Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 144
  • 574
# 255
Pupitka, то тези индивиди, може да не са стигнали до вишисти, не са малко издяените пари на мама и тате от пълни лумпени.
Виж целия пост
# 256
За мое голямо учудване забелязах, че те не си мият ръцете след тоалетна, при все че има всички необходими удобства за това - топла вода, течен сапун, салфетки. Другото, което забелязах е, че някои от тях поливат само едната си ръка с водичка, сещате се коя ръка.
Изключително странно ми стана, честно.
Ти в тоалетната ли работиш?
Виж целия пост
# 257
Е, аз пък имах комшия, който пикаеше на терасата, а през чучура се плискаше пикоча по всички тераси надолу.... Crossing Arms #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire
Виж целия пост
# 258
Ужас, да не сме комшии! И аз имах навремето такъв комшия, на всиччко отгоре и детето му се научи така!

Честно, ако можех, и аз като нищо бих използвала мивката, като зная на какви ужасни тоалетни съм попадала. Тогава не мивка, направо се чудех дали да не клекна зад някое храстче, едва изтъпрях да намеря свястна тоалетна!! Знаех си аз, че мъжете са на давалера!
Виж целия пост
# 259
 Mr. Green Ами ние бяхме тийнове още, става въпрос за моя приятелка брат и. Ходеше на терасата и пикаше там. Sick Той е бил около 16 годишен, не е като да е малък и да не разбира какво прави. Та от 6-тия етаж до долу се лееше еднааа.... #2gunfire
Виж целия пост
# 260
Колко се радвам, че сме на последен етаж!  Crazy  Laughing
Виж целия пост
# 261
Мия ги. Задължително.
Виж целия пост
# 262
Колко се радвам, че сме на последен етаж!  Crazy  Laughing
....Да, ама слизаш от къщи, поне коша да си хвърлиш, нали-и-и-?  Mr. Green
Виж целия пост
# 263
Знаех си аз, че мъжете са на давалера!

За всичко е помислено  Mr. Green
Виж целия пост
# 264
За мое голямо учудване забелязах, че те не си мият ръцете след тоалетна, при все че има всички необходими удобства за това - топла вода, течен сапун, салфетки. Другото, което забелязах е, че някои от тях поливат само едната си ръка с водичка, сещате се коя ръка.
Изключително странно ми стана, честно.
Ти в тоалетната ли работиш?

Да, Шанел, там работя. Координати ли искаш? Може би тайно си мечтаеш някой да опише как яхаш тоалетната чиния, след което не си миеш ръцете? Ще направя това за теб, заповядай.  Hug
Виж целия пост
# 265
Тия хора не са добре.. Shocked  Laughing
Виж целия пост
# 266
Мия ги задължително.И преди и след.Една колежка обаче от бившата ми работа-младо,спретнато момиче не си ги миеше.Каква беше изненадата ми,когато излезе от тоалетната и не тръгна към и чешмата,а към изхода.Погнусих се много.
Виж целия пост
# 267
Имаше една бабичка, която си изливаше гърнето през терасата и съдържимото се изливаше върху една джанка. Та, джанчицата поизсъхна тук - таме.
Виж целия пост
# 268
Колко се радвам, че сме на последен етаж!  Crazy  Laughing
....Да, ама слизаш от къщи, поне коша да си хвърлиш, нали-и-и-?  Mr. Green

И на работа ходя, и не се задържам повече от ден вкъщи, тъй че... Но досега не ми се е случвало някой да ме опикае от някоя тераса докато си ходя. Ако това имаш предвид.  Rolling Eyes И все пак се радвам, че над нас няма никой, рисковете са сведени до минимум, така да се каже.  Laughing
Виж целия пост
# 269

Що, виж какво добро решение за мръсни тоалетни. И после няма нужда и ръце да миеш. hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия