Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 144
  • 574
# 195
И аз имах навика да си почиствам бюрото на работа през няколко дни, клавиатурата, монитора - също.
Вкъщи правя същото.
Не ми пречи и затормозява по никакъв начин.
Виж целия пост
# 196

Имах отдавна една колежка, като дойде на работа, първата й задача беше с мокра кърпичка да забърше телефона, основно слушалката, бюрото и доста от предметите върху него. Всеки с проблемите си.
Аз имам една, която извършва посочените действияправи всеки ден при идване на работа, защото "много прах се натрупва".
Не, не, в случая нямаше лично бюро за всеки и беше пояснено, че "някой друг е плюл в слушалката".
Е, ако е гнусничка слушалката, и аз бих я забърсала. Mr. Green
Виж целия пост
# 197
Е защо пък човек трябва да си почиства бюрото Shocked
Много по-красиво и уютно е отгоре всичко да е нахвърляно - творчески безпорядък  hahaha, да има поне две чаши, едната за кафе, другата за вода, може и един плик с отворени сухари. Бялата клавиатура (трябва да ги забранят вече) станала черна, там където е останала непокрита частица от бюрото се вижда остатък от разляно кафе. Забелязват се мазни отпечатъци от пръсти, тъй като с месеци не е минавал парцала. Мониторът  е посивял с огромни петна, някакви пръски, не се разбира на пръв поглед произхода им и тн и тн....
Виж целия пост
# 198
Аз си ги мия, повечето хора предполагам, че също (надявам се). Но не разбирам защо някои мъже след пишкане не счита за нужно да се мият, после се ръкуват, ядат и т.н.
Виж целия пост
# 199
И аз имах навика да си почиствам бюрото на работа през няколко дни, клавиатурата, монитора - също.

аз още го имам този навик- през ден чистя бюрото и лаптопа.
И тази реакция
Е защо пък човек трябва да си почиства бюрото Shocked
ми е много непонятна.
Виж целия пост
# 200
Аз си ги мия, повечето хора предполагам, че също (надявам се). Но не разбирам защо някои мъже след пишкане не счита за нужно да се мият, после се ръкуват, ядат и т.н.

Аз пък имам сякаш обратното впечатление - мъжете са по-чисти. И по тоалетните в общ. места се вижда - женските са направооо  Sick
Виж целия пост
# 201
Е защо пък човек трябва да си почиства бюрото Shocked
Много по-красиво и уютно е отгоре всичко да е нахвърляно - творчески безпорядък  hahaha, да има поне две чаши, едната за кафе, другата за вода, може и един плик с отворени сухари. Бялата клавиатура (трябва да ги забранят вече) станала черна, там където е останала непокрита частица от бюрото се вижда остатък от разляно кафе. Забелязват се мазни отпечатъци от пръсти, тъй като с месеци не е минавал парцала. Мониторът  е посивял с огромни петна, някакви пръски, не се разбира на пръв поглед произхода им и тн и тн....

Абсолютно   superuu ,  хигиената в офисната ми кутийка смятам за суеверие Joy.
Виж целия пост
# 202
По-чисти са, защото те по подразбиране пикаят прави, а и нямат месечен цикъл. Но и при тях може да има опикаване, но на задната страна на тоалетната, като не уцелят траекторията.
Виж целия пост
# 203
Аз си ги мия, повечето хора предполагам, че също (надявам се). Но не разбирам защо някои мъже след пишкане не счита за нужно да се мият, после се ръкуват, ядат и т.н.

Аз пък имам сякаш обратното впечатление - мъжете са по-чисти. И по тоалетните в общ. места се вижда - женските са направооо  Sick

мъжете прекарват поне двойно по-малко време в тоалетната от жените и междувременно нямат какво да изхвърлят - кърпички, салфетки, използвани превръзки или тампони, опаковките от новите такива и т.н... всички това създава голям смут в женските тоалетни!
Wink
Виж целия пост
# 204
[Абсолютно   superuu ,  хигиената в офисната ми кутийка смятам за суеверие Joy.

Първото нещо, което правя, когато постъпя на нова работа е да почистя бюрото след предходния ползвател, че ме е страх да пипна hahaha
Виж целия пост
# 205
мъжете прекарват поне двойно по-малко време в тоалетната от жените и междувременно нямат какво да изхвърлят - кърпички, салфетки, използвани превръзки или тампони, опаковките от новите такива и т.н... всички това създава голям смут в женските тоалетни!
Wink
Ааа, с туй не съм съгласна. Моите наблюдения са, че на мъжете не им пука къде ще свършат голямата работа и го правят навсякъде, когато ги напъне. Та имах един колега, който всяка сутрин го вършеше това в офиса. С часове чаках да приключи, а след това още няколко часа да се измирише. ooooh!
Виж целия пост
# 206
[Абсолютно   superuu ,  хигиената в офисната ми кутийка смятам за суеверие Joy.

Първото нещо, което правя, когато постъпя на нова работа е да почистя бюрото след предходния ползвател, че ме е страх да пипна hahaha

В момента в клавиатурата ми има семчици от сусам; падат, пустите му, също и се беше наложило сисадминът да ми я разглобява, че излях една чаша сок от праскови върху нея hahaha.

А сериозно - мисля, че ключът от бараката е именно в това, да почистим след себе си. В офиса, в тоалетната, където и да било...

Когато си размествахме офисните кутийки в службата, чух коментар - тя., ...., за пет години толкова не е чистила бюрото си, колкото сега, когато излиза и се мести на новото място.
Виж целия пост
# 207
Не съм съгласна, че на мъжете не им трябвали хартийки, салфетки.
Трябват им и още как. Не мога да си представя даже обратното - само тръскаш, прибираш, закопчаваш.
Виж целия пост
# 208
Аз си ги мия, повечето хора предполагам, че също (надявам се). Но не разбирам защо някои мъже след пишкане не счита за нужно да се мият, после се ръкуват, ядат и т.н.

Аз пък имам сякаш обратното впечатление - мъжете са по-чисти. И по тоалетните в общ. места се вижда - женските са направооо  Sick

И нещо друго има. Мъжът като ще пикае, вдига капака на кенефа и пикае. А жената поради физиологията си следва да седне или приклекне, но ако я е гнус от седалката, и я опикава.
Виж целия пост
# 209
Не съм съгласна, че на мъжете не им трябвали хартийки, салфетки.
Трябват им и още как. Не мога да си представя даже обратното - само тръскаш, прибираш, закопчаваш.


А ти какво мислиш, че правят, вземат салфетка и си го изтриват най-съвестно? А даси чувала приказката заа последната капка, дето винаги била в гащите? Ползват хартия като са по голяма нужда и евентуално като си измият ръцете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия