Евтините неща, от които сме доволни - 10

  • 96 191
  • 768
# 735
На Констанс Карол не съм ползвала нищо от години, но наскоро от любопитство си взех ето това - https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcS04sG11Qvhe … RbtJamnPiB43NFTJo Прекрасен хайлайтър за 4,50лв. Има и други цветове подходящи за бронзър и за руж.

А аз издирвам някъде теракотените пудри на Габрини. Влюбена съм в един от нюансите, а никъде го няма точно него  Confused
Виж целия пост
# 736
А колко пише,че е защитата?

Аз след Импалата преминах на Ревлон Калър Стей,пише,че е със SPF 6  Peace

Друг вариант е да ползваш крем с по-силна УВ защита под ФДТ-на  Peace

Просто е споменато, че има, без подробности  Laughing
На мен 6 ми се струва малко  Rolling Eyes
На Faberlic видях онзи ден един ФДТ с фактор 20 май беше, не съм много сигурна, трябва да ги проверя  Thinking
Ако не, наистина ще се наложи да ползвам крем  Tired
Виж целия пост
# 737
В една малко,но много добре заредена парфюмерия на Красно село! Peace

На пазара ли някъде Simple Smile
Ами на ъгъла на Гоце Делчев и Цар Борис имаше доскоро една бани4арница,сега е мисля магазин за обувки,та точно преди него се намира парфюмерията!Една жена с къса коса работи там от години,мноого е мила и компетентна! Peace
Виж целия пост
# 738
На Констанс Карол не съм ползвала нищо от години, но наскоро от любопитство си взех ето това - https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcS04sG11Qvhe … RbtJamnPiB43NFTJo Прекрасен хайлайтър за 4,50лв. Има и други цветове подходящи за бронзър и за руж.

Кой цвят се води? Аз от известно време се каня да си взема такава пудра, но гледах една, която е в кафявата гама. Мога да си взема и тази, която хвалиш, и да я използвам като хайлайтър.
Виж целия пост
# 739
На Констанс Карол не съм ползвала нищо от години, но наскоро от любопитство си взех ето това - https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcS04sG11Qvhe … RbtJamnPiB43NFTJo Прекрасен хайлайтър за 4,50лв. Има и други цветове подходящи за бронзър и за руж.


Преди 20-тина дни си взех бежовия от парфюмерия Мира/ дано не бъркам/  във Враца за 3,85 лв. Имаше и доста други неща на марката. До колкото знам собственикът на магазина е и вносител на Констанс Карол. Мацките от града могат да разпитат за телефон, на който да се провери в различните градове, кой предлага нещата им. Във Варна съм срещала само пудрите.
Виж целия пост
# 740
Моят е №5 e. Ето ревю от някакъв блог. На немски е, но снимките са достатъчно красноречиви.
Взех си и една доста по-тъмна в кафявата гама №1 Bronze Shimmer, уж за бронзър, но и тя придава повече блясък отколкото цвят. Но са хубави, дискретен и естествен е ефекта, а не все едно си посипана с брокат  Sick
Виж целия пост
# 741
И моето е №5  Laughing Девойката в магазина ми каза, че имали и в розов нюанс, но свършил. Заръчала съм на приятелка да ми го закупи. Ако не намерите в София червилата, които търсите - кажете ще я помоля да ми провери и това.  Wink
Добре, че беше November Rain, че да погледна отзад  - Вносител - РМ Комерс ООД Враца 0888/ 890295
Виж целия пост
# 742
Има 5 цвята: 1 Bronze Shimmer, 2 Gold Shimmer, 3 Pink Shimmer, 4 Nude Shimmer, 5 Peach Shimmer.
Виж целия пост
# 743
Аз да кажа, че магазинът dora.bg в Пловдив вече не е до Джумаята  newsm78 .Някой да знае къде са се преместили?
Виж целия пост
# 744
И моето е №5  Laughing Девойката в магазина ми каза, че имали и в розов нюанс, но свършил. Заръчала съм на приятелка да ми го закупи. Ако не намерите в София червилата, които търсите - кажете ще я помоля да ми провери и това.  Wink
Добре, че беше November Rain, че да погледна отзад  - Вносител - РМ Комерс ООД Враца 0888/ 890295

Във Варна виждала ли си някъде този продукт?
Виж целия пост
# 745
Не, за съжаление нищо освен пудрите не съм срещала тук. Аз съм много доволна от моливите за устни и очи на марката и утре ще се опитам да разбера дали могат да ми дадат координати на някоя варненска фирма зареждаща продукти на марката. Ще споделя резултата  Wink
Виж целия пост
# 746
Здравейте,темата ми хареса и реших да споделя от кои (евтини) неща съм доволна.От много време използвам едно избелващо кремче pally,което върши много добра работа  Simple Smile ,бях си го купила последно от един магазин в Пловдив за 2 лева.А добър и евтин продукт за коса е фиксаторът за къдрици на Маги
http://angelcosmetics.bg/product/2553/magi-techen-fiksator-za-kadritsi-250ml.html
http://angelcosmetics.bg/product/694/pally-izbelvasht-krem-za-litse-22gr.html
 
Виж целия пост
# 747
На Констанс Карол не съм ползвала нищо от години, но наскоро от любопитство си взех ето това - https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcS04sG11Qvhe … RbtJamnPiB43NFTJo Прекрасен хайлайтър за 4,50лв. Има и други цветове подходящи за бронзър и за руж.

А аз издирвам някъде теракотените пудри на Габрини. Влюбена съм в един от нюансите, а никъде го няма точно него  Confused

Аз на Габрини си взимам теракотен руж от едно магазинче на пиротска, в един безистен. А отпред има изложена малка стъклена витринка с  гримове. Предполагам,че имат и пудрите, не знам newsm78
Виж целия пост
# 748
Здравейте,темата ми хареса и реших да споделя от кои (евтини) неща съм доволна.От много време използвам едно избелващо кремче pally,което върши много добра работа  Simple Smile ,бях си го купила последно от един магазин в Пловдив за 2 лева

С каква цел се използва избелваща козметика  Embarassed?
Виж целия пост
# 749
Здравейте,темата ми хареса и реших да споделя от кои (евтини) неща съм доволна.От много време използвам едно избелващо кремче pally,което върши много добра работа  Simple Smile ,бях си го купила последно от един магазин в Пловдив за 2 лева

С каква цел се използва избелваща козметика  Embarassed?

Използвам Pally-то за избелване на лунички и петънца,които ми се появиха от акне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия