Евтините неща, от които сме доволни - 10

  • 96 191
  • 768
# 750
Аз също използвам крем Pally и съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 751
А, не ви ли притеснява, че съдържа живак?
Виж целия пост
# 752
А, не ви ли притеснява, че съдържа живак?
Нямам никакви оплаквания от крема пък и опаковката е преведена на български и не пише никъде,че съдържа живак.Предполагам,че щом го има в търговската мрежа и се продава от доста време значи не е вреден.
Виж целия пост
# 753
Време е за нова тема, ако някой има възможност да допълни първа страници, че тук бяха коментирани много нови продукти може да направи
Виж целия пост
# 754
А, не ви ли притеснява, че съдържа живак?
Нямам никакви оплаквания от крема пък и опаковката е преведена на български и не пише никъде,че съдържа живак.Предполагам,че щом го има в търговската мрежа и се продава от доста време значи не е вреден.

Да, живака не е упоменат в съдържанието, но го има.(в линка са посочени и останалите кремове със скрит живак)

Чела съм, че крема има обратен ефект, но при продължително ползване.

И аз бях си го взела. Правеше ми бялата кожа, още по бяла и без несъвършенства. Но вечер след баня, не ми харесваше как ми изглежда лицето. Но след като прочетох какви скрити съставки има го изхвърлих.

http://www.whiteningskincarebeauty.com/whitening-skin-care-or-li … 3-mercury-danger/ Заповядайте  Hug Всеки сам си решава. Аз бях длъжна да споделя.
Виж целия пост
# 755
Във връзка с продуктите на Констанс Карол - ето и резултата от разговора ми с вносителя - към момента никой търговец във Варна не зарежда от него. Каза ми, че преди време собственичката на маг. Делфин е пазарувала от тях определени неща, но е спряла. Друго, което успях да разбера е, че спират от производство някой от старите цветове на червилата/ повечето пастелни/ , за сметка на нови розови, лилави и др. свежи цветове. Нооо ще им се радват само момичетата в другите градове явно  Crossing Arms

P.S. Ако някой го интересува каталога на марката - мога да му го пратя на мейл, човека беше много любезен и ми  го изпрати     Извинете за спама   bouquet
Виж целия пост
# 756
Във връзка с продуктите на Констанс Карол - ето и резултата от разговора ми с вносителя - към момента никой търговец във Варна не зарежда от него. Каза ми, че преди време собственичката на маг. Делфин е пазарувала от тях определени неща, но е спряла. Друго, което успях да разбера е, че спират от производство някой от старите цветове на червилата/ повечето пастелни/ , за сметка на нови розови, лилави и др. свежи цветове. Нооо ще им се радват само момичетата в другите градове явно  Crossing Arms

P.S. Ако някой го интересува каталога на марката - мога да му го пратя на мейл, човека беше много любезен и ми  го изпрати     Извинете за спама   bouquet

Благодаря ти, много жалко, че ги няма продуктите във Варна, преди много години си спомням, че беше много разпространена, даже нещо ползвах, но вече не си спомням какво ))
Виж целия пост
# 757
О,и аз си спомням тази козметика,още имам мн.стари опаковки,които е време да изхвърля.Ползвах само техни пудри и ФДТ-цвят порцелан и тендъ/р/ тъч бяха моите нюанси.Имах и червила.
Виж целия пост
# 758
Да похваля четката на Mania, която се появи в предните постове! Адски удобна е и разнася много добре. Аз я намерих за 1,39лв, а имаше и по-малка - 0,98лв.
Виж целия пост
# 759
Момичета, препоръчайте евтина и хубава боя за коса, която да покрива добре бели косми.
Виж целия пост
# 760
Ваня ,аз харесах тази боя http://dora.bg/bezamonqchna-boq-pqna-za-kosa-aroma-professional- … ina-423-3810.html .Много искам да чуя отзиви за нея .До сега съм се правила само с Кастинг и много си я харесвам ,но тази също е безамонячна и ми се ще да я пробвам.Моля ,ако някой я е пробвал да каже  Praynig
Виж целия пост
# 761
Като че ли назад в темата, се споменаваше именно тази боя, като много добра.  Peace
Виж целия пост
# 762
Да похваля четката на Mania, която се появи в предните постове! Адски удобна е и разнася много добре. Аз я намерих за 1,39лв, а имаше и по-малка - 0,98лв.
Heart Eyes
Виж целия пост
# 763
Да похваля четката на Mania, която се появи в предните постове! Адски удобна е и разнася много добре. Аз я намерих за 1,39лв, а имаше и по-малка - 0,98лв.
Heart Eyes

Може ли да ми кажеш от къде  Flutter
Виж целия пост
# 764
Момичета, препоръчайте евтина и хубава боя за коса, която да покрива добре бели косми.

Последно с тази се боядисах: http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%B7%D0%B0 … ashion-120ml.html

Косата  ми стана много лъскава, определено пак ще повторя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия