Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 144
  • 574
# 345
както вече написах, това е част от работата им, не е някакво изключение, като да падне метеорит в двора им. Във всяка професия има какво да се оплаче човек - я от клиенти, я от пацианти. разбирам да не са знаели, или някой по време на обучението им да е скрил разните нелицеприятни индивиди, че да има за какво да роптаят, пък то, знаели са какво става още в началото, но не са се отказали да я работят. С такова негативно отношение към клиенти и пациенти, е ясно защо поне частично нещата не вървят и никога никой не е доволен от услугата, за която е платил.
Моите наблюдения са от урологиите. От гинекологията съм с впечатления от предродилна и родилна зала. Професионално, мед лице съм.
Вярвам й, не би излъгала.

Напълно те разбирам. Шом след 20 г.- помня още как при ставането ми от количката на легло една се изцепи УФ, изцапа чаршафа.  Големи мърли сме.  А на момичетата им течеше мляко и нощниците им ставаха на кора. Не ги е срам.

Говоря за елементарното подмиване преди профилактичен преглед при гинеколог, които някои жени не правят преди предварително записания час за този специалист  Sick.
Виж целия пост
# 346
Вече го написах, ама ти май го подминаваш много удобно - къде да се подмие тази жена, ако сутринта е излязла в осем, цял ден е била на работа и съответно е ходила по малка, а може и по голяма нужда, а прегледът й е в шест вечерта? Къде ще заповядаш да се подготви специално за преглееда през целия този ден? Само не ми казвай, че е възможно за цял ден, при ходене по малка нужда средно на 3 часа, да си вечерта при гинеколога уханна на сапун по интимните места така, както си била сутринта преди да излезеш от къщи!
Не разбирам защо изобщо се налага да разписвам подробно процесите и ограниченията, толкова ли е трудно да се досети човек!
Виж целия пост
# 347
Вече го написах, ама ти май го подминаваш много удобно - къде да се подмие тази жена, ако сутринта е излязла в осем, цял ден е била на работа и съответно е ходила по малка, а може и по голяма нужда, а прегледът й е в шест вечерта? Къде ще заповядаш да се подготви специално за преглееда през целия този ден? Само не ми казвай, че е възможно за цял ден, при ходене по малка нужда средно на 3 часа, да си вечерта при гинеколога уханна на сапун по интимните места така, както си била сутринта преди да излезеш от къщи!
Не разбирам защо изобщо се налага да разписвам подробно процесите и ограниченията, толкова ли е трудно да се досети човек!

Ще си вземе една бутилчица с водичка и ще се измие в тоалетната, ще се подсуши с хартиени кърпички. Нищо сложно.
Виж целия пост
# 348
Вече го написах, ама ти май го подминаваш много удобно - къде да се подмие тази жена, ако сутринта е излязла в осем, цял ден е била на работа и съответно е ходила по малка, а може и по голяма нужда, а прегледът й е в шест вечерта? Къде ще заповядаш да се подготви специално за преглееда през целия този ден? Само не ми казвай, че е възможно за цял ден, при ходене по малка нужда средно на 3 часа, да си вечерта при гинеколога уханна на сапун по интимните места така, както си била сутринта преди да излезеш от къщи!
Не разбирам защо изобщо се налага да разписвам подробно процесите и ограниченията, толкова ли е трудно да се досети човек!

Ще си вземе една бутилчица с водичка и ще се измие в тоалетната, ще се подсуши с хартиени кърпички. Нищо сложно.

За мен това е мног онеудобно!
Виж целия пост
# 349
Калифорния, ти шегуваш ли се? Какво шишенце с вода и кърпички в служебната тоалетна или кой знае къде? Ти като си на работа в болницата или кабинета, колко пъти си се подмивала с шишенце в тамошната служебна тоалетна, че даваш акъл на другите

Усещам как точно тези отрязъци от темата ще влязат в историята на форума. Ще пада голям смях в темите "смешки от форума" и подобни.
Виж целия пост
# 350
Има интимни кърпички за целта.
Колкото и да са "неефикасни" (в сравнение с чистата вода и разни сапуни, гелове и прочие), в подобни ситуации са удобни и лесно достъпни.
Виж целия пост
# 351
Аз предлагам мокри интимни кърпички. Макар, че ако се налага да ме преглежда гинеколог, най-вероятно ще измисля начин да се подмия и с вода, колкото и неудобно да звучи.
Виж целия пост
# 352
аз предлагам да се пусне тема по въпроса, да видим какво мисли форумското население. Crazy Някой мераклия да го направи?
Виж целия пост
# 353
Калифорния, ти шегуваш ли се? Какво шишенце с вода и кърпички в служебната тоалетна или кой знае къде? Ти като си на работа в болницата или кабинета, колко пъти си се подмивала с шишенце в тамошната служебна тоалетна, че даваш акъл на другите

Усещам как точно тези отрязъци от темата ще влязат в историята на форума. Ще пада голям смях в темите "смешки от форума" и подобни.

Не се шегувам! Защо да се шегувам? Измивам се без проблем.
Ясно,  Thinking ти посещаваш гинеколог без притеснение след като N - брой пъти си ходила по малка и евентуално по голяма нужда, без да се измиеш преди това. Мда, чудесно.
Виж целия пост
# 354
Има интимни кърпички за целта.
Колкото и да са "неефикасни" (в сравнение с чистата вода и разни сапуни, гелове и прочие), в подобни ситуации са удобни и лесно достъпни.
Абсолютно си права, но представи си следната ситуация- имаш проблем, изпитваш болка, цял ден те размъкват от един кабинет в болницата в друг, и вечерта отиваш на гинеколог. Въпросната кокошка те поглежда бегло, както си свита на две от болка, и се разкрещява- "Ти, мърло, за сапун не си ли чувала?". Как би реагирала ти в такава ситуация?
Виж целия пост
# 355
Калифорния, ти шегуваш ли се? Какво шишенце с вода и кърпички в служебната тоалетна или кой знае къде? Ти като си на работа в болницата или кабинета, колко пъти си се подмивала с шишенце в тамошната служебна тоалетна, че даваш акъл на другите

Усещам как точно тези отрязъци от темата ще влязат в историята на форума. Ще пада голям смях в темите "смешки от форума" и подобни.

Не се шегувам! Защо да се шегувам? Измивам се без проблем.
Ясно,  Thinking ти посещаваш гинеколог без притеснение след като N - брой пъти си ходила по малка и евентуално по голяма нужда, без да се измиеш преди това. Мда, чудесно.

Не позна, макар много да ти се иска да е така!  hahaha Просто се старая да си запазвам час в удобно за мен време. Но едва ли повечето жени могат да си позволят подобна лека привилегия, защото им се налага да висят по десет часа в някой офис, или пред някой щанд, или дори на открито.
Виж целия пост
# 356
Има интимни кърпички за целта.
Колкото и да са "неефикасни" (в сравнение с чистата вода и разни сапуни, гелове и прочие), в подобни ситуации са удобни и лесно достъпни.
Абсолютно си права, но представи си следната ситуация- имаш проблем, изпитваш болка, цял ден те размъкват от един кабинет в болницата в друг, и вечерта отиваш на гинеколог. Въпросната кокошка те поглежда бегло, както си свита на две от болка, и се разкрещява- "Ти, мърло, за сапун не си ли чувала?". Как би реагирала ти в такава ситуация?

Подчертавам за пореден път, говорим за планиран преглед, не за спешни случаи.


Намира се начин, стига да иска жената, Андариел.
Виж целия пост
# 357
Има интимни кърпички за целта.
Колкото и да са "неефикасни" (в сравнение с чистата вода и разни сапуни, гелове и прочие), в подобни ситуации са удобни и лесно достъпни.
Абсолютно си права, но представи си следната ситуация- имаш проблем, изпитваш болка, цял ден те размъкват от един кабинет в болницата в друг, и вечерта отиваш на гинеколог. Въпросната кокошка те поглежда бегло, както си свита на две от болка, и се разкрещява- "Ти, мърло, за сапун не си ли чувала?". Как би реагирала ти в такава ситуация?

Не разбрах, ползвала ли си интимни кърпички поне преди прегледа?
Виж целия пост
# 358
Не бях аз, това го знам от приятелка, била е на 11 или 12, тогава интимни кърпички нямаше. С бъбречна криза, жестока при това.
Виж целия пост
# 359
аха, значи, жива-умряла, трябва да е измита! Аз предлагам направо на входа на кабинета да провверяваш, и немитите да ги връщаш.
Не мога да повярвам какъв абсурд обсъждаме!  ooooh! Разбрах, ролята на пациента е да се грижи за конфорта на лекаря и акушерката, да не би случайно да се окаже мърльо. Мразя да го казвам, ама дали щеше да си позволиш изобщо да изкажеш подобни мисли, ако работеше някъде в чужбина. Щяха на секундата да ти покажат вратата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия