90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 168

  • 32 650
  • 727
# 180
Нану,Чести Рожден Ден!Много здраве и късемт!
Днес прекалих с обяда,май много ядох сега ми е тежко ,а и кантара ще ме оправи,ама като нямах огледало на работата какво да се прави. EmbarassedВажното е че бях режимна. Peace
Виж целия пост
# 181
Санитке, съжалявам душо, ама това, което готвиш не са моите картофи с ориз. В рецептата съм описала точно и ясно как се готвят. Стъпка по стъпка.

Видях я в рецептите, просто сложих праз и пикантина и лют пипер.
Другото е че ориза също го сложих за малко в тигана - всичко останало е стъпка по стъпка по описаната рецепта в темата с рецептите. Абе здраве да е - режимно е и сигурно ще е хубаво - каквото излезе.  Ще видим до сега таковз не съм правила, та ако не беше рецептата ти нямаше да се справя да знам кое след кое и как да сложа Simple Smile
Виж целия пост
# 182
Момичета малкия падна на ръба на секцията и си удари челото.Наду се и посиня .Кажете не6то какво да го правя.Знам ,че се маже с олио да не посинее.Намазах го.Друго да кажете.
Виж целия пост
# 183
Ние на моя племенник му слагахме студена лъжица или лед - но трябва да е веднага за да не посинее и да не се подуе Simple Smile
Виж целия пост
# 184
Нану жива и здрава да си, много късмет и по-много от всичко за което си мечтаеш   bouquet  bouquet  bouquet

леле много се наядох, ще трябва да почна да си сипвам по по-малко явно корема ми се посвил, ама да не го хвърля и сега  Sick а и ми се приспа, не можах да спя тая нощ с това дребното  Whistling

Мирая само лед съм слагала като се удари  Peace
Виж целия пост
# 185
Момичета малкия падна на ръба на секцията и си удари челото.Наду се и посиня .Кажете не6то какво да го правя.Знам ,че се маже с олио да не посинее.Намазах го.Друго да кажете.
В кърпа увиваш нещо ледено - ако нямаш лед, може и някой замразен продукт от фризера /моите редовно ги церя с пликче замразени моркови примерно  Mr. Green/. С леденото ще спадне отока, синката ще си мине за няколко дни.  Hug



Нану, да си здрава и щастлива!   bouquet
Виж целия пост
# 186
Нану, ЧРД!  party023
Виж целия пост
# 187
Момичета малкия падна на ръба на секцията и си удари челото.Наду се и посиня .Кажете не6то какво да го правя.Знам ,че се маже с олио да не посинее.Намазах го.Друго да кажете.
Ако имаш пакет замразени зеленчуци или подобно, увий го в кърпа и го дръж върху удареното.
Момичета, прекрасна и уютна е атмосферата в темата, а и сте толкова полезни със споделения опит, толкова стимулиращи с показаните снимки! Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 188
Момичета малкия падна на ръба на секцията и си удари челото.Наду се и посиня .Кажете не6то какво да го правя.Знам ,че се маже с олио да не посинее.Намазах го.Друго да кажете.
Аз винаги давам Арника CH15- 3 гранулки след удар и после още три/в твоя случай довечера/

Нану,ЧРД nbirthday
Виж целия пост
# 189
Нану, честито! Много късмет, любов и здраве!  bouquet

mirag84, и аз с олио мажа. Дано му мине бързо.
Виж целия пост
# 190
мерси момичета .Дано да мине.поплакахме си и двамата
Виж целия пост
# 191
Нану, честит рожден ден!  bouquet

Съгласна съм, че е зелен боб и картофи, но ако можеш ми намери рецепта за смесване на зелен боб с нещо от другите дни.Малко цялата история ми звучи като да ядем ориз с кокали, щото няма месо върху тях, следователно са за всички дни. Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Моят ориз днес се превърна в леща! #Crazy
Виж целия пост
# 193
Здравейте и от мене!"Блудният син се завръща" във вашите редици.След свинско плюскане и качени двойно кила, реших отново да се метна на диета.
Шапка свалям на всички ,които сте сериозни и дейни.Резултатите го показват и тайничко ви завиждам, но само благородно.
Честит рожден ден на всички рожденици!!!Много здраве,щастие и постигане на мечтаните килограми !!!
Започвам от 80 килограма живо месо,на 23.01.2012г. Днес съм 3-ти ден -въглехидратен ,до сега милинки, а за довечера спагети с гъби и дом.сос.
Да си призная един грях .Тайничко ви четях ,но пусто като не ми даде сърце да дойда на срещите ви и то не от друго ами щото ме е срам със тия слонски килограми.Радвах ви се от сърце и да кажа, че сладващи такива няма да  пропусна.
Виж целия пост
# 194
Моят ориз днес се превърна в леща! #Crazy
Е как така? Ай дано утрешния ми ориз се превърне в пържола.  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия