Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 144
  • 574
# 225
Туй сапуните са слаба работа. И си мия ръцете преди, по време и след двете нули и пак ми се случва понякога да кашлям. Снощи ме боля корем... около пъпа една болка се завихри-и-и-и, дълбае, дълбае...Сънувах как от колегата, за когото не съм убедена дали в нулите прави описаните на първите страници неща или си сменя чорапогащника, ме полазват едни гадини и ме изяждат цялата. Мисля да предложа да бъде подложен на другарско изследване и съд какво прави и защо го прави и накрая да му правораздадем.

И сега се чудя с какво да заменя белината в чантата- основа или киселина, а може и сол някаква и каква? newsm78

Обаче май обърках отговора в анкетата. Може би защото "след" за мен е нищо, исках да кажа "не", "не само след".
Виж целия пост
# 226
Дали е имало тема "Измивате ли си дупето след ходене по голяма нужда или действате само с хартията?"?
Виж целия пост
# 227
Опитай.Отсега казвам, че ее въпрос на културни особености и традиции.
Виж целия пост
# 228
Кой ви кара на сила да си миете ръцете или да си носите калиев перманганат в чантата, че сте толкова докачливи?  Mr. Green
Виж целия пост
# 229
Дали е имало тема "Измивате ли си дупето след ходене по голяма нужда или действате само с хартията?"?
Каква е хартията, която ползвате? Вестниците пресни ли са или поне вчерашни? С топла вода ли се подмивате? Интимен гел, сапун, PH какво? Ау-у-у к'ви селяни, замиват се обикновени сапуни! Гадост! Гадост! И ползват вестниците на опозицията! Долен вкус е това!

Значи белината да я сменя с калиев перманганат? Препоръчайте фирма.  Praynig
Насила не си мием ръцете, как, насила ни гонят от мивките само. Насила не могат да ме изкарат по обяд от тоалетната, като възседнах с токчетата мивката, та търках, та мих, със спаржа, с американски препарати... трябвашие да се събере група да ме извади от там. Емотикон с "край". На английски е, мола ви са.
Виж целия пост
# 230
Дали е имало тема "Измивате ли си дупето след ходене по голяма нужда или действате само с хартията?"?
Каква е хартията, която ползвате? Вестниците пресни ли са или поне вчерашни? С топла вода ли се подмивате? Интимен гел, сапун, PH какво? Ау-у-у к'ви селяни, замиват се обикновени сапуни! Гадост! Гадост! И ползват вестниците на опозицията! Долен вкус е това!
Как с какво? Със "санитайзера" моля Ве! Joy Joy Joy Joy
Викам белината да се замени с царска вода (солна:азотна 3:1 - по памет)+30 на УВ-лампа...Нищо не остава..ни ръце, не чудо.... hahaha hahaha hahaha Просто темата е за класация...
Виж целия пост
# 231
Буцата домашен лоен сапун е в чантата- за натриване на мръсни ръце, усти, пръсти... Mr. Green
Виж целия пост
# 232
Тъй е, тъй е!  Прави сте, прави сте!
Бабите пък съм чувала да викат: "А, щом е минало през огън, нищо му няма!"- може по една пърлачка. И бабите до нужника ходят.

Виж целия пост
# 233
То по тая логика Ориента почва в Шотландия, визирайки споменатите кенефи от "Трейнспотинг".  Mr. Green Мърлящина има навсякъде, не е до цивилизационност.

Възможно е, да. Аз нямам много наблюдения и го възприемам като художествена измислица въпросния кенеф.  Mr. Green  А сигурно трябва да се отчита и елементът масовост на явлението. Прогресът в последните години у нас е забележителен, не може да се отрече.

Не, не, Judy, вместо калиев перманганат предложиха вар по-нагоре. Само не разбрах гасена или негасена. newsm78
Виж целия пост
# 234
Ох, тъй съм объркана, толкоз предложения... А медният сулфат за какво беше? А, той бе май да ми растат по- бързо космите и да не се маносвам.  Ами с моята белина какво да правя? Дали да не я сложа с колегите да си плакнем зъбите след кафето?
Виж целия пост
# 235
Ох, тъй съм объркана, толкоз предложения... А медният сулфат за какво беше? А, той бе май да ми растат по- бързо космите и да не се маносвам.  Ами с моята белина какво да правя? Дали да не я сложа с колегите да си плакнем зъбите след кафето?
Медният сулфат беше да не хващаме плесени...че то не е шега работа..
И гасената и негасена вар да не забравиш! Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 236
А някой Сбиди мъжете, че не си миели ръцете. Не е вярно!  Не е така! Протестирам! По два пъти ги мият даже.:



А, ще намина през колежката, може да си носи.
Виж целия пост
# 237
Клипчето беше велико нееее...нееее..ще падна от смях  rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 238
Judy   Joy

Даже не само ръцете си мият Sick Joy
Виж целия пост
# 239
Бг-мамма е феномен! Помлях се от хилеж Joy Joy Поредната култова тема! Поздравления за авторката и пишещите в нея!  bouquet Ще я следя за новости в почистващата индустрия  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия