Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 147

  • 34 011
  • 744
# 660
И след такова щастливо събитие реших да пусна клип, но кой  newsm78 да избера - може би  Wink моят най-любим.  Wink

Виж целия пост
# 661
Момичета, време е за второ кафе, а то се пие с вкусен шоколад  Grinning
Нека кафето да е от вас, а шоколада да е от мен  Peace



Колажа е леко арт стил, дано ви хареса Peace
Виж целия пост
# 662
ЦаринаBlush  Wink

А, като образ Джансел е толкова различен от Мурат.  Thinking



При него вали,  Wink а и при нас май  newsm78 всеки момент ще започне.
Виж целия пост
# 663
Ах, Цвети, защо ми припомняш този тъжен момент Confused
Знаеш ли как ми беше жал за оджата, че стоя неразбран и отхвърлен под дъжда Wink
Че и Левент кисна там, да не опусне какво се случва м/у двамата, щото вече беше прострелят от Амур Mr. Green
Виж целия пост
# 664
ЦариSimple Smile да те компенсирам с един хубав момент, но  Wink тук пък той ме ядоса -  Thinking имаше възможност да каже какво усеща, но не го направи.  Peace

Виж целия пост
# 665
Оджата много пъти имаше много възможности, но пусти инат му пречеше да каже ,,обичам те, Хасрет,, Peace
Виж целия пост
# 666

П.П. В Турция нямат обичай да кръщават децата на баби и дядовци, като при нас. Peace
Аз очаквам с нетърпение да чуя какви имена са измислили на дечицата.

Фенче, а какъв им е обичая в такива случаи? Би било интересно, поне на мен ми е...
Аз, ще поразпитам утре, тук при нашите как е... Peace

--------------------------------------------------------------------
Марги, нямам представа как е при нашите турци, но в Турция
Скрит текст:
рядко има някой да кръщава на баби и дядовци. Ако се среща, обикновено
се слага името на починал човек, за да му върви името както казват.
Още по-рядко е на жив човек да сложат, но се среща и това, ако много уважават някого.
Като цяло обаче я нямат тази традиция. По мои лични наблюдения родителите
просто си харесват някое име или пък гледат в интернет за някое по-модерно
от разни бази с имена. За близнаците е много интересно, защото съм забелязала,
че им избират сходни имена. Например Елиса - Мелиса, Еркан - Серкан, Дженк - Берк...
Обаче какво са решили Туба и Онур ще изчакаме да разберем.

Приятен ден на всички желая!  bouquet
Виж целия пост
# 667
ЦариPeace много си права за ината на Мурат, а и за възможностите да каже "вълшебните думички'' на Хасрет и то, още от 17 епизод / изключвам първи сезон/. Ама пък, ако го беше направил  Thinking какво щяхме да гледаме ние,  Wink така че - няма смисъл да се сърдим, поне си ги гледахме по-дълго време.  Peace
А, сега две снимки за съпоставка оджата в първи и във втори сезон.  Wink



A погледът му е насочен,  newsm78 май към един и същ обект / Хасрет/.  Peace
Виж целия пост
# 668
Цвети, така не му е по-добре на оджата Mr. Green?

Виж целия пост
# 669
Момичета, струва ми се  Thinking, че точно тази снимка - не сме виждали / пуснаха я във фейса преди минути/, жената отзад в кадъра ми прилича на менажерката на Туба.  newsm78



п.п. Цари  Peace
Виж целия пост
# 670
Бопай, Ванче, Фенче  Hug , мерси за инфото!  Simple Smile

Мале, Цвети, с какъв подпис си се пременила!  Heart Eyes
Смени очите най-сетне, ама аз какво да правя, още се чудя...  newsm78


Момичета, струва ми се  Thinking, че точно тази снимка - не сме виждали / пуснаха я във фейса преди минути/, жената отзад в кадъра ми прилича на менажерката на Туба.  newsm78

И на мен, ама кой знае...


Скрит текст:
Нещо весело:





Ринка, много се радвах и забавлявах на това клипче!  hahaha hahaha hahaha
Дали и нашите ще бъдат такива сладки...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 671
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тази кокошка ако знае колко фенки искат да са на нейно място Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 672
Линкаnewsm03 smile3521

А, сега преди да изчезна за повечко време, слагам снимка / на която попаднах/ - макет на университета използван в нашият сериал, поне аз не бях го виждала, като цяло и ми беше интересно.  Peace

Виж целия пост
# 673


Намерих това за всички нас, а също за малките принцеси, мама Туба, тати Онур и чичо Джансел!  Laughing


Един щастлив татко...



Една щастлива мама...


Две красиви принцеси...
Виж целия пост
# 674
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тази кокошка ако знае колко фенки искат да са на нейно място Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Царина, някои фенки си го харесват с  кокошка и бял костюм.

Други по-палави - с Ясемин и сатенени чаршафи:

Аз пък го харесвам с Хасрет и спортни дрешки (и с две контри Wink):

Гледам, обаче, че има и такави, които го предпочитат с Аси:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия