да избера - може би
моят най-любим. 
да избера - може би
моят най-любим. 




а и при нас май
всеки момент ще започне.
да те компенсирам с един хубав момент, но
тук пък той ме ядоса -
имаше възможност да каже какво усеща, но не го направи. 



много си права за ината на Мурат, а и за възможностите да каже "вълшебните думички'' на Хасрет и то, още от 17 епизод / изключвам първи сезон/. Ама пък, ако го беше направил
какво щяхме да гледаме ние,
така че - няма смисъл да се сърдим, поне си ги гледахме по-дълго време. 

май към един и същ обект / Хасрет/.
, че точно тази снимка - не сме виждали / пуснаха я във фейса преди минути/, жената отзад в кадъра ми прилича на менажерката на Туба. 
, мерси за инфото! 


, че точно тази снимка - не сме виждали / пуснаха я във фейса преди минути/, жената отзад в кадъра ми прилича на менажерката на Туба. 



):Препоръчани теми