Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с бременността?
-
Какви са различните мнения относно лекарската намеса по време на раждане?
Как чакам да родя та да си върна мозъка.
Да растат много обичани засмени.




Ама няма да си го дам... Ясно че от хигиенни съображения няма да се допуска да влиза в стаите изобщо, но поне да си го знам че е до мен и е добре.... А иначе по въпроса за кучета и бебе.... преди 13 год. като се роди брат ми си имахме немска овчарка, която беше супер умна, супер нахална и егоистична и лоша.... В момента в който бебето прекрачи прага на апартамента, той стана съвсем друго куче.... изнесе се сам от спалнята на нашите, обикаляше отстрани бебето, а когато брат ми хукна с паяка и започна да го тормози само се криеше от него и не го е докоснал с пръст по никакъв начин... просто животните си имат някакви техни инстинкти, които са невероятни... Хехе, единствения проблем, който имахме беше с пълните памперси... постоянно ги дебнеше да ги краде
. Дръжте се, малко остана!
.
.
Ако някой проявява интерес да ми пише на лични
/, сърце не ми дава съвсем да прекратя всякакви отношения с него, като го знам че живее сам като куче на 220км. с пенсия от 115 лева, и само на мен разчита финансово...
Кой на ред??