Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 147

  • 34 011
  • 744
# 720
Цитат
Момичето е потайно, тя си е такава откакто я знаем.
Щото пък Онур е един приказлив, един отворен, все по интервюта и телевизии го гледаме!  hahaha
Мисля, че са си лика-прилика!   Mr. Green
Лина, и аз мисля, че адски си подхождат двамата Peace
Севи, много, много благодаря, че отдели време за превод  bouquet
Виж целия пост
# 721


Още ме побиват тръпки от тази секретарка Joy Joy Joy

Севи smile3525
Виж целия пост
# 722
Здравейте!

Да се запиша в темата...на финалната права, че пак я изписахте на един дъх... newsm78 Joy



Севи, благодаря за превода.    bouquet

Скрит текст:
Направила съм справка, разбира се...абсолютно непредставителна... Wink
Семействата избират за имената на новородените си, тези на хора, на които много държат, уважават и почитат.
Независимо дали са близки от семейството или не.Няма значение и дали са живи или не.
Новите тенденции били- хубави и модерни имена...с близко европейско звучене.
Преди време децата имали и едно така наречено-пъпно име...нещо като неофициално име...за много близките от семейството.
Имало случаи да слагат и две имена.
Например и при Туба е така, макар, че се полза повече едното...
Изобщо всеки си преценява както сам реши. newsm78
Май нищо ново не ви казах, ама само това научих... Peace  Laughing


Надин е вече на линчя... Peace Laughing

Отивам да си припомня епизода с близнаците на Кобра и Гюлназ... Laughing
Ако се появи нещо и по "моята" част-тук съм, наоколо... hahaha Joy

Хубава вечер... Hug
Виж целия пост
# 723
И пак с 4 епизод.  Peace

   

Та, така  Thinking Сайме купи рокля и даде съвет на Хасрет да не слага шала, а и Мурат одобри вида и.  Peace
Виж целия пост
# 724
....Още ме побиват тръпки от тази секретарка Joy Joy Joy...
Наде, виж как я бях изтипосала преди няколко дена тази зловеща секретарка Laughing

Виж целия пост
# 725
Цитат
Момичето е потайно, тя си е такава откакто я знаем.
Щото пък Онур е един приказлив, един отворен, все по интервюта и телевизии го гледаме!  hahaha
Мисля, че са си лика-прилика!   Mr. Green
Лина, и аз мисля, че адски си подхождат двамата Peace
Севи, много, много благодаря, че отдели време за превод  bouquet

 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 726
Виж целия пост
# 727
Добър вечер мили запленени!
Нямаше ме няколко дни и за завръщане ме посреща чудесна новина.

ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА МАМА ТУБА И ТАТКО ОНУР!

ДА СА ЖИВИ,ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ СИ ЖИВОТ!ДА НОСЯТ РАДОСТ И УСМИВКИ НА ВСИЧКИ ОКОЛО ТЯХ!


На мама Туба и татко Онур желая кураж,любов  и сила да отгледат децата си за тяхна и наша радост!
Виж целия пост
# 728
И един Джансел/Джемал  Wink - наблюдава бръсненето на приятеля си.

Виж целия пост
# 729
....Още ме побиват тръпки от тази секретарка Joy Joy Joy...
Наде, виж как я бях изтипосала преди няколко дена тази зловеща секретарка Laughing



Аз вече изчетах всичко пропуснато, и много му се зарадвах на този колаж. Тези дни си я гледах много откачалката, защото се оказа, че в компа ми са останали запаметени само епизоди от втори сезон GrinningМежду тях за разкош се мъдрят и първите три епизода от "Аси", така че лекарството "Тубамицин", съм си го вземала редовно Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 730
Добър вечер мили запленени!
Нямаше ме няколко дни и за завръщане ме посреща чудесна новина.

ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА МАМА ТУБА И ТАТКО ОНУР!

ДА СА ЖИВИ,ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ СИ ЖИВОТ!ДА НОСЯТ РАДОСТ И УСМИВКИ НА ВСИЧКИ ОКОЛО ТЯХ!


На мама Туба и татко Онур желая кураж,любов  и сила да отгледат децата си за тяхна и наша радост!

Цвета  Hug

И един Джансел/Джемал  Wink - наблюдава бръсненето на приятеля си.



Цвети, странното е, че въпреки, че в тази роля не е избръснат, е много готин, за разлика от избръснатия, ама зализан Ахмет от СЛ.   Peace
Виж целия пост
# 731
....Още ме побиват тръпки от тази секретарка Joy Joy Joy...
.....
...лекарството "Тубамицин", съм си го вземала редовно Joy Joy Joy
Joy Joy Joy това лекарство за първи път го чувам, ама сега се сетих, че и аз трябва да започна да вземам ,,Джанселомицин,, smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 732
И краят на 4 епизод - в заведението.  Peace

   

В началото всичко започна добре.  Hug

Линка, напълно споделям мнението ти за Джемал, много го харесвам и предпочитам, ако слагам снимки на Джансел от друга роля, това да е тази, а Ахмет  Wink май само от първи сезон / с по-младежкият вид/.  Peace
Виж целия пост
# 733
В заведението си беше много гаден номер от страна на Левент.
М/у другото запитах се веднъж следното - Хасрет се разсърди на Мурат, че не й е казал за г-жа Сайме.
А дали би се разсърдила със същият инат и на Левент, ако Мурат й беше казал, че това е номер, скроен от него?
Много унизен се почувства оджата в този момент и много му съчувствах Sad
Виж целия пост
# 734
Добър вечер момичета! Hug
Отдавна не съм влизала във форума,но сега имаме специален повод.  newsm03
Нашата прекрасна Туба е станала майка на две принцеси!!!
Да са им живи и здрави,много късмет!!! newsm17

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия