Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 147

  • 34 011
  • 744
# 675


Ехо, тук съм с презентация на новия ми подпис Grinning Първо ще ви прочета и се включвам, много ми е хубаво... newsm68 newsm44
Виж целия пост
# 676
Аз ви предлагам следобедно ,,Симфония в бяло и Джансел Елчин,, Peace

Виж целия пост
# 677
Момичета, струва ми се  Thinking, че точно тази снимка - не сме виждали / пуснаха я във фейса преди минути/, жената отзад в кадъра ми прилича на менажерката на Туба.  newsm78


Цвети и аз мисля, че не сме я виждали. Струва ми се, че палтото е с качулка и Туба си я е сложила newsm78


Надин, добре се завърнала! Hug
Но вместо да си представяш новия подпис, да беше ни показала внучките, пък и да беше почерпила Wink

Скрит текст:
Царина,   bouquet Покрай твоите колажи  ще си харесаме пак момчето ни в този бял костюм Wink
Виж целия пост
# 678
Баги, ама той изглежда толкова елегантен в бяло Hug
Виж целия пост
# 679


Ехо, тук съм с презентация на новия ми подпис Grinning Първо ще ви прочета и се включвам, много ми е хубаво... newsm68 newsm44
Надин, подписа ти е страхотно теменуженонежен и изящен Peace
Виж целия пост
# 680
Надин,  Wink най-после  Simple Smile, добре дошла и честит нов подпис!  Hug
Баги,  Hug и на теб също / за премяната /.  Peace
А, за снимката -  newsm78 от тази серия видяхме много снимки, но тази...   newsm78

Попаднах на една обширна анкета и си мисля,  Thinking че май наградите, които получиха миналата година Туба и Джансел - бяха от нейно издание.  newsm78



http://www.siyasetdergisi.com.tr/Anket

Разгледах я, но  Sad за съжаление нашите хора - не присъстват, може би защото става дума за сезона, а те знаем в момента не снимат.  Peace

Цари,  Peace по принцип не самият Джансел в бяло ни дразни, но свързваме този образ с една меко казано неприятна гостенка, просто ни подсеща за лоши моменти.  Peace
Виж целия пост
# 681
Цвети, нямам представа за какво /коя гостенка/ говориш, ама нейсе Joy
Виж целия пост
# 682
Цари, като и да е,  Wink нали не си чела последните теми, затова не знаеш, ама ние вече си научихме урока и сме си добре - имаме си любимият филм, любимите актьори и приятелската атмосфера / а, сега и малки принцеси  Heart Eyes в допълнение/. Как да не ни е приятно тук и заедно.  Peace

Добавям и един колаж на Фунда,  Wink че както ги е подкарала нищо чудно и в тази сцена да замени Туба с Берен.  Joy Joy Joy



Скрит текст:
Виж целия пост
# 683
Никакви заменки Naughty



Спомняте ли си с тази черна рокля къде пееше Хасрет или беше от фотосесията, която и организира Левент?
Цвети,
Скрит текст:
аз продължавам да чета старите теми, ама си имам още бая четиво Joy
Виж целия пост
# 684
Здравейте!  Hug

Виждам, че Надин не само си е решила проблемите, но и се е пременила!  Peace
Красивите лалета много подхождат на Джансел, Царе!  Hug
От мен една изненада:



и още една!


Цвети, анкетата е на същото списание "Политика".  Hug Обявили са старта на гласуването.
Виж целия пост
# 685
Ринка, туй да не би да е едно от бебенцата?
Гледам, че е в розовичко Laughing
И колажа под снимката е много хубав Peace
Виж целия пост
# 686

Добавям и един колаж на Фунда,  Wink че както ги е подкарала нищо чудно и в тази сцена да замени Туба с Берен.  Joy Joy Joy



Скрит текст:
Цвети, ами  да си ги подменя. Иска, не иска музата знаем защо я е споходила, а оригиналът си остава Peace

А бебоците защо ги криеш? Толкова са сладки, нищо, че са чужди Hug

На мене ми трябва кафе, та да ви поканя за компания:
Виж целия пост
# 687
Баги, да знаеш как се зарадвах на кафето!  Hug

Това видяно ли е вече?

Tuba Büyüküstün Anne Oldu.



Розовото бебе не е на Туба, а снимката е на фотографка на име Туба. Peace
Виж целия пост
# 688
Баги, ами  newsm78 бебенцата ги скрих по две причини - първо са голички,  Wink да не настинат и второ, вчера ни отпуснаха ралък, ама днес - знам ли  Thinking да не съм в прегрешение.  Joy Joy Joy
А, за кафето - много благодаря!  Hug

И пак от старите колажи, ама пък нали са хубави.  Peace

Виж целия пост
# 689
  Wink Wink Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия