Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 146

  • 33 572
  • 744
# 345
ЛинкаPeace може и да не са много клиповете на Аскасоне, но пък са  Wink хубави.  Hug

Виж целия пост
# 346
Кукумбер, споделям мнението ти за смисъла на социалната мрежа и форумите.  Peace
И бих добавила и това: "Стойността на една мрежа расте с броя на участващите в нея - едновременно производители и потребители". А ако се и променяме в процеса на общуването си, от това по-добро няма.  Simple Smile
ПП Много ми се искаше да пусна тук композицията на Мура оджа, която стои в началото на темата, но ... не ми се получи... Кларинетът там няма да спре да ме възхищава...  Simple Smile
Виж целия пост
# 347
  Вчера ме нямаше, днес се боря с изпитни работи, пълни с "бисери", но надзъртам и при вас.
 Като гледам, май днес е "клипов" ден- а клипове безброй с нашите любимци, но аз пък си отбелязвам БАБИН ДЕН. То някои скоро, като проплачат бебоците, ще го празнуват тогава- голям празник се очертава в нашата тема.
 Но дотогава - приятна вечер! Peace Peace
 
Скрит текст:
 Та нека аз сега да ви сложа чайче с бабини сладкиши. Да ви е сладко! ; ; ;
Виж целия пост
# 348
Ренибо  Hug
Благодаря за почерпката! Наистина ти ли ги правиш тези вкусотии!  ooooh!
Ако е така ще те "прислушам" на лични, да знаеш!  Mr. Green

А сега, послучай празника, един красив клип, тозеи път на ... Етката, разбира се!  Heart Eyes



http://www.youtube.com/watch?v=mbxRgi60ihg&feature=BFa&l … amp;lf=plpp_video
Виж целия пост
# 349

Един от най-добрите творители на клипове за Аси направи само няколко за нашия филм. Нещо не му харесваше нашата любовна история, или по-скоро химията между партньорите. Но всеки има право да харесва или не даден сериал.
Затова пък тези няколко клипчета, които направи са прекрасни!  Peace
Линка, нали знаеш, че реакциите протичат не във вакуум, а в някаква среда; кисела или основна, наситена или не, с катализатори или не. А си мисля, че главите ни са малко много пълни т.е. подходящи за определена реакция. Ама главите ни са различни, та затова и балконите по форумите са пълни, но не са се срутили. Аз  и ти я улавяме химията и тук и при Аси, други само при Аси, трети при СЛ, четвърти при Еркан и Айча...Лошо няма. Избор има.
Ух, къде останаха в схемата ми реагентите и този, който ги подбира Naughty


Ренибо,   bouquet  bouquet  bouquet
Бабин ден не е ли към 20 януари newsm78
Виж целия пост
# 350
Анкетата за най- обичащи и страстни фенове, продължава май до 19 януари. Доколкото ми превежда Гугъл Туба има фенове в 80 държави :
En tutkulu,birbirine bağlı ve aktif hayran topluluğunu anlamak amaçlı yaptığımız ankette iki hafta geride kaldı. Ankete katılım Onbir bin civarlarında ve öne çıkan isim Engin Akyürek. Tuba Büyüküstün hayranlarının sık ziyaret ettiği bir site olan ozgurdurum.net in düzenlediği bir anket olması açısından bu gidişat oldukça manidardır. Dünyanın yaklaşık 80 ülkesinden Tuba Büyüküstün hayranlarının Tuba ile ilgili haberleri ve özel yazıları okumak amaçlı ziyaret ettiği sayfamızda Tuba Büyüküstün 3. sırada.

http://www.ozgurdurum.net/Medya-en-tutkulu-fan-anketinde-15-gun- … nda...-37769.html

Мисля, че може да се гласува само веднъж newsm78 До този момент:

Cansel Elçiin    834    
- 6%
   
       Engin Akyürek    4349    
- 30%
   
       Beren Saat    3651    
- 25%
   
       Tuba Büyüküstün    2494    
- 18%
   
       Murat Yıldırım    768    
- 6%
   
       Çağatay Ulusoy    1951    
- 14%
   
       Hazal Kaya    505    
- 4%
   
       Gülcan Arslan    17    
- 1%
   
       Kıvanç Tatlıtuğ    87    
- 1%
   
       Buğra Gülsoy    11    
- 1%
   
Виж целия пост
# 351


А, аз ще добавя клип с едни от най-романтичните моменти.  Hug



A, вие си преценете, кое да гледате и слушате.  Wink
Виж целия пост
# 352
Линка, и аз не разбирам какво става  newsm78, на мен ми изписа "невалидно клипче".  ooooh!

Виж целия пост
# 353
Явно работят върху това да се получат вместо черни кутии, образа на клипчето!



Ами ще спрем да пускаме извесно време клипчета, има толково много картинки  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 354
Явно работят върху това да се получат вместо черни кутии, образа на клипчето!

Ами ще спрем да пускаме извесно време клипчета, има толково много картинки  hahaha hahaha hahaha

Ааа, недейте сега да спирате, а пускайте като линк клипчетата тогава.
Като се цъкне в черната кутия и си излиза клипчето, но днес е неделя,
претоварено е и нета при мен забива и накъсва. Mr. Green
Виж целия пост
# 355
Фенче,  Hug ами да не спираме  Wink тогава.  Peace



И още един клип на Аскасоне.  Hug

Виж целия пост
# 356
Да допълня музикалния фон с едно клипче на Деа:

Hasret & Murat I love you
-  http://www.youtube.com/watch?v=C-mtQ2GOOUM&feature=player_embedded

Рени, страхотни сладкиши!  Peace
Скрит текст:
Вярно е, че днес е бабин ден / по новому/. Аз още си го знаех на 21 януари / по старому/
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=834834





Виж целия пост
# 357
Cansel Elçin 'i will always love you'
Нов клип

Виж целия пост
# 358

Ванче, съвсем новичък е! И Уитни пее чудесно!  Peace
Може да е била ученичка на оджата! Wink

Виж целия пост
# 359
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия