Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 146

  • 60 718
  • 741
# 585
Ето и моето предложение за бебчета  Hug


Кате, ако нашите не съвпаднат с твоето предложение... ooooh! ooooh!Ще ги връщаме ли или нови ще произвеждаме? hahaha hahaha hahaha

Габи, сигурна съм, че нашите ще са още по-красиви  Joy Никакво връщане  Joy Joy
Виж целия пост
# 586
Абе вие какво все синеоки слагате,бе,нашият щъркел не е синеок  hahaha

Севи-нил,Ринка   bouquet благодаря ви много  Hug Е,още по-добре че не ги казват имената,тъкмо ще е изненада  Wink Преди време имаше нещо като Ела и Еда,ама най-вероятно е било нещо фенско .

Мараба, Габи  Hug И да ми каже Онур,да не мислиш,че ще ти кажа  smile3534

Тази вечер съм на гости на Чоджучето,вие пишете повечко,после ще ви навестя  Peace
Виж целия пост
# 587
Севи-нил, благодаря за превода  smile3525

Е, поне се разбра, че е родила с цезарово сечение  Peace Да са ни живи и здрави   love001
Виж целия пост
# 588
Абе вие какво все синеоки слагате,бе,нашият щъркел не е синеок  hahaha

Севи-нил,Ринка   bouquet благодаря ви много  Hug Е,още по-добре че не ги казват имената,тъкмо ще е изненада  Wink Преди време имаше нещо като Ела и Еда,ама най-вероятно е било нещо фенско .

Мараба, Габи  Hug И да ми каже Онур,да не мислиш,че ще ти кажа  smile3534

Тази вечер съм на гости на Чоджучето,вие пишете повечко,после ще ви навестя  Peace


Злате, ти всяка вечер това казваш и после се появяваш чак на сутрешното кафе  Joy Joy когато другите вече работим  Joy Joy
Виж целия пост
# 589



Злате, ти всяка вечер това казваш и после се появяваш чак на сутрешното кафе  Joy Joy когато другите вече работим  Joy Joy

Кате, ти къде мечтаеш да видиш мадам Злата на сутрешно кафе в събота?

Нея таман за следобедното я чакай, ама и тогава не е сигурно.... Joy Joy
Виж целия пост
# 590



Злате, ти всяка вечер това казваш и после се появяваш чак на сутрешното кафе  Joy Joy когато другите вече работим  Joy Joy

Кате, ти къде мечтаеш да видиш мадам Злата на сутрешно кафе в събота?

Нея таман за следобедното я чакай, ама и тогава не е сигурно.... Joy Joy


Габи, то утре си е работен ден, но явно не за всички  ooooh! Така че, вечерта ще чакаме да четем новинки  Peace да не забравяме и за новия проект на Мурат, че той милия съвсем мина на заден план заради еуфорията ни покрай Туба, но да се надяваме, че няма да ни се разсърди  Joy
Виж целия пост
# 591


Как ще се разсърди Мурат!  Wink
Той си знае, че малките госпожици са с предимство!  Hug
Нека  и той да ни каже за такова събитие при него и пак ще бъдем в еуфория!
Peace
Виж целия пост
# 592



Злате, ти всяка вечер това казваш и после се появяваш чак на сутрешното кафе  Joy Joy когато другите вече работим  Joy Joy

Кате, ти къде мечтаеш да видиш мадам Злата на сутрешно кафе в събота?

Нея таман за следобедното я чакай, ама и тогава не е сигурно.... Joy Joy


Габи, то утре си е работен ден, но явно не за всички  ooooh! Така че, вечерта ще чакаме да четем новинки  Peace да не забравяме и за новия проект на Мурат, че той милия съвсем мина на заден план заради еуфорията ни покрай Туба, но да се надяваме, че няма да ни се разсърди  Joy

Ееее,кой как я нареди  Wink Утре си почивам,ще се появя по някое време,ама не знам кога  Laughing

Кате,ами като ти е мъчно за Мурат да беше сложила малко от клонираните му снимки  Wink- петорен,шесторен  Joy Hug
Виж целия пост
# 593
Надявам се скоро и за Демир да сме в такава еуфория защото това е най голямото чудо на света да прегърнеш рожбата си, от все сърце му го пожелавам.Но както Аси е потайна то и Демир не и отстъпва по нищо а по мълчание може и да е пръв дори, но ние техните фенове ще се радваме на рожбите им и с интерес ще следим техните проекти а може и на потомството им, нашите принцеси са вече на лице и като се вземе предвид таланта на мама и тате нищо чудно малките ни феи да надминат родителите си.
Виж целия пост
# 594
Малко Мурат, но този път не е сам  Joy

Виж целия пост
# 595



Погледите на Мурат  Hug
Виж целия пост
# 596
Първо да напиша, че съм много далеч от мисълта Мурат и Туба да се събират. Може абсолютно нищо да е нямало между тях, но и да е имало не е било истинско.

Сега първо да кажа, че Мурат предлага на Бурчин след скандал по време на рождения му ден празнуван в Антакия сред колеги. Пияна се е качила на колата и потеглила, катастрофирала е и той решил от някакво чувство за вина да и предложи брак. Тя ужасно го ревнувала от всичко дето мърда и нямало изход. Но ето колко години Мурат според мен няма желание за деца. В началото на брака им даже Бурчин си остана вкъщи, искаше да забременее...ала-бала, но така и не се получи и тя започна да работи. Ще стане ясно колко се обичат, няма да изтраят така още три години. Едно дете не е гаранция за любов между двама души, но пък двама души когато силно се обичат те винаги искат свое дете.
Виж целия пост
# 597
Първо да напиша, че съм много далеч от мисълта Мурат и Туба да се събират. Може абсолютно нищо да е нямало между тях, но и да е имало не е било истинско.

Сега първо да кажа, че Мурат предлага на Бурчин след скандал по време на рождения му ден празнуван в Антакия сред колеги. Пияна се е качила на колата и потеглила, катастрофирала е и той решил от някакво чувство за вина да и предложи брак. Тя ужасно го ревнувала от всичко дето мърда и нямало изход. Но ето колко години Мурат според мен няма желание за деца. В началото на брака им даже Бурчин си остана вкъщи, искаше да забременее...ала-бала, но така и не се получи и тя започна да работи. Ще стане ясно колко се обичат, няма да изтраят така още три години. Едно дете не е гаранция за любов между двама души, но пък двама души когато силно се обичат те винаги искат свое дете.

Мишел,не мислиш ли,че в случаят може и да не е въпрос само на желание  все пак  Peace Никой не знае как стоят точно нещата и поради каква причина нямат деца .
Виж целия пост
# 598


Мишел,не мислиш ли,че в случаят може и да не е въпрос само на желание  все пак  Peace Никой не знае как стоят точно нещата и поради каква причина нямат деца .

Така е, но имам наблюдения от интервюта негови и от репортажи, че единствено Бурчин се вълнува от това. Мурат не е особено заинтересован. Понякога имам чувството, че той е с тази жена, защото така му е угодно. Може да е и такъв тип човек...знам ли. Да си има други приоритети.
Виж целия пост
# 599
Това е интересен репортаж...репортерите на Гала пак са направили интервю.
http://vbox7.com/play:3b98a2d64e
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия