Tuba Büyüküstün-İkinci Sayfa-20 Ocak 2012
http://www.dailymotion.com/video/xnuqlm_tuba-buyukustun-ykinci-s … tfilms#from=embed


и я коментират в студиото, което би било
интересно да разберем, дори и да е накратко, ама...
, тук и Гугъл
- няма как да помогне.



май е починала майката на баща и
и затова едното бебе ще се казва на нея Седа, а другото
таткото ли го е избрал и колко е вярно всичко това е отделен въпрос. 
като не ви се пише, аз да си наредя
картинките, че нещо май и нет-а ме бойкотира и не зная дали ще успея в начинанието. 





Изключително красива чаровница! 

да не вярвам на Гугъл, ама и той, като казва "природно",
откъде да разберем, че и той толкова знае. А, ето от коментарите - друго се разбира, стига обаче
и коментаторките да знаят със сигурност и да не си измислят.

не е толкова важно. 
Препоръчани теми