.
Някой мераклия да го направи?
ти посещаваш гинеколог без притеснение след като N - брой пъти си ходила по малка и евентуално по голяма нужда, без да се измиеш преди това. Мда, чудесно.
ти посещаваш гинеколог без притеснение след като N - брой пъти си ходила по малка и евентуално по голяма нужда, без да се измиеш преди това. Мда, чудесно.
Просто се старая да си запазвам час в удобно за мен време. Но едва ли повечето жени могат да си позволят подобна лека привилегия, защото им се налага да висят по десет часа в някой офис, или пред някой щанд, или дори на открито.
Разбрах, ролята на пациента е да се грижи за конфорта на лекаря и акушерката, да не би случайно да се окаже мърльо. Мразя да го казвам, ама дали щеше да си позволиш изобщо да изкажеш подобни мисли, ако работеше някъде в чужбина. Щяха на секундата да ти покажат вратата. Препоръчани теми