Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 147

  • 34 011
  • 744
# 45
Виж целия пост
# 46



БагиWink ами ние сме, като мечо Пух - "Колкото повече, толкова повече".  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 47
Като писах цунами, се сетих за два фантастични кадъра от филма Есен(???) на Онур:
На когото е хрумнало - на режисьор ли, на оператор ли - евала! 
Виж целия пост
# 48




И до днес не мога да си обясня, защо Мурат използва този шал, за да завърже очите на Хасрет, когато и подаряваше грамофона newsm78



Надин,  Hug най-лесният и логичен отговор - било е под ръка!  hahaha Joy Joy
Виж целия пост
# 49
Ето и усмивки.  Hug

Виж целия пост
# 50
И Мурат в циганска компания, ooooh! ами ние съвсем забравихме, че днес е Банго Васил и те празнуват.  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 51
И един арабски клип, но с едни от най-хубавите моменти:



Вие се чудите за шалчето - може би е заради кризата newsm78. Аз пък се чудя защо в гаража (52еп.) и двамата не приличаха много на себе си? Защо екипът не беше се постарал: на Оджата, например,  не бяха теглили 2 контри? Хайде Х. беше измъчена, ама Оджата трябваше да го излъскат повече отвсякога...Нищо, де, пак си ги сгодихме и бракувахме Peace

Виж целия пост
# 52



И Оджата докарва жадуващ поглед!  Peace

Виж целия пост
# 53
И Мурат в циганска компания, ooooh! ами ние съвсем забравихме, че днес е Банго Васил и те празнуват.  Joy Joy Joy



И една компания от България!
Виж целия пост
# 54
Баги, май станах причина за цунамито от кафе! Ванчето пуснала преди мен, но кой да види от бързане да чете!   Embarassed Embarassed Embarassed
Поне от сладките си вземете  Wink , а кафето ще си го пия сама!  Peace

Лина, за теб е! По-добре да имаш два пъти в годината имен ден вместо само един път!

Скрит текст:
Не знаех, че днес празнуват хора с толкова много имена!
Мара, Мариан, Мариана, Мария, Мариян, Марияна, Маша, Мика, Мира, Преслав, Преслава

Спомних си нещо от началото на сериала:
 
Как Хасрет се изкачи на стълба и разви ел.лампа / не я счупи, а само я разви/ за да не свети, защото и пречела да вижда звездите!
В същото време Мурат отваряше отново кутията със спомени и се опитваше да намери онази нота, която щеше да направи композицията му съвършена!
 

И двамата не предполагаха, че утрешния ден ще им даде шанса да срещнат своята звезда и да напишат заедно нещо съвършено!  Hug
Виж целия пост
# 55
РинкаWink на нас кафето никога не ни е в повече, ами така сме по-свежи и готови за раздумки.  Peace

БагиHug

Виж целия пост
# 56
Ринка, не се оплаквам от кафето. И без туй все закъснявам и обикновено оставам без кафе. Пък и Туба както се е заканила, че идва ooooh! Нали пие за трима Wink
По-добре опашка от поднасящи кафе, отколкото опашка за кафе Hug А сладичкото и то на махленския празник  Heart Eyes

РинкаWink на нас кафето никога не ни е в повече, ами така сме по-свежи и готови за раздумки.  Peace

БагиHug


Цвети, направо ме застреля с този колаж. Те и без това бяха доста безкръвни в гаража, а тук така са ги зализали, като експонатив музея на мадам Тюссо Peace
Виж целия пост
# 57


В първи епизод някои бяха в затвора, и така влязоха в полицейските доклади, за да може един адвокат на една красива тайнствена дама да ги открие. Ама имаше доста приказки и спорове, чия майка е красивата дама!  hahaha

Виж целия пост
# 58

Лина, за теб е! По-добре да имаш два пъти в годината имен ден вместо само един път! [/b][/i][/color]
Скрит текст:
Не знаех, че днес празнуват хора с толкова много имена!
Мара, Мариан, Мариана, Мария, Мариян, Марияна, Маша, Мика, Мира, Преслав, Преслава


Благодаря, Ринка!    bouquet
Виж целия пост
# 59


Тук ми се вижда много млада! Но пак е много красива!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия