аз си пийвам кафе, слушайки музика с клипове за нашата ЗС и реших да гласувам в новите анкети, но нещо май
не съм много наясно
- не виждам къде точно са те, с възможност за гласуване. 
аз си пийвам кафе, слушайки музика с клипове за нашата ЗС и реших да гласувам в новите анкети, но нещо май
не съм много наясно
- не виждам къде точно са те, с възможност за гласуване. 


аз пък, като гледам
колко хора има винаги на балкона, а не пишат - се чудя
заради музиката ли седят там или новини чакат. 
не зависят никак от мен, но за музиката
мога да помогна. 
темата ни е благодатна за мнения и всяко ново е добре дошло. 
благодаря! 
не лъже! 




...но нека да има...да не е като да няма, че иначе е пък скучно...споделям тридневен опит... 



...но обещала съм първо за Хасрет...

/



Това е цената на славата. И не само за нея, а за всички, които попадат в светлините на прожекторите. Забравяме, че те не светят 24 часа.

Аз си мислех, че си станала "пепел от рози"
Това е цената на славата. И не само за нея, а за всички, които попадат в светлините на прожекторите. Забравяме, че те не светят 24 часа. 


Видях доста познати актьори и си мисля, че би могъл и да ми хареса, но нали няма превод. 
Препоръчани теми