
Кате, ако нашите не съвпаднат с твоето предложение...
Ще ги връщаме ли или нови ще произвеждаме?

Габи, сигурна съм, че нашите ще са още по-красиви
Никакво връщане

Ще ги връщаме ли или нови ще произвеждаме?

Никакво връщане

благодаря ви много
Е,още по-добре че не ги казват имената,тъкмо ще е изненада
Преди време имаше нещо като Ела и Еда,ама най-вероятно е било нещо фенско .
И да ми каже Онур,да не мислиш,че ще ти кажа

Да са ни живи и здрави

благодаря ви много
Е,още по-добре че не ги казват имената,тъкмо ще е изненада
Преди време имаше нещо като Ела и Еда,ама най-вероятно е било нещо фенско .
И да ми каже Онур,да не мислиш,че ще ти кажа

когато другите вече работим
когато другите вече работим

когато другите вече работим


Така че, вечерта ще чакаме да четем новинки
да не забравяме и за новия проект на Мурат, че той милия съвсем мина на заден план заради еуфорията ни покрай Туба, но да се надяваме, че няма да ни се разсърди



когато другите вече работим


Така че, вечерта ще чакаме да четем новинки
да не забравяме и за новия проект на Мурат, че той милия съвсем мина на заден план заради еуфорията ни покрай Туба, но да се надяваме, че няма да ни се разсърди 
Утре си почивам,ще се появя по някое време,ама не знам кога
- петорен,шесторен
Никой не знае как стоят точно нещата и поради каква причина нямат деца .
Никой не знае как стоят точно нещата и поради каква причина нямат деца .Препоръчани теми