ами ние сме, като мечо Пух - "Колкото повече, толкова повече".

най-лесният и логичен отговор - било е под ръка!
ами ние съвсем забравихме, че днес е Банго Васил и те празнуват.

. Аз пък се чудя защо в гаража (52еп.) и двамата не приличаха много на себе си? Защо екипът не беше се постарал: на Оджата, например, не бяха теглили 2 контри? Хайде Х. беше измъчена, ама Оджата трябваше да го излъскат повече отвсякога...Нищо, де, пак си ги сгодихме и бракувахме 
ами ние съвсем забравихме, че днес е Банго Васил и те празнуват.


, а кафето ще си го пия сама! 
на нас кафето никога не ни е в повече, ами така сме по-свежи и готови за раздумки. 

Нали пие за трима 
А сладичкото и то на махленския празник 
на нас кафето никога не ни е в повече, ами така сме по-свежи и готови за раздумки. 


Препоръчани теми