Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 148

  • 37 156
  • 736
# 690


Много си го харесвам Мурат в тази сцена. Попитах се, защо не се възмути, разсърди или скара на Хасрет. И някакси си мисля, че в този момент, на него му е приятно да и бъде съучастник в лудорията. Предполагам, че както пианото му е дало много, му е отнело и много преживявания още от детството. А нашето момиче му предлага детско изпълнение, ама сладурско. Grinning
 
Виж целия пост
# 691
Надин  Peace

   

   
Виж целия пост
# 692



Клипче от днес
Виж целия пост
# 693
   

   

А, танцът ни е толкова познат  Heart Eyes от филма и многото клипове с него.  Peace
Виж целия пост
# 694


Много си го харесвам Мурат в тази сцена. Попитах се, защо не се възмути, разсърди или скара на Хасрет. И някакси си мисля, че в този момент, на него му е приятно да и бъде съучастник в лудорията. Предполагам, че както пианото му е дало много, му е отнело и много преживявания още от детството. А нашето момиче му предлага детско изпълнение, ама сладурско. Grinning
 


Надин, аз май имам друго мнение за това държание на Оджата.  newsm78 Сега ми се яви...  hahaha
Смятам, че Мурат изпадна в някаква еуфория, след решението си Хасрет да бъде финалната солистка. Дотолкова се беше въодушевил, че непрекъснато я докосваше, държеше за ръка, подаваше ѝ ръка,  и едва ли не прегръщаше, повече дори, отколкото го правеше после, когато бяха женени!  hahaha Joy Joy
Това въодушевление го караше да  ѝ прощава всичко. Като казвам всичко, наистина това имам в предвид. Затова и после не ѝ се сърдеше за магариите, с които го наказваше заради баса!  Peace
Ама това е мое мнение и може и да греша.  Peace Но така мисля.  Peace
Виж целия пост
# 695


Много си го харесвам Мурат в тази сцена. Попитах се, защо не се възмути, разсърди или скара на Хасрет. И някакси си мисля, че в този момент, на него му е приятно да и бъде съучастник в лудорията. Предполагам, че както пианото му е дало много, му е отнело и много преживявания още от детството. А нашето момиче му предлага детско изпълнение, ама сладурско. Grinning
 


Надин, аз май имам друго мнение за това държание на Оджата.  newsm78 Сега ми се яви...  hahaha
Смятам, че Мурат изпадна в някаква еуфория, след решението си Хасрет да бъде финалната солистка. Дотолкова се беше въодушевил, че непрекъснато я докосваше, държеше за ръка, подаваше ѝ ръка,  и едва ли не прегръщаше, повече дори, отколкото го правеше после, когато бяха женени!  hahaha Joy Joy
Това въодушевление го караше да  ѝ прощава всичко. Като казвам всичко, наистина това имам в предвид. Затова и после не ѝ се сърдеше за магариите, с които го наказваше заради баса!  Peace
Ама това е мое мнение и може и да греша.  Peace Но така мисля.  Peace
Линка, ами като женен мъж той трябва да е стълбът на семейството и да го крепи, та затова ръцете са му в опора. А в 6ти епизод, момчето ми неосъзнато влюбен и се поддава на зова на природата. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 696
   

   
Виж целия пост
# 697
Сега арабките са се развихрили, ама не с Хасрет и Мурат или с Туба и Джансел, а с Ламис и Мурат. Май им е легнала много на сърцата.
Виж целия пост
# 698
Сега арабките са се развихрили, ама не с Хасрет и Мурат или с Туба и Джансел, а с Ламис и Мурат. Май им е легнала много на сърцата.

Така е защото при тях героинята Хасрет са я прекръстили на Ламис.

Виж целия пост
# 699



Виж целия пост
# 700
Сега арабките са се развихрили, ама не с Хасрет и Мурат или с Туба и Джансел, а с Ламис и Мурат. Май им е легнала много на сърцата.

Така е защото при тях героинята Хасрет са я прекръстили на Ламис.


Арабите са си кръстили и Туба, и героините й с нежното Ламис и си карат така. Дали так ще продължат да я наричат, ако играе фатална жена или убийца newsm78
Виж целия пост
# 701
Сега арабките са се развихрили, ама не с Хасрет и Мурат или с Туба и Джансел, а с Ламис и Мурат. Май им е легнала много на сърцата.

Така е защото при тях героинята Хасрет са я прекръстили на Ламис.



Ваня е права, но и първата Ламис не е забравена  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 702


Скрит текст:
Виж целия пост
# 703






Виж целия пост
# 704


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия