Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 148

  • 37 156
  • 736
# 60
НадинPeace и от мен  Wink махленските рапъри.  Laughing

Виж целия пост
# 61


Да похапнем с Гюлназ Joy Joy Joy Като гледам, и пералката си е взела в театралният си проект Joy
Виж целия пост
# 62

тези за които я спрягаха са все тъмни - край на спекулаците,
Линка, ама аз не мога да се примиря  Crossing Arms Искам си ги тъмни със сини очи. Такава съдба съм му отредила на Онур - 3 Туби.  Да се чуди на коя по-напред да се радва и да пази  #Crazy

Тръгвам на Бабин ден, та се сетих, че покрай сняг и бебета забравихме тези, с чиято помощ се радваме на деца и внуци. Да са живи и здрави и все здрави бебета да израждат Praynig

А на всички баби реални, виртуални и бъдещи: много радост и младост с внуците
Цветенцето е едничко, но е от сърце, защото е от нашата цветарка Heart Eyes
Виж целия пост
# 63
Следобедни герои от ,,Пленителката,, Joy


- тези съм ги озаглавила ,,Кафетерия Гюлназ,,


Приятен снежен следобяд, пленителки Hug
Виж целия пост
# 64
Цари  Hug

Виж целия пост
# 65
Баги, благодаря за поздравите!   bouquet
Честито на всички баби, а на нас, надявам се, бъдещите баби, здраве и живот да дочакаме внуци!   bouquet

Иначе на всички, които работят в този бранш, и помагат на майките да дадат живот на децата си - поклон и благодаря!



Цари, благодаря за колажите!   bouquet На нас, в тази тема, всички герои са ни любими!  Peace Обичаме си ги всичките! Та чак и Бахарката! Всички бяха перфектни! Много ни забавляваха, някои ни ядосваха, други ни дразнеха, но всички те съставяха пъстрата палитра „Гюнюлчелен“  Peace

Виж целия пост
# 66
....На нас, в тази тема, всички герои са ни любими!  Peace Обичаме си ги всичките! ..., но всички те съставяха пъстрата палитра „Гюнюлчелен“  Peace...

Част от пъстрата палитра Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тейзе Кадрие в сънищата на спящият дядко Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тоест, през призмата на неговият поглед, как си я представя той като свободна мома /и без това Бекир зачезна от ма,алата/ Joy Joy



Скрит текст:
Аз изчезвам да правя тутманик, че съм обещала на моите мааленци в къщи Joy
Виж целия пост
# 67
Здравейте!

Докато се натуткам да напиша нещо и станало след обед... Joy Joy Joy

Новини, настроение...за всичко сте се погрижили...хубава работа сте свършили-благодаря! Hug

Обаче, ме объркахте...нали са близнета бебоците...може ли едното тъмно, другото-светло? newsm78 Joy
Скрит текст:
Нашите нали са еднояйчни...



Линка, права си за носа на Онур  hahaha Joy...но ако, бяха момчета, нямаше да е проблем... Wink

Щом е празник-Бабинден...поздрав за всички баби...реални, виртуални, сериални, фенски... Laughing

Да са живи и здрави!

Ето ги и нашите сериални бебока-близнаци...Айлин и Осман...или Гюлмаран и Тъкнеттин... newsm78 Joy
Много ме изкефи Гюлназ,  като отговори на Кобра, по повод какви имена иска той за своите деца...
Няма да цитирам...ама, беше в този дух и смисъл...

...Първо...това са нашите деца...и второ не искам девалвирали имена...
Беше му намерила цаката тя на мъжо си... hahaha Joy



Днес установих, че последните епизоди съм си ги повтаряла най-малко... Rolling Eyes
Нали все почваме да го обсъждаме сериала отначало...стигаме до някъде...
нещо се случва...и после пак отначало... hahaha Joy

Последно до къде сме... newsm78 Joy
Наоколо съм и ще чакам отговор... Hug

Хубав ден...вече и при нас е снежно... Peace Laughing


Виж целия пост
# 68
Линка,  Peace с тази новина и аз стигнах до същите заключения, като теб, а между другото в коментаторките още вчера се усъмних, че знаят нещо повече / та, те коментираха същата новина, която всички знаехме и явно добавиха повече собствени мисли/.  Thinking
А, за Моника Белучи и Бен Афлек -  newsm78 аз и преди го написах, предполагам, че при посещенията си в Турция и двамата са ползвали услугите на охраната, която сега се е погрижила за спокойствието на принцесите.  Peace
Да, едни и същи бодигардове са пазели.
Наели са охраните от същата фирма / цитирано е името й /,
която е охранявала Моника Белучи и Бен Афлек, когато са били в Истанбул.
Охранителите са стояли пред болницата, а в другия линк пише,
че не са пускали никой да влиза в стаята й.

Скрит текст:
Възможно е със секцио да е родила и пак да я изпишат.
Предполагам, че методите и апаратурата в Турция са по-напреднали, отколкото в БГ.
Щом вече там правят аборт чрез лазер в някои болници...
Не вярвайте на всичко написано. Сега ще има измислици, защото ги е яд, че
нямат снимки. При тази охрана нищо не са могли да заснемат журналистите.
Кой знае как са обикаляли наоколо. Laughing

Журналистите имали информация, че бебетата са разнояйчни близначки.
Едното бебе било с тъмна коса, а другото със светло кестенява.
Туба постоянно ги гушкала и преживявала много чувствени моменти.
Виж целия пост
# 69
Фенче,  Hug благодаря за уточнението,  Laughing друго е да се изкаже някой, който разбира повече езика, че то ние  ooooh! с този "гугълски език" май повече го караме на преразказ с лична фантазия.  Joy Joy Joy

Марги,  Wink не е проблем бебетата да са с различни коси, та нали са разнояйчни.  Peace

А, за епизодите - последно сме коментирали 4 епизод, но трябва и  Blush да си преговорим следващият. Но, нали знаеш  Laughing - всеки може да пише, каквото има нужда да сподели и вярвам, че няма да бъде пропуснат.  Peace

И щом е Бабин ден - да са живи и здрави всички баби, бебета и тези, които помагат за появата на малките човечета.   bouquet

И една нова баба, на която май доста други и завиждат.  Wink

Виж целия пост
# 70

Виж целия пост
# 71
                                Здравейте!

          Честит Бабин ден на всички акушергинеколози,акушерки,баби !

                    Виртуални баби,Честит празник и на вас!

           Здраве на вас и вашите внуци - малки,големи и още по-големи!

Новините за голямата и малките принцеси са добри!Това и очаквахме,нали!

Майката е добре,бебетата - също! Това е най-важното,пък за имената и снимки - търпеливо ще почакаме.









        
Виж целия пост
# 72
Да кажа и нещо за спящия чичко... Joy Joy Joy
На него гледах...като често заспиващата или спящата съвест и добрина у Кобра... newsm78
При неговите безбройни щуротии, шмекерии, че и бели... ooooh!
които в крайна сметка винаги завършваха по-скоро смешно и поучително, отколкото фатално...
Но като се позамисля сега от позицията на изминалото време и по-нормалното гледане на сериала...май, може да се отнесе не само към Кобра...мога да включа и други в списъка ми... hahaha Joy

А, познайте кой е следващият с често "заспали" реакции и поведение... Wink

Цвети, нашите са разнояйчни-така ли...пропуснала съм го... Rolling Eyes
А, за коментираните епизоди и моменти...разбира се, от където и да се подхванат, все ще е от сериала...
в крайна сметка това е по-важното, според мен... Peace Laughing

Ами, тогава да преговоря еп.5... newsm78 Joy



Виж целия пост
# 73
A, пресата днес активно отразява Туба  Wink, ето и още една статия - май се коментира освен раждането на бебетата и темата за подаръците за новородените, а и реакциите на феновете.  Peace
Ако  Blush се намери някой добре поназнайващ езика да ни осветли!  Praynig



http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustunden-ikizlerine-orma … -hediyesi_6_47802
Виж целия пост
# 74


A, и в този снежен ден  Wink, дали не е вече време и за по едно кафе.  Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия