Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
-
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума и какви са основните теми на дискусия във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с лични преживявания и споделени истории?
Нашата е "Февруарски мами 2012". 

Моят юнак ехографа не може да го засече като килограми...последно в началото на 8-я месец беше 2,700, сега трябва да е към 4,000. Аз ударих 90кг. /24 +
/
Ще се радвам да се запозная с някой от вас, още повече, че все пропускам срещите ви
Ще има ли и кога следваща такава в София?




Ауу, сега го видях- наборче, с вид на младо лъвче /както казва, приятелка/, много вървежен за папане, ама не е и мой стил


... а пък и това отношение ще се преживее.