Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 147

  • 34 011
  • 744
# 645
Cansel Elçin"when i need you"
Нов клип

Виж целия пост
# 646
А, майката на Туба как се казваше

Марги,  newsm78 мисля, че беше Хандан.  Peace

И понеже стана късно, а и след толкова емоции днес - казвам лека нощ!  Hug
Но, със сериалната половинка на Туба/ Хасрет и две близначета / на които имената също бяха полемични  Wink/.  Hug



p.p. Е, докато аз се натуткам и Баги е отговорила.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 647

Оставам на котката да разплита кълбото с имената. И аз ви казвам лека нощ Hug
Виж целия пост
# 648
Еййй, за малко да "проспя" новината. Embarassed
Добре, че измислиха GSM-ите и Ринка   bouquet  ме информира по някое време.

Много ми стана хубаво като разбрах за новото четиричленно вече сем.Сайлак. Heart Eyes
Да са живи, здрави и щастливи и да ни зарадват с още хубави роли мама и татко.

Като чух новината и се замислих как ли е минало раждането, защото Туба отрано
тренира за раждане, доколкото си спомням от ролите й - Под липите, Аси,
във филма Babam ve oglum...дали няма и още?
Все едни трудни и драматични раждания имаше като роли, но дано всичко
сега да е минало ок се моля. Hug
А пък каква ли радост и гордост изпитва сега и таткото на двете бебочета. Laughing

Скрит текст:
Марги, сипвам се от Бейлисчето, че и аз се ядосах на една персона, та и на две дори
в един друг сериал, ама главен герой как да е не умира.



П.П. В Турция нямат обичай да кръщават децата на баби и дядовци, като при нас. Peace
Аз очаквам с нетърпение да чуя какви имена са измислили на дечицата.
Виж целия пост
# 649
Марги, Хандан. Ами бабите и дядовците не са ли ощастливени от появата на внучките? Традиционалистка съм, но това с имената не го приемам.  Срещала съм баби и дядовци, за които отношението към внуците се е определяло от името ooooh!

Е, Баги...разбира се...това не го разбирам и аз... Naughty
Аз, съм някъде по средата...нали знаеш... Wink
Насилствено наложен избор и лишаването на родителите от правото на избор...не го свързвам с традицията... Stop
А, с ограничения на конкретните индивиди в конкретните случаи... Mr. Green
И за съжаление примери има не само в отбора на бабите и дядовците, но и в този на родителите... ooooh!
Традицията е нещо много по-различно...или може би традицията като осъзнато усещане и отношение... newsm78
Баги,  Hug отвори ми тема за размисли... Thinking

п.п. А, благодаря за името...и на Цвети... Peace   Laughing


Скрит текст:
Марги, сипвам се от Бейлисчето, че и аз се ядосах на една персона, та и на две дори
в един друг сериал, ама главен герой как да е не умира.



П.П. В Турция нямат обичай да кръщават децата на баби и дядовци, като при нас. Peace
Аз очаквам с нетърпение да чуя какви имена са измислили на дечицата.

Фенче, а какъв им е обичая в такива случаи? Би било интересно, поне на мен ми е...
Аз, ще поразпитам утре, тук при нашите как е... Peace

Скрит текст:
А, за главният ни герой  Heart Eyes...никакво умиране... Naughty
Аз си бях подготвена от трейлъра  Rolling Eyes, и сега си мисля...защото, нали все теории имам...защо им бе на сценаристите това решение на този етап в сериала? newsm78


Виж целия пост
# 650
Туба, отново ни направи съпричастни и споделихме радостта...  Hug ...но този път в ролята...
на жената и майката Туба... Peace Laughing
Не се съмнявам, че и тук ще има успех...в отглеждането на децата си! Hug

Много си я харесвам тук Хасрет...


Има промяна, усеща се...и при все това е запазила себе си... Heart Eyes

И едно клипче...просто ми допадна... Peace

http://youtu.be/WiW0qWXvSsk

Лека нощ! newsm46
Виж целия пост
# 651
Duble sevinç!
20.01.2012

Tuba Büyüküstün ikizlerine kavuştu! Onur Saylak'la evli olan ünlü oyuncu, önceki gece saat 03.00'te Fulya Acıbadem Hastanesi'nde doğum yaptı. İki kız bebek dünyaya getiren Büyüküstün, kızlarına verecekleri isimleri açıklamadı.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2012/01/20/duble-sevinc
Виж целия пост
# 652


Добро утро! Да ви бъде прекрасен деня!  Hug

Скрит текст:

Виж целия пост
# 653
Привет Момичета!!! Hug Peace У вас очень интересная тема! Мне здесь всегда комфортно!!

Поздравляю нашу любимицу Тубушку, с рождением девочек!!! Пусть растут родителям на радость!  newsm07 newsm07

Вот родильный дом
http://www.iamistanbul.tv/firma/acibadem-hastanesi-fulya.html
Виж целия пост
# 654
Добро утро Hug

Днес си мислех, че кафето ще си го пием само с усмивки без новини, но си имаме. Часа узнахме, болницата видяхме.

Линка, Ваня, Бопай  Hug

Днес е ден за цветя и поздравления:


Усмихнат ден, с хубави новини! Grinning Grinning Grinning

Скрит текст:
Все някой ще ви ги донесе и на някого ще се усладите smile3503
Виж целия пост
# 655
Добро утро!  Hug

Линка, Бопай, БагиHug
Започваме деня и с уточнение за точният час за появата на така очакваните кукли.  Peace
Сега, остава да видим и някоя снимчица на тати или мама, колкото и малко да са,  Blush аз няма да се сърдя, все пак това е въпрос на личен избор. Ако желаят - ще ни покажат кадри.  Peace
А, затова пък имаме, / както каза и Фенчето  Wink от тренировките и/ кадри от ролите на Туба, като майка и сме добили някаква представа.  Peace



Приятен ден, с много усмивки да е пълен!  Hug
Виж целия пост
# 656
Добро утро, момичета Hug

Виж целия пост
# 657
И една честитка за Туба от хърватките.  Hug

Виж целия пост
# 658
Добро утро! Hug
Баги  Hug Hug, цветя, музика и поздравления от мен за началото на деня! Peace


За бебчетата всичко е готово! Остава "семейния съвет" да ни съобщи имената им!


Лина, Бопай, Ваня, Цвети, Царина,  Hug Hug Hug Hug Hug


Скрит текст:
Нещо весело:



Виж целия пост
# 659
 newsm03 Добро утро момичета! Бъдете щастливи!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия