Три свещички греят, а ЯНУАРЧЕТА се смеят

  • 33 842
  • 744
# 345
ама и аз това се чудя кое да му е развратното...и някой като спомена че февруарките чакат трето, ние имаме ли си с по три... Shocked Shocked Shocked

Сус! Има, зер! Патилина, моля!
Виж целия пост
# 346
ама и аз това се чудя кое да му е развратното...и някой като спомена че февруарките чакат трето, ние имаме ли си с по три... Shocked Shocked Shocked

Сус! Има, зер! Патилина, моля!
Патилинка е с две за женене дет се вика, а Дани си и е като първо Hug Много им се кефя на снимките Simple Smile

Дони, много ти фешън фотото Wink

Налуи - барнах се с розовки очила bowuu
Таис, тюх, мъжо на 10-ти искаше да ме води пак там - ще се разминем. Да знаИш, много ща та мисля...
Лигата ме е хванала...Имам толкова много работа, а ме мързиииииии Embarassed

Аааа, и честита мома на Ели Hug Родила се е във вторник Simple Smile
Виж целия пост
# 347
Еха, Тайс, яко! Да си изкарате страхотнооо!

Ели, да ви е живо и здраво бебенцето!

Кокос, на теб честито за работата! Звучи много добре!

И много се радвам за розовите гащи на Усмихнатото Grinning

Ние сме си вкъщи. И трите сме сополиви и с гърлобол. Мишо и той.
Снощи пред телевизора аз, той и Анджи, всеки със шалче и чайче и се гушим на топло Grinning
Направо да ти е кеф да си болен така. Сега си подсмърчам и го чакам да си дойде. Остават още два часа и 20 минути Crazy

По темата за разврата- мисля че можем и по-добре да се справим тук в темата Laughing
Виж целия пост
# 348
Еххх, Радост как ти се кефя като описваш милата семейна картинка  Hug Бързо да оздравявате и да щурмуване моловете.
Което ми напомни за Бубса, да не е останала на денонощоно дежурство в мола?
Ейй, Дони, щеше да е яко да се засечем. На 11 (живот и здраве) ще се завръщаме. Но за 22 си остава резервацията  Mr. Green
Виж целия пост
# 349
Ето ме  Grinning Хайде по едно кафенце с мен да изпиете докато се приготвям за работа  Wink

На работа засега не правя кой знае какво. Първи ден гледах, втори ден ми сложиха една огрооомна таблица да правя и днес дори ще се занимавам с нея, че може и в понеделник. Да видим  Laughing

Ели, мъжо е ИТ, аз с туризъм ще се занимавам  Wink
Виж целия пост
# 350
Ам кат си рекла - айде

По-полечка, не си давай много зор  Mr. Green
Таис, предупредила съм мъжО, че съм заета на 22-ри. Той каза, че ако няма къде да спиш - да заповядаш в нас Simple Smile
Снощи аха да се разболея. Мъж ми се погрижи за мен и днес за сега съм добре. До довечера обаче има много време  Mr. Green
Виж целия пост
# 351
Запис и от мен.
Вече няма бебе,от две в началото,та нито едно накрая  Sad.

Честито на всички имали някакъв повод!Не съм чела,но днес ще наваксам,понеже съм си вкъщи.
Поздрави!
Виж целия пост
# 352
Дани... пак не знам какво да ти кажа... освен да ти пратя много прегръдки и кураж...  Hug Hug Hug
Празен ли се оказа сакът всъщност? Дадоха ли ти някакво възможно обяснение или те насочиха към изследвания? Извинявай, ако не ти е до тези въпроси - просто ги подмини  Hug
Виж целия пост
# 353
Дани... пак не знам какво да ти кажа... освен да ти пратя много прегръдки и кураж...  Hug Hug Hug
Празен ли се оказа сакът всъщност? Дадоха ли ти някакво възможно обяснение или те насочиха към изследвания? Извинявай, ако не ти е до тези въпроси - просто ги подмини  Hug


Няма проблем,вече го приех.Ами,празен се оказа,да чакахме до 10 г.с,но нищо.Сега ще правим изследвания евентуално в Плевен.Аз даже се чудех дали изобщо да се захващам,но мъжа ми много иска (и аз искам,но се изморих Tired) и ако се окаже нещо дребно ще водим пак битката.За сега ще си почина от всичко и ще спортувам,за да не се затварям,пък то само ще дойде.На теб честити розови гащенца,много е хубаво да имаш момиченце Hug.
Виж целия пост
# 354
Данииии  hug. Добре де,с Калпазанка от раз ли стана? Защо се получава така Sad
Виж целия пост
# 355
С Йоана,да лесно.Е 6-7 месеца я правихме,но като стана,не е имало проблеми.Док казва,че може да е нещо дребно,някаква тромбофлебия например и да не достига достатъчно кръв до малките кръвоносни съдове в матката,които да хранят ембриона и той да расте.И така с един Аспирин протект например може да се намести всичко.Не знам,сравнително лесно забременявам,но сака празен.
Виж целия пост
# 356
Дани, и аз не зная какво да кажа. Само да не  отчайваш!! Ще стане, когато му дойде времето (тук е мястото на Кокоса да се включи за позитивното мислене ).
Дони, няма да ви притеснявам, ще потърся хотел някъде из центъра

Уфф, Преслав днес много плака за мен. Милото като се хванало и като се дере.... А е при баба си все пак. Какво ли ме чака в градината  ooooh! Че е и голям, разбира вече......
Виж целия пост
# 357
Дани  Hug Hug Hug Ще стане, разбира се, дано проблемът наистина е дребен и бързо се разреши  Hug Целувки и на Йоанка  Hug
А къде в Плевен, коя клиника?

Кокосче, аз пък бях решила, че ти хакерът в семейството  Mr. Green. Успех в новата работа!!!

Таис, хубаво изкарване по белите писти и по тъмните  Mr. Green механи в Пампорово.

Честито бебче на Еели, да расте здравичко и много щастливо   bouquet
Виж целия пост
# 358
Дани- голямо гуш и от мен Hug Искрено се надявам наистина проблема да се окаже дребен и много лесно отстраним и следващия път всичко да е наред! Ще продължавам да стискам палци за вас!
Усмихнато- честити розови гащички! Разкош! Heart Eyes
Радостчо- оправяйте се бързо, и на ми ми става много миличко, като описваш атмосферата у вас Hug
На Еели[/b], Честита рожба, да им е жива и здрава и много да ги радва!
Тайс- хубаво прекарване на Пампоровец Hug
Лорини- страшна снимка на Катерина Heart Eyes
Кокосче- успех в работата и бързо адаптиране!
Благодаря ви за отговорите за плодовете. ЙоЙо, миличката, в това време, си стой вкъщи и много се е изнервила, вечер гледам да й обръшам повече внимание, да си играем и да компенсирам, ама си знам, че тя си обича навън и така не може да си изразходва цялата натрупана енергия. Хубавато е, че тази събота и неделя няма да съм на работа и ще мога да й обърна повече внимание Heart Eyes.

Виж целия пост
# 359
Добро утро! (От сутринта го пиша този пост hahaha)
Еххх, Радост как ти се кефя като описваш милата семейна картинка  Hug Бързо да оздравявате и да щурмуване моловете.
Мерси, Тайс Hug

Дани, Hug Хубаво си решила да поспортуваш, това ще ти крепи позитивизма. Ще го оправите проблема, сигурна съм!

Ралче Hug

При нас днес е -3. Гоним ви, ей Simple Smile

А сега малко да си похваля детето. Много дръпна напоследък. Както допреди няколко месеца не щеше да говори, сега плямпа на двата езика, всичко разбира, поправя ме даже като нещо в изказа ми не я удовлетвори. Вече може да се проведе смислен спор с нея, като всяка страна си изказва доводите и накрая достигаме до консенсус Grinning Е, някой път не достигаме(особено като е уморена или гладна), но гледам да го приключим с прегръдка. Почнах да се оглеждам за разни занимания, подходящи за нейната възраст. Намерих едни танци, близо до нас, които ще посетим другата седмица и ако й харесат ще я запиша. И много се точа да я запиша на Таекуондо. Не съм сигурна дали е подходящият спорт за нея, но мисля да посетим една две тренировки и да видя дали й допада идеята. Навремето тренирах две години и беше страхотно. Просто се чувстваш във форма и физически, и психически. А и от там се сдобих с най-добра приятелка и се запознах с  Мишо Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия