Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 147

  • 34 011
  • 744
# 735
Но после оджата предпочете друга компания и дори не поглеждаше ученичката, в която уж  newsm78 нямаше изобщо доверие. Защо го направи -  Thinking след като беше буквално на крачка, две от нея, не се намеси след появата на "циганския оркестър'' и какво очакваше?  newsm78

   

   
Виж целия пост
# 736
И краят на 4 епизод - в заведението.  Peace

   

В началото всичко започна добре.  Hug

Добре започна, ама как завърши...  ooooh!
Винаги като гледам този епизод се ядосвам на Хасрет, че се върза така глупаво!  Close
Несрин, Мурат, Левент, Берин, Джихан, Балчичек - всички те имат капка участие в това което се случи - къде с участие, къде без участие, ама горката Хасрет до този момент не беше разбрала какво точно се иска, очаква от нея. Явно един добър, умен, но високомерен учен - музикант очакваше другите да се сещат за неговите мисли и така и не му идваше на ум да ѝ казва за плановете си - почти до края на филма!  Simple Smile
Виж целия пост
# 737
Добър вечер момичета! Hug
Отдавна не съм влизала във форума,но сега имаме специален повод.  newsm03
Нашата прекрасна Туба е станала майка на две принцеси!!!
Да са им живи и здрави,много късмет!!! newsm17



Роси  Hug Hug Hug добре дошла отново!
Липсваш ни, ние тук водим люта борба, а теб те няма да ни подкрепиш!  #Cussing out
Отбивай се по-често!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 738
Отива ли му на татко Бурхан цигулката, момичета?



Лина, как да стои мирна Хасрет, като за циганите нали казват, че ритъма е в кръвта им.
Хасрет щом чу оркестъра и в душата й в нея заигра, а после и тялото.
Виж целия пост
# 739
Добър вечер момичета! Hug
Отдавна не съм влизала във форума,но сега имаме специален повод.  newsm03
Нашата прекрасна Туба е станала майка на две принцеси!!!
Да са им живи и здрави,много късмет!!! newsm17



Рослава  Hug

Цари, Линка,  Peace съгласна съм с вашите мнения за тази сцена.  Peace
Виж целия пост
# 740
НОВАТА ТЕМА

Роси, добре дошла и честита ни радост!   smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 741
Няма ли нова тема, тая свърши. Ринка, къде си?  Hug
Иначе на тате Бурхан освен цигулка му отива и бутилка, Царе... hahaha

Е, таман да те повикам, и си пристигнала, Ринка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 742



Роси  Hug Hug Hug добре дошла отново!
Липсваш ни, ние тук водим люта борба, а теб те няма да ни подкрепиш!  #Cussing out
Отбивай се по-често!  Heart Eyes
И вие ми липсвате много. Hug
Каква борба водите,да не нападат 'Асрет. #Cussing outАко е така да взема да се включа,защото аз недавам прах да падне на момето ни.Виж за МУрат,мога да го пера без сапун по всяко време,еле пък майка му и Накие. Joy Joy Joy

Момичета,обичам ви много. Hug Hug
Виж целия пост
# 743



Роси  Hug Hug Hug добре дошла отново!
Липсваш ни, ние тук водим люта борба, а теб те няма да ни подкрепиш!  #Cussing out
Отбивай се по-често!  Heart Eyes
И вие ми липсвате много. Hug
Каква борба водите,да не нападат 'Асрет. #Cussing outАко е така да взема да се включа,защото аз недавам прах да падне на момето ни.Виж за МУрат,мога да го пера без сапун по всяко време,еле пък майка му и Накие. Joy Joy Joy

Момичета,обичам ви много. Hug Hug


Роси, и аз се радвам да те видя-добре дошла! Hug
Хубаво е, че си с нас, радвай ни по-често!
Да са ни живи и здрави бебоците... Heart Eyes
А, за Хасрет...на линия сме...пазим я... Peace Laughing
Виж целия пост
# 744
Тези колажисти не изумяват Shocked...смисъл не улавям, ама за сметка на това красотата се вижда, че и усеща... Peace Laughing
Може и без да му мисля много, много... newsm78 hahaha Joy



Нещо и от Блага Димитрова за финал...
Скрит текст:
Още за приятелството

Приятелството поставих над всичко.
Браних го с нокти и зъби
от любов, от ревност,
от акулска алчност за собственост.

Браних го от обида, от дребнавост,
от изхабяване, от избор,
от забрани, от себе си.

Браних го от зеницата на окото си,
от подозрителност, от обвинения,
от пиедестал.

Браних приятелството -
тъй многобройното -
от множественост.

Нищо така не съм бранила на света,
както приятелството -
до самоотказ.

Браних го от времето,
от него самото, нехайното,
от взривоопасната му спонтанност.

Браних го най-яростно
от агресията на думите,
от подривната недомлъвка.
Браних го от безоблачност.

А приятелството,
което до днес отбраних,
прихва с бодлив смях:
Приятелството, драга,
ако го има, ще те обори -
то няма от какво да се брани!

Блага Димитрова, 1985 г.

http://hulite.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2899


Финал на още една тема...но още един стък към букета от незабравими спомени... Two Hearts
с приятели и един сериал! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия