Три свещички греят, а ЯНУАРЧЕТА се смеят

  • 33 842
  • 744
# 375
мн сте лошииии. Кажете за неразбралите и без време за шпионаж  Laughing

Ние у нас сме олни. Май с Виктор ни  гепна грипът. Дано оздравяваме бързо  Praynig
Виж целия пост
# 376
Привет!
Мила, да оздравявате!
Дани,  Hug Цункай Калпазанка от нас  Heart Eyes
Браво, бе Дони! Ние с колежките сме на дамско парти в петък ( ако не ми мине котка път).
Вчера си направих едни кичури за разнообразие.
Сега се върнах да чета Русенската тема от миналата година да видя кога са започнали хората да се редят за ДГ - ами познайте - от 26.02 на обяд в едната градина в нашия квартал.  Shocked

Виж целия пост
# 377
ЕЕЕ, не така деее. Кажете поне на лични. Нямам нерви  да ров в отчетните  Crossing Arms

А ще познаете ли кой днес си взе първият ски- урок?М?  Mr. Green


ИИИ, да оздравявавате бъъързо!!!
Виж целия пост
# 378
Пусто любопитство Grinning Но така и предполагах Laughing
Само не знам защо ние последни научаваме Crossing Arms
Ще чакам да се похвали, преди да честитя.

При нас днес заваля сняг. За първи път тази зима. Бяхме в парка да правим снежен човек и смятам че се справихме доста добре.

Кокос, да оздравявате!
Виж целия пост
# 379

Всички болни да оздравяват  Hug
Таис, душко мислуа та и тебе. Стигнахте ли го тоз Пампоровец?
Вчера се замислих по една моя теория - на колко градуса "гледате" децата си във вкъщи?
Виж целия пост
# 380
Дони, искам да го гледам на топло, просто защото аз съм адски зиморничава и на мен ми е много студено  Mr. Green. Ама сега нищо не може да стопли като хората, та си зъзнем на около 18-19 градуса  Rolling Eyes. Аз стоя залепена за радиатора де  hahaha. Каква ти е теорията?  Flutter

Днес големи преживелици с тая моята кола... Тоците й умряха, та докато дойде Митко - че нали е майстор  hahaha Mr. Green, поизмръзнах.. Но пък важното е, че я оправи и ме закара благополучно с час и половина закъснение  Shocked Crazy...
Виж целия пост
# 381
И аз съм много зиморничава, а от тук е презумцията - щом на мен ми е студено, значи ина децата им е студено  Mr. Green. Та на въпроса на Доника - на 24 градуса е настроено управлението парното през деня, нощем на 20 градуса, съответно такава е топлината в къщи. За мен е важно температурата в цялата къща да е еднаква, а не в едната стая да е 24, в другата 18. Дори и при -20 и кусур градуса, в къщи е достатъчно топло. В градината ни също е много топло, 22-23 градуса, даже бях и занесла една по-плътна пижама като застудя, но на втория ден ми казаха да нося по-тънка, защото много се поти.

Бързо оздравяване на болните мами и дечица  Hug.

При нас вчера и онзи ден беше +7-8 градуса, направо пролет на фона на сибирските температури от преди няколко дни. Снегът се постопи, за да направи място на този, който вали в момента. Въпреки, че много обичам зимата, вече ми се иска да се позатопли, но има, няма след месец, месец и нещо, ще стане, така че за сега се наслаждаване на красивата гледка, разходките с шейна и новата ни любима игра - почистване на снега с лопатката и греблото от комплекта за пясък  Mr. Green - няма такава забава, Александрина онзи ден изрина кажи речи половината двор  Wink

Я да ви питам пак за извънкласните занимания, че Радост повдигна темата. Ради, хубави занимания си й избрала на Анджи, дано да й харесаат.
Звънях тези дни в школата по изкуствата към читалището, предлагат балет - класически и модерен, пиано, китара и др. инструменти, както и рисуване. Обаче за почти всички с изключение на балета минималната възраст е 5 години. Но и за балета шефката на школата се опита да ме разубеди. Какво ви е мнението, малки ли са още за такива неща? Моя близка води детето си и на балет, и на пиано, и на тенис на корт от 3-3,5 годишна възраст и определено на детето много му допада. Вече е на 5 и има доста изяви и на пианото, и на корта.
Виж целия пост
# 382
От първия път уцелих 'очакващата'. Лека и прекрасна, ма що не рече да сипем по едно...

У нас градусите са ок 19-20 долу, където се прекарва времето  в будно състояние, в будоарите е между 17 и 19. Как да ми се става после в 7 ч сутрин Rolling Eyes
Виж целия пост
# 383
От първия път уцелих 'очакващата'. Лека и прекрасна, ма що не рече да сипем по едно...


ЕЕЕ вие пък- дето се вика и тя не знае още ,ние  пък искаме да се напием Wink
Писах досега ,но го загубих и ме мързи да се повтарям ooooh!
Виж целия пост
# 384
Ланг, аз ставам в 6  Mr. Green. А тия дни ще трябва и по-рано да се люпя  Confused.

Пък очакващата ще си каже, споко Wink
Виж целия пост
# 385
Ама вярно веднага за пиенето мислите  Laughing Хайде стискм палци, всичко да е успешно и я чакаме да се похвали   bouquet

У нас темп рядко надвишава 20 градуса, въпреки че винаги сме на вкл парно. Но пък вкл само в една стая. Щото пък на лято и като дойде изравняването за парното, може да ми се доплаче  Mr. Green На мъжете им е ОК на тези градуси. Големият може и по тениска да стои само  Crazy Аз пък като Сисето прегръщам парното  Laughing

Сисе, аз пък очаквах да вкараш лилав цвят - синьо+розово/червено = лилаво
Виж целия пост
# 386
Ами, Кокос, то още е под въпрос, че не ме кефи нещо това маслено зелено. Ама лилаво също ми бие на много момичешко  Laughing. Да ми имаш проблемите, а?  Crazy Как сте бе? Излекувахте ли се вече Wink
Виж целия пост
# 387
Питах, понеже в нас в тия студове топло не може да стане. Камината не смогва, а и като няма никой през деня - изстива (Ели, вие с какво гориво на парното сте - газ ли). Температурата катосе приберем е около11 градуса и стига до 16-18. В детската вечер гледам да докарам 18-19 с включен радиатор. На мен си ми е студено, но на мъжката част тц. Мисля си обаче, че така без да искам ги калявам.
Сис, що толкова рано ставаш? Уджис...
Кокос, напра ви ли таблицата?

И фук фук - намерих си ч, ш, щ и ю Wink
Виж целия пост
# 388
(Ели, вие с какво гориво на парното сте - газ ли).


Дони, и в Разлог, и на Свищов парното ни е на пелети, с горелка за такива, която де факто сама пали, поддържа си зададената температура, има си бункер, мъжът ми го пълни в началото на седмицата с пелетите и само проверява какво е нивото им, чистенето също е много удобно - един път на 2 седмици.  Най-готиното е, че парното е настроено сутрин да вдигне градусите в 6,30 и като ставаме за градина в 7,30 вече е приятно топличко.  Инвестицията в горелката не е малка, но пък оправда напълно очакванията за икономично отопление с минимум ангажименти  Mr. Green
Виж целия пост
# 389
Дони ,само на камина?или има и радиатори като парно?гадно е да е студено .У нас се пали парното сутрин в 7и30 и вечер до 10 е топло ,но като стана минус 20 в банята беше ужИссссс,а има лира уж.
Добре ,че набавихме дърва ,че нещо свършиха бързо тази година.
Аз уж не го навличам младежа ,но вчера се напика 3 пъти като лисица Mr. Greenи от днес вече е с чорапогащник.
Пфуу да му се не  видииииии  и студа  и снега,кой знае после какви жеги ще бъдат ooooh!
Сис, ми то лилавичкото много ти отива Wink
Като майка на малко дете в службата съм  на ПрИмоция -без първи часове-в четвъртък моля ви се съм от 12.15 до 13.30 -както се бъзикаме  с колегите -На повикване съм hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия