Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 147

  • 34 011
  • 744
# 630
Хайде, лека нощ и от мен, момичета Hug Hug
И от Джансел също Hug

Виж целия пост
# 631
Виж целия пост
# 632

Леля Накие сияе от радост!  Peace Готова е да бърка кашички за малките дами!  Joy

А това са кадри от новия и сериал -  Seksenler:




Царе,  Hug пред голямо изкушение поставяш Джансел!  Wink
Виж целия пост
# 633
Като гледам тази снимка и се сещам, че и Хасрет във филма, а и Туба в живота  Wink все четеше книги за отглеждане на бебета, та - ето, че настъпи момента да ползва наставленията от тях.  Peace

Виж целия пост
# 634
Младите родители май спорят за имената. То за едно е трудно да измислиш име, какво остава за две:
Виж целия пост
# 635
Я, да видим сега има ли празнуващи още... newsm78 Joy

Наздраве! Hug



Скрит текст:
Питието ми е по-силно, че пострада новият ми любимец... Rolling Eyes

По повод на имената...дали ще уважат двете баби?
За семейството на Онур, май не се знае много... Thinking
Виж целия пост
# 636
Като гледам тази снимка и се сещам, че и Хасрет във филма, а и Туба в живота  Wink все четеше книги за отглеждане на бебета, та - ето, че настъпи момента да ползва наставленията от тях.  Peace



Еее...че само Туба ли ще се образова за отглеждане на бебчета?

Ами Онур-бей кога ще се взема в ръце и да подхваща дебелите книги?

Яяя...да не се прави на шушумига, а да се учи как се сменят памперси.
Виж целия пост
# 637
Като гледам тази снимка и се сещам, че и Хасрет във филма, а и Туба в живота  Wink все четеше книги за отглеждане на бебета, та - ето, че настъпи момента да ползва наставленията от тях.  Peace



Еее...че само Туба ли ще се образова за отглеждане на бебчета?

Ами Онур-бей кога ще се взема в ръце и да подхваща дебелите книги?

Яяя...да не се прави на шушумига, а да се учи как се сменят памперси.
Габи, той още в Асито се научи, сега му остава да тренира за бързина. Peace
Виж целия пост
# 638

Виж целия пост
# 639
Kак бе, Габи я го виж как се е замечтал и то, преди да види собствените си принцеси.  Wink
Пък да видим  Thinking времето ще покаже.  Peace

Виж целия пост
# 640
Я, да видим сега има ли празнуващи още... newsm78 Joy

Наздраве! Hug



Скрит текст:
Питието ми е по-силно, че пострада новият ми любимец... Rolling Eyes

По повод на имената...дали ще уважат двете баби?
За семейството на Онур, май не се знае много... Thinking
Марги, наздраве! От виното не пийнах, но бейлис - с удоволствие!
Не знам дали при комшиите обичаите за имената са като нашите. Ами ако и при тях е на мода да си кръщават децата си на герои от сериалите? Как ли биха ги кръстили? На някои от героините на мама  или на други?
Виж целия пост
# 641

Габи, той още в Асито се научи, сега му остава да тренира за бързина. Peace

А бе, научил се той в АСИ... ooooh! ooooh!

То от толкова баби и лели...кой му е давал да се доближи до бебчето?

Ама сега?  newsm78 newsm78Луд ще стане да обикаля около двете принцеси... hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 642

Габи, той още в Асито се научи, сега му остава да тренира за бързина. Peace

А бе, научил се той в АСИ... ooooh! ooooh!

То от толкова баби и лели...кой му е давал да се доближи до бебчето?

Ама сега?  newsm78 newsm78Луд ще стане да обикаля около двете принцеси... hahaha hahaha hahaha
Габи, там нали стана момче за всичко - за него са били памперсите. Как виждаш Мамата и лелите да сменят памперси? Или бабата. Остават само Фатмата и Аси. Ама те от полска и кухненска работа едва ли са имали време. Така че остава само Зия. Peace
Виж целия пост
# 643
Баги, наздраве...виртуалните питиета подлежат и на каращисване... Joy Joy Joy

Като при колажите...пълна свобода... hahaha Joy

За имената...
Не ги знам новите моди при кръщаването...аз по този въпрос съм по-скоро традионалистка, че старомодна не ми харесва...  Wink
Имената според мен трябва да са свързани с тези на бабите или поне на дядовците... Peace
Ако не може същото, поне част или буквичка... newsm78

Останала съм с впечатление от интервютата на Туба, че държи на семейството, традициите...
ама, знам ли...все пак и Онур има думата... Laughing
Кои и какви са родителите му...май нищо не знаем... дали, защото няма "фенки" или е потаен,
или е успял да си опази личното пространство... Thinking

Наистина, по-важното в случая е да са живи и здрави дечицата... Peace Laughing
Но не пречи и бабите да се ощастливят допълнително, като се уважат имената им...
Ама, и тук всичко е въпрос на лично виждане и избор... newsm78 Joy

А, майката на Туба как се казваше?


Виж целия пост
# 644
Марги, Хандан. Ами бабите и дядовците не са ли ощастливени от появата на внучките? Традиционалистка съм, но това с имената не го приемам.  Срещала съм баби и дядовци, за които отношението към внуците се е определяло от името ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия