Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени участниците във форума?
Какви са основните теми, свързани с храненето, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени участниците във форума?
-
Какви са основните теми, свързани с храненето, които се обсъждат във форума?
-
Какви са основните предложения и съвети, които се споделят във форума?
-
Какви са насоките за консумация на плодове по време на плодов ден?
От ритуално самобичуване ме спасява единствено мисълта, че утре е плодов....
!
... Само така, миличка
.
!


Момичета, да ви призная - тази вечер бяхме излязли с приятели и аз си поръчах червено вино... ама изпих сигурно 1/3 от чашата. Голямо прегрешение ли е? Аз съм чувала, че е полезно да се пие по чаша вино от време на време, но нали пък при 90ДД алкохолът е забранен...
Сега се чувствам много гузно

