и масов кич  Peace
Виж целия пост
# 691
И на мен много ми харесва. Уютно е, не е така стерилно всичко както се прави обикновено   bouquet
Виж целия пост
# 692
Благодаря, момичета   bouquet да, идеята беше точно да избегна стерилното и днешното модерно Simple Smile
Виж целия пост
# 693
харесала съм си едно кошница от юската -искам да я сложа в спалнята, че ми върви цветово
не е много голяма 30х 30х 30-освен книги и списания, какво друго мога да държа в нея  newsm78
Виж целия пост
# 694
Записвам се да ви следя, тъй като ни предстои ремонт на нова спалня.  Peace
Виж целия пост
# 695

Страхотно е станало, много ми хареса! Имам въпросче - Кошът, който се вижда на снимката ти ли си го боядиса бял и ако да, с каква боя, блажна или?  newsm78
Виж целия пост
# 696
Да, аз го боядисах. Така беше преди.
Не ползвай блажна боя, има много по-съвременни и по-малко смърдящи методи Simple Smile
Този го правих с обикновен латекс и безцветен лак отгоре. Може и с автоемайл Peace
Виж целия пост
# 697
Да, аз го боядисах. Така беше преди.
Не ползвай блажна боя, има много по-съвременни и по-малко смърдящи методи Simple Smile
Този го правих с обикновен латекс и безцветен лак отгоре. Може и с автоемайл Peace

Аха... благодаря ти!   bouquet Трябва да търся бял автоемайл, така ли и само с него ли???  newsm78 Питам, че хич ме няма по тез` неща!  Wink
Виж целия пост
# 698
Да  Simple Smile
Заповядай в темата за преправяне на мебели, има много идеи Peace
Виж целия пост
# 699
Да  Simple Smile
Заповядай в темата за преправяне на мебели, има много идеи Peace
Още веднъж ми`си!   bouquet Наскоро открих въпросната тема и започнах да я чета и питам...  Wink
Виж целия пост
# 700
Здравейте!  Simple Smile Отдавна чета теми за домовете Ви, тъй като ни предстоеше основен ремонт и ново обзавеждане на апартамента. Всичко приключи почти изцяло, останаха малко довършителни работи като первази и т.н., но като цяло се получи много добре. Вече мога да си покажа спалнята, макар че снимките са от телефон и не са с добро качество. На живо цветовете са много по-наситени. http://veselinova1.snimka.bg/properties/bedroom.830897.33809511
Тюркоазената боя за стените се оказа малко нестандартно решение, което ми създаде доста трудности при намирането на подходящ килим и завеси, но се получи! Много се радвам! Поздравявам всички, имате страхотни домове!  Hug
Виж целия пост
# 701
veselinova1, чудесни цветове Simple Smile
Само разположението на леглото ми се стори малко странно, но ако вие се чувствате добре, няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 702
Да, аз го боядисах. Така беше преди.
Не ползвай блажна боя, има много по-съвременни и по-малко смърдящи методи Simple Smile
Този го правих с обикновен латекс и безцветен лак отгоре. Може и с автоемайл Peace

Аха... благодаря ти!   bouquet Трябва да търся бял автоемайл, така ли и само с него ли???  newsm78 Питам, че хич ме няма по тез` неща!  Wink

Автоемайлът не е ли с гланц?  newsm78 Тъкмо навреме виждам този пост, тъй като си купих онзи ден обикновен ратанов кош с капак, който искам да ползвам за кош за пране. В естествен цвят е и не е обработван с нищо. Чудех се тъкмо дали с автоемайл ще стане, но не искам да е гланцирано, та май ще пробвам варианта с латекса.  Mr. Green Под самия латекс нещо слагаш ли за основа или направо с четката по коша? Мъжът ми иска да боядисваме направо с някакъв спрей...
Виж целия пост
# 703
Mного красиви неща показвате   bouquet
Ние сме на етап основен ремонт на гарсионерка, та бившата кухня ще става спалня.
Според вас мисия невъзможна ли е в тази кутийка да се побере спалня, гардероб 130 максимум и скрин  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 704
Не се сърди, човече, благодаря! Simple Smile  Леглото го разположихме така, защото не искахме да застъпва килима понеже е дългокосмест и е големичък. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия